Wow, ale tu talenty!
Co do bazgrołów itp - ja mam faceta od plasty, który takie coś tylko uznaje :eviltong: Naciapie się dwoma kolorami farb na kartce> byle by było grubo< i masz 6 :evil_lol:
Kiedyś sporo szkicowałam, ale teraz brakuje mi czasu żeby się dopracować :-(
w szczególności podobają mi się prace pidzej >chyba nie pomyliłam nicków<, są takie oryginalne i świetnie wykonane.