Cześć wszystkim! Baardzo dziękujemy za wpisy :)
Ismena - niedawno był, ale taki nijaki.. Nie mam czym kręcić niestety
[quote name='Infortune.']Ja np się jej boję. :lol:[/QUOTE]
To jej praca :diabloti:
[quote name='deer_1987']Ktos cierpi na brak czasu? Bo na swoja galerie u nas nie zaglada :([/QUOTE]
Zaglądam, ale ostatnio nie piszę
[IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0107-2.jpg[/IMG]
[IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0105.jpg[/IMG]
[IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0102-1.jpg[/IMG]
[IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0100-1.jpg[/IMG]
[IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0101-1.jpg[/IMG]