[quote name='Darianna']Shel, gdzieś zagubiłam Twój wątek bannerkowy... robisz jeszcze?[/QUOTE]
Robię, robię tylko mam poślizg. Tzn te z dogo jakoś tak nie mam ochoty, a mam pełno innych, z których szybciej mogę się wywiązać, ale jak coś to do końca tego tyg mogę Ci coś zrobić jak chcesz;)
Dziękujemy za odwiedziny!!
[img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_00172-2.jpg[/img]
[img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0016-9.jpg[/img]
[img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0015-9.jpg[/img]
[img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_00152.jpg[/img]
[img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0014-5.jpg[/img]