Na szczęście nie może edytować tych postów, które są zacytowane przez innych. Koralik najprawdopodobniej pojechał do Niemiec. Prawdopodobnie transportem 01.07.2013r. Natomiast 18.06.2013r., czyli kilka dni wcześniej, Dibełek podała wiadomość, że piesek jest w swoim domu i jest bezpieczny. Daje to wszystkim pogląd na tę osobę. Jest osobą niewiarygodną.