Jump to content
Dogomania

martitaa

Members
  • Posts

    471
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by martitaa

  1. Pozdrawiamy,bylam zmoimi dziewuchami Yogha poogladac przystojniaka:))):-obyly zachwycone,szczegolnie Andzia:loveu:a Tobie wszystkiego najlepszego spoznione,ale szczere:):multi:
  2. i jak tam po Swietach?My tez zywa choinke mieliosmy:)
  3. kuknelam,przeczytalam posty odkad mnie nie bylo tu.Co tam slychac w nowym roczku???
  4. Bylysmy odwiedzic Sajgona:)sliczny jest:)))))Pocaluj go od nas w nochalek sliczniasty!!!!Pozdrawiamy!M&Labradory
  5. ...ze duzo lepiej labkowi jak zostaje sam na pare godzin w ogrodzie,niz byloby mu w domu.W ogrodzie czas szybciej plynie przez te zapachy i rozne inne bodzce:)A ja juz mam 3 labradory iteraz jak popatrze z okna,gdy sa na dzialce to stwarzaja wrazenie jakby wcale mnie nie musialo byc:crazyeye:!Wariuja,szaleja,odgryzaja sie sobie,zaczepiaja nawzajem,wesza za czyms razem a potem jak wroca takie wybiegane i wybawione to lezac w kuchni wciagaja kuchenne zapachy jak ktos gotuje i musze slalom gigant miedzy nimi uprawiac,bo leza rozciagniete gdzie popadnie:loveu::loveu::loveu:
  6. I przyszlismy zyczyc Wam spelnienia marzen,samych dobrych dni w 2009*Martitaa i 3 labki
  7. Wpadlam przed koncem roku do Ciebie i Twoich pociech-zawsze tu pieknie i bialo i jest co ogladac.I donosze nowine dobra-UDALO SIE!!!maluch zdrowy:)i znalazlam mu domek:multi::multi::multi::multi:a my-coz,Sylwester w domu:-(z moimi diablami trzema:diabloti::diabloti::diabloti:ale mysle,ze bedzie diabelsko wesolo:evil_lol:
  8. Poazdrawiamy i zyczymy wszystkim WESOLYCH SWIAT I WSPANIALEGO NOWEGO ROCZKU!!!!!!ja i labki-Andzia,Ghana i Tajga;))))))):multi::multi::multi:
  9. Tina P te fotki sa iscie kosmiczne!!!!Cudne miny:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  10. martitaa

    CANIS PANTHER?

