Jump to content
Dogomania

Shel

Members
  • Posts

    2068
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Shel

  1. Shel

    Ares...

    [quote name='zuza:D']Normalnie jak w kadrze filmu "Lessie wróć":diabloti: [URL]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/2009_10140034.jpg[/URL] Te leśne są super.:p[/QUOTE] Wiele razy usłyszałam, że Ares to Lessie :lol: :cool3: Dziękujemy :] [quote name='CaneSs']Hahah, zajefajne fotki :p[/QUOTE] thx ;) [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]przyznaj się czym przekupiłaś pieski żeby do Ciebie podeszły...bo wątpię w to że z własnej woli to zrobiły bez żadnych dodatkowych zachęt :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/2009_10140036.jpg[/URL] cześć miła ma :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] Nooo moooże :evil_lol: Dziękujemy żonko :loveu: [quote name='Ania!']Fajne macie tereny na spacer :lol:[/QUOTE] [quote name='Bartiśkowa_']Super terenki :loveu:[/QUOTE] Się mieszka w parku krajobrazowym, się ma :cool3::evil_lol:
  2. Ale jej się oczy świecą :diabloti:
  3. Dziękujemy za fotki Sopelka :]
  4. [url]http://i250.photobucket.com/albums/gg245/anitaaa93/BartiLunka65.jpg[/url] Super fotka :)
  5. Hej :evil_lol: Czekamy na nowe fotki :)
  6. To jest jakieś szkolenie ? ;)
  7. Ceziki chyba znów nie mają czasu wpaść :placz:
  8. Coraz bardziej kolakowy :multi: Cudo! :loveu:
  9. Shel

    Benek i Hachi.

    Saaaba! :loveu:
  10. Szkoda, że nie ma nowych fotek :placz:
  11. Extra! Gratulacje :]
  12. Ale fajny jeżyk!
  13. Ehhh no ja rozumiem błedy przy zmianie serweru, ale podejście Admina do Userów jest karygodne... Bez żadnego powiadomienia!
  14. Koniec?? :eek::stupid::sadCyber:
  15. Ja już się przyzwyczajam do nowego dogo :) A Lunciaka i pańcię pozdrawiamy:sweetCyb:
  16. Ja już się trochę przyzwyczaiłam do nowego dogo ;D
  17. Ja po prostu wchodzę w "Twój profil" a potem w "Panel kontrolny"
  18. [url]http://lh5.ggpht.com/_J93ceJfRShM/SwG4KdZ-RJI/AAAAAAAAABw/z_3gnGXKe3Q/IMG_6387.JPG[/url] też mieliśmy takie wapienko, tyle, że zielone, ale Mietek nie za bardzo się nim przejmował ;) Chom cudny!
  19. Ja też chcę stare dogo ;( :placz: :watpliwy::-?:nerwy:
  20. Cześć Cezary :p
  21. Ale minki robi :D. A tych spacerów po plaży to zazdrościmy ;)
×
×
  • Create New...