Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. 1. chodzi bardzo ładnie 2. stosunek pozytywny 3. przed ludźmi miski nie broni, przed psami nie sprawdzaliśmy 4. prawdopodobnie wykastrowany na koniec wizyty w schronisku w lekkim zamieszaniu adopcyjnym zapomniałam dokładnie sprawdzić ale stan od tyłu na spacerku na to wskazuje, czy zachipowany nie wiem ale się dowiem 5. zdrowy z kompletem szczepień :) jest oferta domku tymczasowego dla chłopaka we Wrocku, fajna osóbka dziś miałam telefon, tak myślę czy Asia by mogła ten domek sprawdzić? Napiszę do niej, bo szkoda by siedział chłopak w schronisku.
  2. aż strach pomyśleć co musiała przejść, że teraz tak się zachowuje, oby było tylko lepiej :)
  3. Przemko pojechał dziś do gabinetu, a po kastracji zostanie odebrany przez swoich nowych właścicieli ;)
  4. ryby chciała łowić :) zobaczcie jaki z niej wariat jaka zadowolona na spacerku ;)
  5. tak bardzo bardzo wdzieczni bo psiak i bez problemowy i piękny i zadbany i czas już na niego
  6. [quote name='Ajula']piękny piesek, trochę do Leosia podobny[/QUOTE] zgadza się ;)
  7. ona zawsze bidulka chodzi na takich ugiętych łapkach?
  8. wiem wiem, tak tylko żartuje :) czekoladka pyszna i bardzo dziękuję za fatygę :) Przemko już dziś pojechał na kastrację i leci do swojego domku!
  9. ankieta poszła, powodzenia w umawianiu się i oby to było to!
  10. Ciapek był dziś u mnie pod domem i nawet na paróweczkę nie wpadł, a Wy na herbatkę ojjj :mad::mad:
  11. zdjęcie Mundka z kotkiem na kanapie :loveu::loveu:
  12. czekałam cały czas na relację jak tam Śliweczka i się doczekałam ;) kolejny nasz podopieczny znalazł swoją ostoję na starość
  13. wesoły ale również opanowany jak na labka, nic tylko brać, no i lekko utyty jest więc mała kuracja odchudzająca a właściwie to kondycyjna by się przydała no i pytanko ten nasz nowy model ma już wątek? bo nie pamiętam :oops: [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/DSC02622.jpg[/IMG]
  14. fotki fotki? proszę oto i fotki :) tylko musimy nazwać chłopa jeszcze, do tego info chłopaczek chyba jest kastratem na spacerku z Jackiem [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/DSC02618.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/DSC02617.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/DSC02612.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/DSC02613.jpg[/IMG] [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/DSC02614.jpg[/IMG]
  15. i jak sprawa stoi? komu wysłać ankietę?
  16. mój Przemko w poniedziałek jedzie do domku więc kolejnym chętnym na niego podesłałam mosińskiego Nero bo podobny, poszło krótkie info i fotki kontakt do Ani i Doroty więc nie zdziwcie się, że ktoś może dzwonić ;)
  17. powodzenia Odi! co do Lusi nie skomentuję.....
  18. hurrra Bałwanek w domku!! :multi::multi:
  19. w takim razie pisze do Ajuli
  20. [U][url]http://www.youtube.com/watch?v=EVwlMVYqMu4&feature=youtu.be[/url] [/U] tak na kolację ;)
  21. i jeszcze antykwariat, proszę o podnoszenie i kupowanie bo ładnie się napracowałam :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/218788-Antykwariat-dla-Saurona-do-12.12-fotografia-lektury-dla-dzieci-super-klasyki!?p=18122985#post18122985[/url]
  22. oś. Powstańców Warszawy czyli Piątkowo
×
×
  • Create New...