Jump to content
Dogomania

jkp

Members
  • Posts

    1247
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jkp

  1. Milosnicy teatru poszukiwani !! 2 pieski super maluchy, same beda sie soba zajmowac !! dajcie dom
  2. podnosze sliczna suczke
  3. podnosze tyle m:-(ge
  4. NO ale pieski opisane dokladnie , zachowanie , stosunek do innych zwierzat itd maja wieksze szanse na dom.Czy mozna ja tak opisac jak przebywa w schronie??
  5. Podnosze moje podopieczne , czas do domu
  6. :multi: tak niesmialo zeby nie zapeszyc
  7. jakie cudaki sliczne, kto ma dom dla szekspirowskich bohaterow ??
  8. wiedzialam, wiedzialam ze sie nie douczylam !!!!!:evil_lol: Bardzo przepraszam obydwu PANOW.
  9. ja juz deklarowałam comiesięcznne dla kudłatego ( Kastorka? dobrze opanowałam wątkowe nazewnictwo ?) konto pewnie takie samo prosze podac odpowiednia nazwe do wpisywania na przelewie,
  10. Prosze doliczyc moja deklaracje ( Justyna - wiad pw)
  11. ja jestem codziennie i trzymam kciuki cały czas i... zamartwiam się:cool1:
  12. Trzymam kciuki niech ktos znajdzie tu sliczna suczke dla siebie
  13. Karme kupuje dla swojego seniora ale gdzie jest Zgredek i potrzeba karmy czy kasy na karme?
  14. :cool3::loveu::multi::multi::multi::multi: No i jest OPOWIEśC WIGILIJNA !!! CUDNIE !!!!
  15. przepraszam ze obok tematu ale na PW nadałam namiary na 2 pary suczek- szczeniaków
  16. Podnoszę sliczności suczkę
  17. Bardzo proszę o info o płci kociaka jak tylko zagadka zostanie rozwiązana:cool3:
  18. Dotyczy imienia Neti jesli to na pewno ON to w przyszłosci moze uwierać kocura takie zwiewne imię :cool3:
  19. Pytam, czytam i czekam na wiesci o domku
  20. W razie czego postraszcie okropną babą:mad: z wielkopolski co to już zapłaciła za wizytę u weta i chce mieć zrobione co "kupiła":diabloti: inaczej strzela , rozrabia i co tam chcecie do wyboru ..:razz:
  21. W każdym razie ja też czekam na jakiekolwiek wieści :mad:
  22. To ja poprosiłam o rozliczenie. Nie czuję się specjalnie winna. Gdybym nie darzyła Dogomaniaków zaufaniem to nie wpłacałabym czasem sporych kwot także na prywatne konta ( nie tylko na tym wątku z resztą). Rozliczenie nie jest związane z podejrzeniem raczej ma uświadomić darczyńcom jakie są potrzeby , co trzeba planować i zmobilizować do akcji adopcyjnej:razz:. Przypominanie o długu to Twoje święte prawo Pati i nikt ( no ja w każdym razie) tym z kolei się nie czuje urażony. Może nowe fotki by dziewczynkom pomogły w sensie atrakcyjności ogłoszeń ?
×
×
  • Create New...