[quote name='Osa']Kundelków zawsze było i jest dużo więcej niż tych w typie danej rasy.
Ja uważam że dobrze iż są miejsca pomagające np psom w typie bokser, golden, owczarek, haski itp i to wcale nie znaczy że jest z adopcjami łatwiej prościej i w ogóle.[/QUOTE]
ja też nie neguję, szkoda mi tylko tych pozostałych psiaków z Buku, które czekają już miesiącami, niektóre latami
z adopcjami psiaków w typie na pewno trudniej jest w ocenie chętnych, ale przynajmniej jest w czym wybierać bo na Gapę na pewno będzie dużo chętnych, a na resztę Bukowskich nie ma nikogo