Jump to content
Dogomania

Shel

Members
  • Posts

    2068
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Shel

  1. Shel

    Szarek-galeria

    Niektóre wręcz świetne :] Pękłam, bo nie wytrzymałam ;p
  2. No bo ma, dzisiaj jak zaczęliśmy robić to wolno mu szło, oczywiścei najpierw bez wody próbowaliśmy, potem stopniowo dolewałam i jak zrobił bąbelka to się wystraszyl i nie chciał nawet podejść i zaczęliśmy od nowa, a jutro będziemy kończyć xd :lol:
  3. [quote name='Cavy']Ja przynajmniej robię to z rozsądkiem. :mdleje: :lol:[/QUOTE] Jasne, a ja jestem święty Ares:p:cool3:
  4. Super, gratulacje! :]
  5. [quote name='NATKA']Hejka, jest tam kto???? Na przykład mały biały włochaty terrier???:multi::multi::multi:[/QUOTE] Dobre pytanie :]
  6. [quote name='Zuzia&Snoopy']Podoba! Bardzo, bardzo, bardzo! Tylko chciałam sobie ten umieścić na pierwszej stronie żeby go później szybko moc znaleść ale nie działa mi na dogo zmiana postów :([/QUOTE] Jak coś to pisz, mam go na dysku, a jak nie to Ty go sobie ściągnij xd chociaż pewnie już to zrobiłaś :evil_lol:
  7. [quote name='Cavy']I na dodatek do innych chodzisz i ciągle gadasz, np do Ania!~:diabloti: :evil_lol:[/QUOTE] Świętsiejsza się odzywa :eviltong:
  8. Rewelacyjna ona jest. Taka oryginalna :] Pzdr
  9. Ja nie idę na tą całą dyskę :siara: tzn nie poszłam :P
  10. [url]http://i45.tinypic.com/o9e6o7.jpg[/url] ale mina :lol:
  11. Nowy banner się nie podoba? :cool3: tez uważam, że ten lepsiejszy :evil_lol:
  12. Fcale nie :placz:
  13. We wszystkim jej fajnie, ale w fiolecie najlepiej :)
  14. Super! My się tego nigdy nie uczyliśmy :lol:
  15. Soya, Zuzia, przez Was wzięło NAS z Aresem na uczenie się tego xd
  16. My tam zawsze z Aresikiem idziemy :) Jedynie jak jest burza to odpuszczamy :evil_lol:
  17. Cześć agilitowce :)
  18. Czekam na fotki... od samego zuaaa
  19. [quote name='Cavy']Nie mam czym zrobić, juz pisałam. :D[/QUOTE] Ja tu rzadko czytam, bo w większości to pierdoły :eviltong:
  20. Shel

    Ares...

    Jak Ares zaznaczy krzak to robi się niebieski :diabloti: [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT00242.jpg[/IMG] [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0022-7.jpg[/IMG] [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT00232.jpg[/IMG]
  21. Wchodzę a tu takie niespodziewane wieści... :/ [*] Bardzo Ci współczuję...
  22. Shel

    Ares...

    [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT00222-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT00223-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT00234.jpg[/IMG] [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0023-5.jpg[/IMG] [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT00243.jpg[/IMG] :] your message to at least 10 characters balblabla
×
×
  • Create New...