Jump to content
Dogomania

Shel

Members
  • Posts

    2068
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Shel

  1. Śliczna jest, nie mogę się na nią napatrzeć!
  2. Może coś nowego misiowego? :]]
  3. Wreszcie mogę go sobie pooglądać :D Śliczny rozrabiaka :)
  4. Shel

    czarno-ruda galeria

    Stolica :) :P Nie no ja jestem Lisów, Lisów the best :P
  5. Shel

    Ares...

    [quote name='PositiveThought'][URL]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0041-5.jpg[/URL] :hmmmm: co Ty mu dajesz i czy dużo tego bierze? :evil_lol:[/QUOTE] :diabloti::evil_lol: niech Aresik powie parę mega gniotów ;) [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0064-1.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0034-8.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_00042-2.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_00062.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_00072-1.jpg[/img] Zaczynam oszczędzać migawkę także nie bedzie tak dobrze ze zdjęciami już :lol:
  6. Shel

    czarno-ruda galeria

    Też nie lubie czewy :P Może spacerek kiedyś? :)
  7. To napiszcie jeszcze zwolnienie, bo potem są podteksty od nauczycieli,(nawet jak rodzice mnie zwalniają :roll:) ja to znam :P
  8. Shel

    Ares...

    Dziękujemy wszystkim! Ostatnio dogo muliło, a jak już mam czas, to brak może nie ochoty, a siły, żeby wpaść do wszystkich działów. W weekend poprzeglądam.. pzdr
  9. Oby mieli piątek zajęty, bo ja mam szkołe do 14 i by mnie ominęło :(
  10. Super nellaskowe fotki :) Kaśka jest?? Pytaj się kiedy idziemy na spacer:)
  11. Nawet pod aussie trochę podchodzi
  12. Przesłoodka jest :)
  13. [url]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/DSC_6548.jpg[/url] ale słodziak!
  14. Cudny Cezarek, wreszcie zdjęcia :)
  15. Shel

    Ares...

    Dziękujemy :) A foty są... albo ich nie ma :P a może są? :P
  16. [QUOTE=' green apple;14015520]czyli od?? :PP[/QUOTE] Nieważne..;)
  17. No tak, wiadomo, że wyszło super, bo od mistrza...
  18. [url]http://i250.photobucket.com/albums/gg245/anitaaa93/spacerkowo71.jpg[/url] świetny! :D
  19. Shel

    czarno-ruda galeria

    Tzn Częstochowa? :lol:
  20. Ale tu piesków !:D
×
×
  • Create New...