Jump to content
Dogomania

martitaa

Members
  • Posts

    471
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by martitaa

  1. Ale fajne chlodzenie:loveu: [url]http://images28.fotosik.pl/263/e24f5ce282d66f27.jpg[/url]
  2. i zostawiamy slad po odwiedzinkach:)
  3. [quote name='Genesis']Jej, jak ten psiak grzecznie z boczku sobie w procesji idzie, żeby panu nie przeszkadzać.[/QUOTE] Wlasnie;)i wszyscy go zawsze toleruja,do kosciola tez wchodzi i jakos nikomu to nie przeszkadza.Jest juz 10 lat razem z tym ksiedzem na plebanii tutaj.A my mieszkamy tu dopiero 2lata;)
  4. To co?moze te 2gie od gory?lub te przedostatnie?i myslicie,ze szelki beda lepsze do prowadzenia tej gromady na smyczy z podzialka na 2 psy?a teraz moze straszcie ich cenami:evil_lol:bo mi potrzebne szelkix3sztuki:evil_lol:
  5. Kenia sliczny z Ciebie lesny potworek:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. Witamy:)dzis troszke poszperalam na necie i masz tam u mnie w galerii na koncu zdjecia naszego ksiedza ze swoim psem:)tego,ktory byl wczoraj po koledzie:);) u nas dzis 12 mrozu od rana,grzejemy w piecach az trzeszczy:loveu:
  7. [quote name='martitaa']A to nasz ksiadz ze swoim psem:)nic chyba nie trzeba dodawac:)jak chce ktos to wpisze w gogle Ksiadz Bartnik i tam znajdzie Jego strone.A w dziale ekologia jest wiecej jego zwierzakow:)Ciesze sie,ze jest taki ksiadz:)a tu link do zdjecia z jego strony z ksiedzem naszym i jego flatkiem:) [url]http://www.lubla-bart.com/eko05.jpg[/url][/QUOTE] [url]http://www.lubla-bart.com/eko04.jpg[/url] [url]http://www.lubla-bart.com/eko08.jpg[/url] [url]http://www.lubla-bart.com/eko10.jpg[/url] ma 6 koni,koz paredziesiat,ukochanego swojego psa od lat,zajmuje sie tez bartnictwem i sam pracuje przy swoich zwierzetach:)a w ogole nie bede tu truc najlepiej odwiedzcie jego strone,jesli chcecie sie przekonac [url=http://www.lubla-bart.com]LUBLA[/url] a tu jeszcze zdjecie ktore mnie urzeklo:multi: [url]http://www.lubla3.republika.pl/bozecialo/bcm02.jpg[/url] ;)
  8. [quote name='Sara_i_Aris']Umieram, one są cudowne :angel: Do sforki brakuje tylko czekoladki :iloveyou:[/QUOTE] Ciesze sie,ze Ci sie spodobaly:multi:.Czekoladka mieszka zaledwie 300metrow ode mnie u sasiada;)wiec ja juz raczej zaniecham powiekszania stadka.Zjadlyby mnie z kopytami:loveu:.Mialam kiedys sen,ze bylo ich siedem:shake:ale mysle,ze nie byl to sen proroczy:roll:
  9. Zostawiamy slad po odwiedzinach!Pozdrawiam:)
  10. jeeej jaka szczesliwa minka:))).Nie dziwne jak taki fajny spacerek.Tak pomyslalam dzis jak to musi byc milo zima sie wtulic w takiego puchacza:)a jeszcze lepiej w dwa z dwoch stron:loveu:nie trzeba ogrzewania:evil_lol:Pozdrawiamy,zimno,na razie u nas -6.
  11. Andzia [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/429/877e921030388df8med.jpg[/IMG][/URL] i jak to milo posiedziec na kolezance,zawsze to cieplej [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/310/348c9bc8b4ecb0damed.jpg[/IMG][/URL] czasem gramy w karty z ta oszustka biszkoptowa [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/301/eb9d7258c0bfea2fmed.jpg[/IMG][/URL]
  12. przecudne zdjecie!!! [url]http://img241.imageshack.us/img241/7436/19813125bl6.jpg[/url] Pozdrowienia!!!
  13. Przecudne maluchy,a jak pieknie nosza ogonki:loveu:!Pozdrawiamy!
  14. Przesliczny Bobo:loveu:Pozdrawiamy:)
  15. Moze ktos moglby mi doradzic w temacie szelki.Moje labradory dotad nosily tylko obroze,nigdy szelki.Tak poczytalam i troche mam watpliwosci jesli tak latwo z szelek sie wyslizgnac:evil_lol:to moja szelma Andzia na pewno da rade:/.Bylam gotowa im kupic szelki,ale nabralam troszke watpliwosci.Mysle,czy nie latwiej byloby mi ich prowadzic na podzialce na 2 psy w szelkach,niz jak dotad w obrozach.Prosze o jakies porady.M.
  16. Sl;iczne te twoje kruszynki:)
  17. latwo oceniac kogos komu ciezko zrozumiec co sie stalo,lub ciezko to przyjac.Juz samo to jest nauczka,ale teraz wsparcie-porady pozniej...bo inaczej i tak stad pojdzie i bedzie sama z tym co wszyscy wiemy jak mozna przezywac.Nietrudno sobie wyobrazic.A tak a propos to nie wiadomo,czy takie pojscie na policje nie zrobi tylko tego,ze panowie pokiwaja glowami a po wyjsciu jej nie zjedza bulki z serem i nie zapomna...a wies jesli mala kazdy wie gdzie kto i co.I potem sasiad wolny(bo go przeciez nie wsadza)-to mieszka, jest i to pamieta.A,ze jest nieobliczalny to nie dziwie sie,ze dziewczyna nie wie co zrobic.A jedno jest pewne-swojego domu nie przeniesie!
  18. dzieki:)jutro mam nadzieje jakies nowe zdjecia:)
  19. [quote name='roxi-malina']Ale co że tak?[/QUOTE] :evil_lol:przepraszam,ale podpisywalam sie pod tym co powiedziala kolezanka na 1 stronie u dolu myslac,ze to jest ostatni post i tak wyszlo:-o:oops:
  20. [url]http://images27.fotosik.pl/305/fa9acc3208e8b06f.jpg[/url] udaje,ze pije a pewnie sie przeglada:evil_lol:
  21. :)witamy,pozdrowienia ode mnie i mojej psiej brygady!
×
×
  • Create New...