Jump to content
Dogomania

Mruczka

Members
  • Posts

    702
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mruczka

  1. Wysłałam dodatkowo 100 zł na lipiec dla Gai. Nie mogę zwiększyć deklaracji stałej, gdyż różnie u mnie bywa, ale pamiętam o suni i w miare możliwości będę ja wspomagać.
  2. Balbinka - widać, że to kochany, słodki piesek. Ile może mieć lat ?
  3. Na agresję często pomaga kastracja.
  4. Przelałam Gai dodatkowo 50 zł, żeby trochę ten czerwiec podratować.
  5. Starość nie radość. Biedny piesek.
  6. Widać, że bardzo dobrze jej w hotelu. A urodę ma rzeczywiście bardzo...... oryginalną.
  7. To nie Misio, to Terminator !
  8. Wypatrzyłaś go i wyciagnełaś jego - Lutka, psa, który własnie takiej pomocy rozpaczliwie potrzebował, a z powodu przeciętnego wygladu sytuację miał po prostu beznadziejną. Daj mu do wypełnienia kupon totolotka, bo to szczęściarz jest, może znowu trafi !!! Tymczasem przesyłam Ci grosz i pozdrawiam serdecznie. Dzięki za Lutka.
  9. Zawsze smutno, nieswojo, jak kończy się jakieś życie. Promyk spędził u Ciebie, Kikou, wspaniały czas. Miał szczęście.
  10. Ponieważ Joy znalazł dom, to jego 25 zł / miesiąc mojej deklaracji kieruję na Gaję. Tylko nie wiem, jak z formalnosciami - czy przesyłać pieniądze na GoskaGoska, jak dotychczas, czy od razu do kikou ?
  11. Błękitnooki wyglada na strachulca. Czy wiadomo, dlaczego nie mógł zostać u ludzi, którzy go zgarneli ze Świebodzkiego ?
  12. Pozdrawiam wiosennie Promyka i jak zwykle pytam - jak samopoczutko ?
  13. Brawo !!! Może od tego momentu, gdy go nakarmiłeś, zaczniesz mu sie pozytywnie kojarzyć - ty i miejsce, w którym sie spotkaliście. Pies zacznie częściej to miejsce odwiedzać i pomału, pomału...... Powodzenia.
  14. To już wiem, ale pytam o dokument. Nie dlatego, żeby nie wierzyć p. Wandzie, ale przy wyjasnianiu wszelkich, spornych spraw taka "podkładka" jest istotna - mam tu na myśli zarówno możliwość działania w afekcie , jak i nie zawiadomienie właściciela psa o wydarzeniu.
  15. Może coś przeoczyłam, ale czy jest jakoś udokumentowana data tego wydarzenia ? Na dokumencie z obdukcji lekarskiej jej nie widać.
  16. Ponieważ - niestety - moja deklaracja na Szafira wygasła, to deklaruję 25 zł na Joya i 25 na Ślepka. Czy dane do przelewu to takie jak na Rudzika (do Kikou)?
  17. Wierzę, że spikowi sie uda. To teraz który piesek ma "najdłuższy staż w schronisku" ?
  18. Pewnie początkowo trudne dla niego będzie przebywanie w mieszkaniu - przyzwyczajony jest przeciez do "świeżego powietrza". Chyba, że dom Spikusia ma ogród, a do niego drzwi otwarte.
  19. Ja, ja bardzo się cieszę !!! Kibicowałam Spajkiemu od dawna. To cudowna wiadomość. Ciekawe, jak po tak długim czasie w schronisku znajdzie się pies w nowej sytuacji - w nowym dla niego świecie, tak blisko człowieka.
  20. Swietny specjalista z wyposażonym we wszystko gabinetem to Robert Gruszka z ul. Partynickiej.
  21. Jak sie miewa Promyk zimową porą ? Pewnie jak wszystkie staruszki jest zmarzluszkiem i niechętnie wychodzi na spacerki. Oby do wiosny Promyczku.
  22. [FONT=Arial]Pozdrawiam Stasię i jej Panią - odzywam się, bo też mam psa - śpiocha, co mnie nie przestaje dziwić. Adoptowałam Pandę z charakterystyką, że jest to spokojny piesek, który „dużo myśli”, ale nigdy wcześniej nie myślałam, że są psy prowadzące taki tryb życia. [/FONT] [FONT=Arial]Do tej pory w moim domu rodzinnym mieliśmy dwa psy ( samce), które były wręcz hiperaktywne - asystowały nachalnie przy gotowaniu, praniu, pracach ogrodowych - no, we wszystkim, o rannym budzeniu nie wspominając. Bywało to uciążliwe. [/FONT] [FONT=Arial]Tymczasem Pandula najczęściej ŚPI lub LEŻY i MYŚLI. Ponieważ jest młodym psem (około 2 lata) ma oczywiście chwile „głupawki” i nieokiełznanej zabawy, lubi sobie poszczekać, szybko biegać na spacerkach, przepięknie też potrafi się sama bawić, ale aktywność nie jest jej priorytetem. [/FONT] [FONT=Arial]Przy większości prac domowych Panda mi towarzyszy, jednak nie rozrabia i w nich nie uczestniczy, tylko kładzie się obok i - gdy np. prasuję - co robi....... ? wiadomo, myśli. [/FONT] [FONT=Arial]Czasem chciałabym, żeby Panduś była bardziej wszędobylska, brakuje mi trochę psiego ryjka wtryniającego się gdzie trzeba i nie trzeba - no, ale szukałam spokojnej suni , to mam. [/FONT] [FONT=Arial]Chciałam tylko napisać - Witam Stasię w Klubie Psów Aktywnych ......... Intelektualnie. [/FONT]
  23. Przelałam Wam wczoraj stówkę. Na zdrowie !!!! Niestety, jedynie tak - i to tylko od czasu do czasu - mogę wspomagac psy w potrzebie. Bardzo, bardzo bym chciała być DT, robić coś konkretnego, ale nie mam jak - absorbująca praca, dzieci, oporny TZ - no, nie przeskoczę !:wallbash:
×
×
  • Create New...