    Przepiekne:)
  11. W takim sniegu TO jest zabawa!To jakis kumpel ten Golden?fajna sprawa miec psich przyjaciol:)Moje tez maja,ale rzadko sie widuja,tak moze raz na miesiac.
  12. [quote name='bonsai_88']No to czekam na zdjęcia :p[/QUOTE] Beda na pewno juz niebawem sie zabiore za jakze marna na razie galerie moich psineczek.Chmury nad moja glowa mam nadzieje znikna i wyjdzie sloneczko.W miedzyczasie tez moze w jakiejs spokojnej chwili(o ile taka bedzie)cos wkleje.
  13. nie,to nie wtym temacie,w wiadomym temacie wszystko OK a przynajmniej lepiej,niz przypuszczalam,ze bedzie.PW dla Ciebie jest.
  14. gratuluje i pozdrawiam wszystkich!!!!Asiaczku jak tam?
  15. Tak,bede niedlugo przegladac plyty i czegos szukac do naszej galerii.Teraz niestety male klopoty(mam nadzieje,ze przejsciowe)co nie pozwala mi sie na tym skupic.Pozdrawiam wszystkich,ktorzy zechca nas tu odwiedzic i tych,ktorzy odwiedzili.Niedlugo bede z powrotem:)
  16. dawno Was tu nie odwiedzalam,mamom gratuluje a tym co czekaja dalej zycze bezproblemowych porodow i slicznych dzieciatek.A takie cos znalazl moj znajomy-moze sie wam przyda,wpisuje sie date krycia i potem sam termin wyskakuje.Szkoda,ze po Czesku:shake:ale fajne zdjecia z kazdego dnia ciazy,pozdrawiam,napiszcie,czy bylyscie zobaczyc. [url=http://www.rr.sk/modules.php?name=Preg_kal]Ofici
  17. mnie tez nie chce sie wierzyc.Byc moze tak to sformulowala"ze mama korzystajac z okazji"-to wykorzystanie okazji to moze tylko mialo byc to,ze pod nieobecnosc corki mama puscila pieska na siku (a nie wybiegla z nim i wsadzila pod pedzace auto:crazyeye:)Jak bylam dzieckiem mialam krolika miniaturke w duzej klatce,byl oswojony i biegal po domu.Pod moja nieobecnosc nim wrocilam ze szkoly mama zawsze wyciagala go razem z ta klatka na podworko:loveu:tlumaczac,ze zwierze sie meczy i musi miec sloneczko.Bo ona do tej pory jest zdania,ze od wiosny do jesieni powinno sie ze slonca korzystac a nie w murach siedziec,tyczy sie to rowniez zwierzat.Kto wie,czy jej mama nie puscila psa w dobrej wierze bo bylo jej szkoda,ze siedzi zamkniety..co oczywiscie nie zmienia faktu,ze musieliby sie zastanowic jak ma wygladac ich zycie z nowym psiakiem i ustalic pewne zasady,zeby nie bylo kolejnego nieszczescia.
  18. Sliczna jest Ginger:)Pozdrowienia od moich psich "dziewczynek"!Moje maja tez taka zabawke-Oskara Zrzede,ktorego od poczatku nie zniszczyly:)
  19. jakas dzikosc jest w tym zdjeciu:) [url]http://images24.fotosik.pl/302/0c594a74227d96af.jpg[/url] i taki ma powazny wyraz pyszczusia jak ozorek schowany:)slicznosci:loveu::loveu: sniezne!
  20. heh,ja tez mam duzo,ale na plytach,tak od ich psiego dziecinstwa.A to dobrze,ze tyle im trzaskasz:)Bo sa naprawde piekne a i przez to ich strona jest warta obejrzenia i ciagle cos sie tam dzieje nowego:)Ucaluj ich w nochalki czarniutkie ode mnie i moich czworonoznych przyjaciolek:)
  21. [quote name='jbk']To musi Ci wejść w nawyk, fotka, jak się tylko coś dzieje, czy psi goście, czy cokolwiek nowego, ciekawego, a nawet, jak dziewczynki sobie odpoczywają ;) Fotki muszą być ;)[/QUOTE] OK:)oczywiscie,masz racje:)i beda,obiecuje.Aparat i tak jest na okraglo ze mna,tylko czasem tak nas ponosi,ze zapominamy o nim wtedy,gdy jest najfajniej:)
  22. Zapewne jestes mloda osobka,czytalam to co napisalas.Wydaje mi sie,ze jestes dobra osoba i nie jestes lekkomyslna,bo nie pytalabys wtedy o porade.Martwisz sie,nim wezmiesz psiaka do domu i to pozytywne.Jednak jak tutaj czytam posty to tez na twoim miejscu porozmawialabym z mama o tej sytuacji a przynajmniej szczerze ci powie co mysli o przygarnieciu pieska,wtedy mozesz tez porozmawiac o tym jak zabezpieczyc go w razie Waszej nieobecnosci bez jego krzywdy.Jesli razem ustalicie pewne rzeczy,bedzie po prostu latwiej:)i wtedy mozna sie zastanawiac.Bo my nie znamy Waszej sytuacji mieszkaniowej ani czy jest dzialka,ogrodzenie itp. wiec ciezko tak doradzac.Ja jestem w domu z psami praktycznie na okraglo,jesli wyjezdzamy na pare godzin to maja duzy kojec,zawsze wode i schronienie i sa we dwie a gdy zdarzylo sie wyjechac na dwa dni a mozliwosci nie bylo,by z nami wyjechaly mam wtedy kolezanke zaufana,ktora znaja i ona z nimi zostaje u nas w domu.Nie mysl zle,sprobuj najpierw porozmawiac z rodzicami i przemyslec to na spokojnie,zaplanowac:)Bo to musi byc Wasza wspolna decyzja,my tutaj nie mozemy decydowac za Was.Pozdrawiam.
  23. Ale tu pieknie i sniezno:multi:zdjecia boskie!a one sa tak snieznobiale...jastem zachwycona po raz kolejny ich widokiem-dech zapiera,na zywo to musi byc widok!!!jest tu jedno zdjecie,ktore tak mi sie spodobalo(choc wszystkie piekne)ze najchetniej wytapetowalabym nim mieszkanie od podlog po sufit:))))nie umiem linkow przenosic(glab kapusciany)wiec powiem,ze 18te na tej stronie od gory.Ja ostatnio mniej czasu,bo duuuuuzy kojec budujemy,znaczy przerabiamy z istniejacego dotad,poza tym zaczynam wdrazac w zycie TEN moj plan i duzo przygotowan;)pozdrawiam!
×
×
  • Create New...