-
Posts
2068 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Shel
-
[quote name='Minerva']19 kg :o, to mój pogromca Turbodymomena jest cięższy :o Zaraz looknę na filmik ;)[/QUOTE] No Ares teraz ma dobrą wagę :multi: [quote name='zuza:D'][B]Shel[/B] ty i próżnia??:crazyeye:[/QUOTE] Też mnie to dziwiło :shake: [quote name='Minerva']Zaraz na początku jaki skok dał. Taki hardcorowy, wiadomo ;p[/QUOTE] Potrafi lepiej :evil_lol::evil_lol:
-
U nas też pogoda była extra :] [url]http://img21.imageshack.us/img21/3158/dsc08044f.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Minerva']No oczywiście, że źle. 'Dyno' Co to? Dynie może :D[/QUOTE] Jeden kiiiit... Na jedno i to samo wychodzi :evil_lol::evil_lol:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
Shel replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]to dobrze że się nie udusiłaś :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] Wiesz... ale ja to ja i jak zwykle perfekcyjnie wyszłam ze zuej sytuacji :megagrin: -
[quote name='zuza:D']Dziń Dobry co tam u Aresa słychać??:razz: U jego właścicielki też..:roll::diabloti:[/QUOTE] A niiiiiiiiiiiic mam próżnię w głowie :lol: [quote name='Infortune.']Taaak, ja zuua i w ogóle :diabloti: Nie chodziło mi o to, ze Ares jest gruby, a że przy Nelii [U]wygląda[/U] grubo:cool3:[/QUOTE] Ale i tak się zawsze tego czepiasz :diabloti: a Ares waży teraz ok, 19kg :cool3: i filmik dla Eriu [url]http://www.youtube.com/watch?v=Ac5EgnDfB4c[/url]
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
Shel replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] :shake: to gdzieś Ty miała rozum w takim razie :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [/QUOTE] No właśnie wleciałam w taką jakby próżnię :nerwy: -
heeeej turbodynomeny >pewnie źle napisałam XD<
-
SNOOPY - łaciate przygody agilitowo-sztuczkowe :D
Shel replied to Zuzia&Snoopy's topic in Foto Blogi
U nas bąble nie wypalą, bo Ares ma lęk przed wodą :niedowia::nonono2::watpliwy: -
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
Shel replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] to gdzieś Ty się podziewała :mad:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] Cały czas byłam na DGM :placz: -
Nie nadążam za Wami :evil_lol:
-
[quote name='Infortune.']Taka pogoda jest bardzo przyjemna, ale ja jednak tęsknię za śniegiem. :diabloti: Cudowny szaleniec :p[/QUOTE] Precz ze śniegiem :lmaa::eviltong:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
Shel replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
Nabijanie postów beze mnie :shocked!::mdleje: -
Czekam na nowe fotki :) może dzisiaj coś strzeliłaś,bo pogoda była fajna? :]
- 666 replies
-
- agility
- fotografia
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[URL]http://img685.imageshack.us/img685/2217/1004358.jpg[/URL] :loveu:
-
Ja idę za tydzień, w ten nie mam co się tam pchać, ludzi będzie full, w sumie za tydzień też no ale już się umówiłam.
-
Czekam na nowe foty :lol: :D
-
Ale fajnie wyglądają te piłki :D.
-
Fajnie, że banner się podoba :D.
-
SNOOPY - łaciate przygody agilitowo-sztuczkowe :D
Shel replied to Zuzia&Snoopy's topic in Foto Blogi
aaa, bąbelki :diabloti::loveu: -
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]witaj skopana żonko :loveu::loveu: widze że Twój partner taneczny depcze Ci po stopach :) musisz go nauczyć manewrować w tańcu tak by uniknąć tego :evil_lol: mój kłapouszek kochany :loveu::loveu: [URL]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0010-10.jpg[/URL] [/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE] hihi od Pańci się uczy :evil_lol: dziękujemy :multi: [quote name='Eriu']Ha super :D Masz jak zrobić filmik? :)[/QUOTE] Obecnie mam filmik jak to robi ;-)
-
Zapraszamy po banner;)
-
[quote name='Eriu']Fajna poza :). Naprowadzałaś smakołykiem? Czy jakoś inaczej?[/QUOTE] W slalomie między nogami tak. A co do stania na moich stopach to nauczyłam go wchodzenia od tyłu na przód przez moje nogi, a potem już tylko klikałam mu stawianie lap na moich nogach. Na początku normalnie rękami mu przestawiałam łapy, a potem ja podkładam nogi pod jego łapy, a on układa łapska na moich nogach :] Do tego jeszcze jest, że tak idziemy ;-)
-
Baster jest cudownym psem :) Właśnie robię Wam banner :P
-
[URL]http://i49.tinypic.com/2luyhpv.jpg[/URL] Ta kolakowa mina :cool3: :loveu:
-
Czekamy na fotki :eviltong: