Jump to content
Dogomania

Shel

Members
  • Posts

    2068
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Shel

  1. Ja do zębologa jeździłam w tym roku jakieś 9 razy, 8 zębów robione miałam :D. [url]http://static.desktopnexus.com/wallpapers/81603-bigthumbnail.jpg[/url] dla mnie ten w środku :evil_lol:
  2. Słoodziak :]
  3. Nie działa mi filmik ;<
  4. Shel

    Ares...

    [quote name='CaneSs'][URL]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0061-3.jpg[/URL] Alle jestem cudny! :loveu::loveu::loveu: Wszystkie fotki bossskie! Kochana, ja mam takie pytanko. Czy byś może nie była tak dobra i nie zrobiła mi Banerka i Avka? Baaardzo proszę bo ty robisz takie śliczne :p Jeśli się zgodzisz to podam Ci szczegóły oks? :diabloti:[/QUOTE] Jasne, że mogę, ale musiałabym Cię ustawić w'kolejce'.. :)
  5. To my też czekamy :]
  6. Nic się nie odbyło?
  7. Odmłodniała :cool3: :evil_lol:
  8. Ale widoki!
  9. [url]http://i38.tinypic.com/29c6f6s.jpg[/url] niuchu niuchu :cool3:
  10. [url]http://img34.imageshack.us/img34/1025/biskupin109.jpg[/url] Ale macie fajne tereny! :cool3: :lol:
  11. Witankooooo :]
  12. Shel

    Szarek-galeria

    A kiedy coś nowego? :cool3:
  13. Axelowi ciemnieje sierść - dorasta :evil_lol: :lol:
  14. Dawać te rysunki!! :evil_lol:
  15. [url]http://img210.imageshack.us/img210/8483/p1070951.jpg[/url] Ale pannica!
  16. Shel

    Benek i Hachi.

    Witamy się :multi:
  17. [url]http://i794.photobucket.com/albums/yy226/fox_owa_/DSCF7699.jpg[/url] Ale ślicznie wyszedł :]
  18. Cezar lepszy od tych sportowców :eviltong:
  19. Shel

    Diana :)

    super, że już coraz lepiej z Dianką :]
  20. [url]http://i250.photobucket.com/albums/gg245/anitaaa93/19i26wrzesiewies117.jpg[/url] Ale wielgaśny!
  21. [quote name='ewka i haker']ruch to nie problem a raczej dobre światło jak dla mnie[/QUOTE] No niestety dla mnie ruch to problem :evil_lol: ale bywa też czasem, że [URL="http://photos.nasza-klasa.pl/5622995/138/main/a67b851016.jpeg"]siedzi [/URL]:cool3: Moja kumpela miała kiedyś dwie białe myszki, ale się pogryzły czy coś takiego.
  22. [quote name='ewka i haker']ja lampy też nie lubię ale przy tych warunkach gdzie światło jest byle jakie, nie da sie inaczej jak mysz sie rusza na niskim czasie[/QUOTE] No właśnie ja mam tak, że w domu to raczej wszędzie z lampą muszę robić, a Mietek lata jak idiota :roll: znów jak go na dworze puszczę to biega jeszcze szybciej :lol:
  23. Ja mojemu Mietkowi zdjęć lampą nie robię, bo mam wrażenie, że gały mu się psują :lol: Myszy świetne :loveu: Masz je w klatce czy w akwarium?
×
×
  • Create New...