Jump to content
Dogomania

jkp

Members
  • Posts

    1247
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jkp

  1. No to jest po prostu ZYCIE :-(:shake::shake: mimo wszystko wierze , ze Pania to po prostu przeroslo:shake::shake::shake:. Moze zaproponowac chociaz pobyt w klinice ( na koszt Pani ) do czasu kons kardiologa?? To byloby spawiedliwe i chociaz co Slepaczkowi dalo;)
  2. Napisze do moj pies taki romans prasy:diabloti: wart
  3. Rzadko odbiera mi mowe ZE SZCZESCIA:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  4. :shake::-(:shake::shake::-( mysle ,ZE TA ASTMA JEST KONFABULACJą . A Slepaczek nie moe pojechac do schronu !!!! IDE SIE MODLIC O CUD
  5. Miła , młoda śliczna, przyjacielska sunia szuka domu- no nie to za mało . Mała, i ONkowata , do tego przyjazna dla ludzi i innych psów i zdrowa sunia szuka domu.
  6. Wysłałam kasę dla Dusi - proszę o potwierdzenie jak dojdzie. Na razie tyle tylko :shake: mogę pomóc .
  7. Domek dla pary zwierzaków , może jakaś inna starsza Pani ?
  8. Nie przeczytałam całosci ale CZY KTOS ODEZWAł SIE DO WOśP W TEJ SPRAWIE ??? jeśli nie ten lokalny sztab to moze centrala ? ONI NA PEWNO DBAJĄ O TWARZ FUNADACJI i moze pomogą ,żeby nie mieć okrucienstwa wobec zwierząt na koncie ! Mają swoje kontakty i pełno ludzi moze warto spróbować ??
  9. Moze te problemy z oddawaniem moczu nie są od dawna (bo nie przeżyłaby w schronie tak długo) a to znaczy nic powaznego ?
  10. ja jestem codziennie ,bede podnosić bo nic innego nie mogę:shake:. No i trzymam kciuki i w ogole ...
  11. To jak mu pomóc?? Moze napisze ktoś z doswiadczeniem ?? A może sasiad by sie zgodził na "pozyczenie" psiaka np spi u Ciebie a u niego szczeka ?? czy On go meczy tak bezinteresownie ? dla przyjemności :shake:czy po prostu to jest " pies uzytkowy" i jest mu wszystko jedno ?
  12. angi u Ciebie nie moze byc bo go otruja albo co ! z bezinteresownej złosci
  13. POdnoszę tyle mogę tylko!!! moze gdyby odebrac mu psa z interwencji to nastepnego sie odechce ??
  14. NIE mogę uwierzyć:multi::loveu::loveu: dzis popłakałam sie na losem szczeniaka ze sklepu w Czeladzi i pra:evil_lol:wie obiecałam ,ze skoncze z dogo bo mam DOOOLLLLLA. Ale jesli tu Slepaczek znalazł dom TO CUD a cudom bedę wiernie towarzyszyć :multi:( bo cuda sa wspaniałe !)DZIEWCZYNY JESTESCIE .. brak słów:crazyeye: (no i ryczę !!!!)
  15. :multi::multi::multi:CUDOWNIE !!! Jak to dobrzee! Daruma możesz na maturze :diabloti: rozwinąć temat "Kto ratuje jedno życie....itd" No przepraszam za ten maturalny wtręt:loveu:. A i niech własciciel zawiesi suni adresownik !! POZDRAWIAM
  16. jaki futrzaczek!!! sliczny, moze do domu kocio' psiego ? moze na MIAU wpisac ?
  17. Jedzie :multi: gdzie będzie ? Kto zbiera kasę na leczenie ??
  18. Czy Parszywek ma sie dobrze?? M;)am nadzieję ,ze tak
  19. NIE MOGE NIC POMOC :-( BO TO SAMIEC SUCZKE MOZE UDAłBY SIE ZABRAC ! biedny ślepy staruszek ,O niech nam ludziom bedzie to wybaczone !
  20. OK to nie ma sprawy. Wiem jak patrzą potencjalne domki , nawet miłośnicy i bardzo potrzebujacy psa ludzie sprawdzaja co tylko mozna, WLASNIE DLATEGO ZE WIEDZA ZE NIE JEST TO RZECZ I JEJ NIE WYRZUCA. Jesienia adoptowałam sama szczeniaka a potem szukałam dla znajomej psa ( po odejściu porzedniego) i wiem jakie szczegóły behawioralne sprawdzała właśnie dlatego ,ze zna sie na psach. Wybaczcie to nie pouczanie żadne tylko po prostu pokazanie tej drugiej strony, więc piszcie piekny i bardzo dokładny tekst. pozdrawiam:roll:
  21. NIE... tylko nie utrata szansy ,kto sprawdzi domek
×
×
  • Create New...