jkp
Members-
Posts
1247 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jkp
-
Ślepaczek-ma DT!!! szukamy domku na zawsze! zostaje w DT
jkp replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
No to jest po prostu ZYCIE :-(:shake::shake: mimo wszystko wierze , ze Pania to po prostu przeroslo:shake::shake::shake:. Moze zaproponowac chociaz pobyt w klinice ( na koszt Pani ) do czasu kons kardiologa?? To byloby spawiedliwe i chociaz co Slepaczkowi dalo;) -
Rzadko odbiera mi mowe ZE SZCZESCIA:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
-
Ślepaczek-ma DT!!! szukamy domku na zawsze! zostaje w DT
jkp replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
:shake::-(:shake::shake::-( mysle ,ZE TA ASTMA JEST KONFABULACJą . A Slepaczek nie moe pojechac do schronu !!!! IDE SIE MODLIC O CUD -
Białystok-MALINKA BEZ OCZKA już jest szczęśliwa! Ma swój dom!!!!
jkp replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Na gore !!!! -
Wysłałam kasę dla Dusi - proszę o potwierdzenie jak dojdzie. Na razie tyle tylko :shake: mogę pomóc .
-
Pani do szpitala a zwierzęta gdzie? - sio na ulicę....
jkp replied to Cameo's topic in Już w nowym domu
Domek dla pary zwierzaków , może jakaś inna starsza Pani ? -
Nie przeczytałam całosci ale CZY KTOS ODEZWAł SIE DO WOśP W TEJ SPRAWIE ??? jeśli nie ten lokalny sztab to moze centrala ? ONI NA PEWNO DBAJĄ O TWARZ FUNADACJI i moze pomogą ,żeby nie mieć okrucienstwa wobec zwierząt na koncie ! Mają swoje kontakty i pełno ludzi moze warto spróbować ??
-
Moze te problemy z oddawaniem moczu nie są od dawna (bo nie przeżyłaby w schronie tak długo) a to znaczy nic powaznego ?
-
Trzy dni leżała na placu zabaw skopana i pobita . ma dom
jkp replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
ja jestem codziennie ,bede podnosić bo nic innego nie mogę:shake:. No i trzymam kciuki i w ogole ... -
Zostałem psem szkolnymMam duzo pracy-Karczew koło Otwocka
jkp replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
!!!!!!!!!!!!! czekamy:-( -
Ślepaczek-ma DT!!! szukamy domku na zawsze! zostaje w DT
jkp replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
NIE mogę uwierzyć:multi::loveu::loveu: dzis popłakałam sie na losem szczeniaka ze sklepu w Czeladzi i pra:evil_lol:wie obiecałam ,ze skoncze z dogo bo mam DOOOLLLLLA. Ale jesli tu Slepaczek znalazł dom TO CUD a cudom bedę wiernie towarzyszyć :multi:( bo cuda sa wspaniałe !)DZIEWCZYNY JESTESCIE .. brak słów:crazyeye: (no i ryczę !!!!) -
Pani do szpitala a zwierzęta gdzie? - sio na ulicę....
jkp replied to Cameo's topic in Już w nowym domu
jaki futrzaczek!!! sliczny, moze do domu kocio' psiego ? moze na MIAU wpisac ? -
Jedzie :multi: gdzie będzie ? Kto zbiera kasę na leczenie ??
-
Ślepaczek-ma DT!!! szukamy domku na zawsze! zostaje w DT
jkp replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
NIE MOGE NIC POMOC :-( BO TO SAMIEC SUCZKE MOZE UDAłBY SIE ZABRAC ! biedny ślepy staruszek ,O niech nam ludziom bedzie to wybaczone ! -
OK to nie ma sprawy. Wiem jak patrzą potencjalne domki , nawet miłośnicy i bardzo potrzebujacy psa ludzie sprawdzaja co tylko mozna, WLASNIE DLATEGO ZE WIEDZA ZE NIE JEST TO RZECZ I JEJ NIE WYRZUCA. Jesienia adoptowałam sama szczeniaka a potem szukałam dla znajomej psa ( po odejściu porzedniego) i wiem jakie szczegóły behawioralne sprawdzała właśnie dlatego ,ze zna sie na psach. Wybaczcie to nie pouczanie żadne tylko po prostu pokazanie tej drugiej strony, więc piszcie piekny i bardzo dokładny tekst. pozdrawiam:roll:
-
Zostałem psem szkolnymMam duzo pracy-Karczew koło Otwocka
jkp replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
podnoszę psiaka miziaka -
NIE... tylko nie utrata szansy ,kto sprawdzi domek