martitaa
Members-
Posts
471 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by martitaa
-
Tofik z nami nie mieszka,byl gosciem u nas w domu:)nie jest nasz.Mamy duzo gosci na czterech lapkach.Wczoraj nasz znajomy byl u nas z jack russelem anglikiem:)fajny piesek,bardzo zywy i pojetny a ma dopiero pol roczku,umie juz bardzo duzo.Nasze suki byly wniebowziete,bawili sie razem wszyscy,choc na poczatku russel obszczekiwal ich w ich wlasnym domu:lol:to potem juz sie ich nie obawial.Szkoda,ze fotek nie zrobilam,ale nastepnym razem zrobie:)bo to dobry znajomy nasz i czesto bedzie u nas z psiakiem bywal:multi:Pozdrawiam wszystkich,ktorzy zechca nas tu odwiedzic.Ostatnio jakby mniej czasu mam,pogoda super jak na grudzien i korzystamy:)jestesmy z labkami ciagle"w terenie",zmienilam im tez karme ostatnio i bardzo sobie ja chwala:)poza tym powiekszamy im wybiego-kojec w ktorym przebywaja obie po pare godzin dziennie-teraz bedzie 8 metrow na 4,wiec i stad ten brak czasu:)Pozdrawiam!
-
Pomóżcie!!!Mam w domu bulla...
martitaa replied to **Villemo**'s topic in American Staffordshire Terrier
Przeszlam przez caly temat.Po pierwsze jestes super osoba,ciesze sie,ze tak sie angazujesz a przede wszystkim,ze znalazlas sie w tym miejscu,gdzie ten DZIAD j.....chcial ja po prostu odstrzelic:angryy::angryy::angryy::angryy:bedzie dobrze.Jestescie super rodzinka a sunia przecudna:)bedzie dobrze,tylko ja nie dawalabym jej jesc wtedy kiedy ona to na Tobie wymusza szczekaniem.Ona w nowym miejscu poczula sie pewnie,chce tu zostac a wiec sprawdza co wolno a co nie i ustawia swoja pozycje w Waszym stadzie:)wiec owszem,smakolyk,ale nie w zamian za warczenie.Bo znajomej lab(:evil_lol:)potrafi podskoczyc do gosci,zeby im wygryzc kawalek ciastka wprost z ust,na poczatku warczal piszczal i dostawal,gdy jedli a potem to byly tylko postepy w ta strone.Sunia przesliczna,jestes bohaterka,dalas jej nowy,cieply dom:)poradzisz.pozdrawiam:)M -
kot,ktory nie bal sie zakrasc na dogomanie:evil_lol:.Bo on sie zadnego psa nie boi,moja dostala od niego po nosie:)to Tofik Waleczne Serce:):loveu:
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/372/1c92fc89ade34b54med.jpg[/IMG][/URL]
-
tylko czemu ten jeden punkt-rog sciany wybral...cos w tym musi byc.Znaczy a nie jest chory wedlug mnie.A dlaczego???zastanawialam sie i nic.Ale jesli przez tyle czasu tego nie robil a w domu przebywal:shake:nie wiem.Pozdrawiam,bede sledzic temat,ciekawe co jest przyczyna.Ja mam 2 sunie,wiec nie mam doswiadczenia z tego typu sprawami.
-
Obie moje dziewuszki sa bardzo przyjaznie nastawione do wszystkiego co tylko jest zywe:evil_lol:.Andzia wprawdzie za kotami nie przepadala szczegolnie,ale to dlatego,ze kiedys od jednej kotki dosc porzadnie po nosie dostala,chcac sie po przyjacielsku z owa powachac:evil_lol:pozdrawiam!!!!!!!!
-
tez mnie zaskoczyla RASA- Golden Labrador:crazyeye:-chyba,ze chodzi po prostu o pisownie-Golden-zloty a w niektorych krajach moze byc tak okreslany kolor biszkoptowy.Tym bardziej,ze wlascicielka jest byc moze mloda osobka trzeba przymknac oko.Bardzo rzetelnie opisala pieska.Tyle,ze wtedy to nie powinno pisac RASY,lecz MASCI.No nie wazne,ale pozdrawiamy Cie,nie obrazaj sie,bo byc moze tylko blednie Cie zrozumiano.
-
.............
-
[quote name='jbk']A ile ważą dziewczyny?[/QUOTE] 30 i 29:)ale na kolana za duze:loveu:
-
...............
-
:multi:udalo sie!Tobie jbk,super:)ja bym nie doszla z tym do konca:evil_lol:teraz juz banner moj dziala:evil_lol:
-
Dziekuje,zaraz sprobuje to wpisac tak:)a tamto skasowac:)
-
witam:)z ty co pisalam na PW niestety nie udaje mi sie:(nagmatwalam z tym bannerem i nic...jakas jestem lewa:evil_lol:
-
.............
-
Zenusiu to dla Ciebie...Twoi przyjaciele tesknia nadal...
martitaa replied to martitaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jestem tutaj Zenusiu znow zeby Cie poglaskac. -
Witamy ponownie:)Co slychac u Kenii?Daj jakies zdjecia jeszcze,pozdrawiamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zima jakas taka tu wiosenna,wiec duzo czasu spedzamy na powietrzu i malo nas w domku:)
-
wpadlam zagladnac tu do Ciebie:)Birma-sliczne imie ma.Wysciskaj ja ode mnie:)
-
jestes dobrym fotografem,tylko skromnym:oops::evil_lol: a moje w zimie niestety tez do wody-hmm...ta rasa byla wykorzystywana do wyciagania sieci rybackich z lodowatej nieraz wody,ale,ze same beda sklonne do wskakiwania w nia w zimie-nie wiedzialam.Tyle,ze zima-jak nie zima w tym roku na razie a nie wchodza do wody na dlugo,bo zaraz ich przywoluje.Brrrrr,zimno mi na sama mysl:shake:
-
.............