-
Posts
702 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mruczka
-
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
Mruczka replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Wysłałam dodatkowo 100 zł na lipiec dla Gai. Nie mogę zwiększyć deklaracji stałej, gdyż różnie u mnie bywa, ale pamiętam o suni i w miare możliwości będę ja wspomagać. -
Balbinka z zespołem Cushinga... maleńka odeszła za TM
Mruczka replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Balbinka - widać, że to kochany, słodki piesek. Ile może mieć lat ? -
Na agresję często pomaga kastracja.
-
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
Mruczka replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Przelałam Gai dodatkowo 50 zł, żeby trochę ten czerwiec podratować. -
Senior-prosi o wsparcie - za TM [*] odpoczywaj
Mruczka replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Starość nie radość. Biedny piesek. -
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
Mruczka replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Widać, że bardzo dobrze jej w hotelu. A urodę ma rzeczywiście bardzo...... oryginalną. -
To nie Misio, to Terminator !
-
Wypatrzyłaś go i wyciagnełaś jego - Lutka, psa, który własnie takiej pomocy rozpaczliwie potrzebował, a z powodu przeciętnego wygladu sytuację miał po prostu beznadziejną. Daj mu do wypełnienia kupon totolotka, bo to szczęściarz jest, może znowu trafi !!! Tymczasem przesyłam Ci grosz i pozdrawiam serdecznie. Dzięki za Lutka.
-
Śleputki i głuchutki Promyczek odszedł za TM....
Mruczka replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zawsze smutno, nieswojo, jak kończy się jakieś życie. Promyk spędził u Ciebie, Kikou, wspaniały czas. Miał szczęście. -
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
Mruczka replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Ponieważ Joy znalazł dom, to jego 25 zł / miesiąc mojej deklaracji kieruję na Gaję. Tylko nie wiem, jak z formalnosciami - czy przesyłać pieniądze na GoskaGoska, jak dotychczas, czy od razu do kikou ? -
Szczeniorki mix collie, wszystkie w swoich DOMKACH!!!!
Mruczka replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
Błękitnooki wyglada na strachulca. Czy wiadomo, dlaczego nie mógł zostać u ludzi, którzy go zgarneli ze Świebodzkiego ? -
Śleputki i głuchutki Promyczek odszedł za TM....
Mruczka replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pozdrawiam wiosennie Promyka i jak zwykle pytam - jak samopoczutko ? -
2 lata dziko żyjący pies- czy jest szansa na oswojenie?
Mruczka replied to Zibi's topic in Wychowanie
Brawo !!! Może od tego momentu, gdy go nakarmiłeś, zaczniesz mu sie pozytywnie kojarzyć - ty i miejsce, w którym sie spotkaliście. Pies zacznie częściej to miejsce odwiedzać i pomału, pomału...... Powodzenia. -
Senior-prosi o wsparcie - za TM [*] odpoczywaj
Mruczka replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ode mnie będzie 25 zł/m-c. -
Senior 12lat typ owczarek -POJECHAŁ DO DOMKU STAŁEGO :)
Mruczka replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Ponieważ - niestety - moja deklaracja na Szafira wygasła, to deklaruję 25 zł na Joya i 25 na Ślepka. Czy dane do przelewu to takie jak na Rudzika (do Kikou)? -
Spajki z najdłuższym stażem w schronie doczekał się DT!!! :D WROCŁAW
Mruczka replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
Wierzę, że spikowi sie uda. To teraz który piesek ma "najdłuższy staż w schronisku" ? -
Spajki z najdłuższym stażem w schronie doczekał się DT!!! :D WROCŁAW
Mruczka replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
Pewnie początkowo trudne dla niego będzie przebywanie w mieszkaniu - przyzwyczajony jest przeciez do "świeżego powietrza". Chyba, że dom Spikusia ma ogród, a do niego drzwi otwarte. -
Spajki z najdłuższym stażem w schronie doczekał się DT!!! :D WROCŁAW
Mruczka replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
Ja, ja bardzo się cieszę !!! Kibicowałam Spajkiemu od dawna. To cudowna wiadomość. Ciekawe, jak po tak długim czasie w schronisku znajdzie się pies w nowej sytuacji - w nowym dla niego świecie, tak blisko człowieka. -
Swietny specjalista z wyposażonym we wszystko gabinetem to Robert Gruszka z ul. Partynickiej.
-
Śleputki i głuchutki Promyczek odszedł za TM....
Mruczka replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak sie miewa Promyk zimową porą ? Pewnie jak wszystkie staruszki jest zmarzluszkiem i niechętnie wychodzi na spacerki. Oby do wiosny Promyczku. -
Starsza onkowata Stacyjka- NIE MA JUŻ STASI...
Mruczka replied to ludwa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[FONT=Arial]Pozdrawiam Stasię i jej Panią - odzywam się, bo też mam psa - śpiocha, co mnie nie przestaje dziwić. Adoptowałam Pandę z charakterystyką, że jest to spokojny piesek, który „dużo myśli”, ale nigdy wcześniej nie myślałam, że są psy prowadzące taki tryb życia. [/FONT] [FONT=Arial]Do tej pory w moim domu rodzinnym mieliśmy dwa psy ( samce), które były wręcz hiperaktywne - asystowały nachalnie przy gotowaniu, praniu, pracach ogrodowych - no, we wszystkim, o rannym budzeniu nie wspominając. Bywało to uciążliwe. [/FONT] [FONT=Arial]Tymczasem Pandula najczęściej ŚPI lub LEŻY i MYŚLI. Ponieważ jest młodym psem (około 2 lata) ma oczywiście chwile „głupawki” i nieokiełznanej zabawy, lubi sobie poszczekać, szybko biegać na spacerkach, przepięknie też potrafi się sama bawić, ale aktywność nie jest jej priorytetem. [/FONT] [FONT=Arial]Przy większości prac domowych Panda mi towarzyszy, jednak nie rozrabia i w nich nie uczestniczy, tylko kładzie się obok i - gdy np. prasuję - co robi....... ? wiadomo, myśli. [/FONT] [FONT=Arial]Czasem chciałabym, żeby Panduś była bardziej wszędobylska, brakuje mi trochę psiego ryjka wtryniającego się gdzie trzeba i nie trzeba - no, ale szukałam spokojnej suni , to mam. [/FONT] [FONT=Arial]Chciałam tylko napisać - Witam Stasię w Klubie Psów Aktywnych ......... Intelektualnie. [/FONT]