Genesis,nie znalazlam jednak galerii:(musisz modow poprosic o pomoc,a tutaj ja z fotosika kody wklejam,nie z galerii.Sa male te zdjecia,ale z fotosikiem cos jest nie tak,mam tylko mozliwosc w pelnym rozmiarze 500 i dlatego daje te malutkie,ktore po kliknieciu otwieraja sie w pelnym rozmiarze,bo tamte za duze:(