To ja poprosiłam o rozliczenie. Nie czuję się specjalnie winna. Gdybym nie darzyła Dogomaniaków zaufaniem to nie wpłacałabym czasem sporych kwot także na prywatne konta ( nie tylko na tym wątku z resztą). Rozliczenie nie jest związane z podejrzeniem raczej ma uświadomić darczyńcom jakie są potrzeby , co trzeba planować i zmobilizować do akcji adopcyjnej:razz:.
Przypominanie o długu to Twoje święte prawo Pati i nikt ( no ja w każdym razie) tym z kolei się nie czuje urażony.
Może nowe fotki by dziewczynkom pomogły w sensie atrakcyjności ogłoszeń ?