[quote name='Zuzia&Snoopy']O Agility :loveu: Ile macie hopek? My mamy podobne:razz: W wakacje biorę się za więcej i huśtawkę:D[/QUOTE]
Hopkę mam jedną, ja bym tego nie nazwała agility, jakoś specjalnie "toru" powiększać nie będę, tak dla jaj kupiłam, jak na razie skupiamy się na set point :D i wstępnie ósemkę ;) Bardziej zależało mi na slalomie, ale jakoś tak wyszło... Planuję jeszcze jedna stacjonatkę no i slalom ;)