-
Posts
18804 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maruda666
-
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Dziewczyny [url=http://emotikona.pl/emotikony/][/url] dziękujemy Radosnych świąt -
Mocne kciuki za wszystkie chorujące kocidła, kciuki za domki dla zdrowych :) Radosnych świąt
-
Wesołych, słonecznych wbrew prognozom ;) świąt
-
I Europejska Wystawa Adopcyjnych Dogów i Psów w Typie Doga, SDA
Maruda666 replied to Alla Chrzanowska's topic in Akcje
Świetny pomysł :) Będzie super impreza, szkoda że tak daleko :) Chłopczyka już kliknęłam, nad dziewczynką usilnie myślę . -
Tora (dawniej Moira) i jej młode w DS :)
Maruda666 replied to Ayame Nishijima's topic in Już w nowym domu
Mocne kciuki za Kaori :) wracaj do zdrowia psino. -
Zapraszam na dwa bazarki - łączna wysyłka. Pierwszy dla Bartka i Kory - różności, sporo ciuszków od złotówki. 30% ewentualnego dochodu na psiaka wskazanego przez osobę, która dokona największych zakupów. http://www.dogomania.com/forum/topic/145830-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-od-z%C5%82ot%C3%B3wki-dla-kory-bartusia-i-jeszcze-kogo%C5%9B/ I bazarek dla Tiffani - http://www.dogomania.com/forum/topic/146075-malutki-bazarek-ksi%C4%85%C5%BCkowy-w-opcji-kt-dla-tiffani-do-2003-godz-2100/ Malutki , książkowy : między innymi Neil Gaiman, autor Amerykańskich bogów
-
Tora (dawniej Moira) i jej młode w DS :)
Maruda666 replied to Ayame Nishijima's topic in Już w nowym domu
Jakie dobre wiadomości :) Dużo szczęścia w nowym domku czarnulko :) Moja stała zostaje, czy to na dług Moiry, czy na Chani, jak uważacie. -
Korek w DS, Kora/Chani w nowym DS :)
Maruda666 replied to Ayame Nishijima's topic in Już w nowym domu
Miałam już dawno poczytać, ale coś mi czasu nie starcza :( Póki co, zapraszam na bazarek, z którego 35 % ewentualnego dochodu będzie dla Kory. 30% dla psiaka wskazanego przez osobę, która dokona zakupów na najwyższą kwotę. Zapraszam :) - http://www.dogomania.com/forum/topic/145830-wrobocie/ -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Myszko, obok stoi drapak z budką z której też nie korzystają :( -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Nadrabiam zaległości bo nie było mnie kilka dni. Wróciłam do domu a pudła zamiast na śmietniku dalej w mieszkaniu -Sonka, wolałaś je przerobić zamiast wynieść ?? ;) A zdjęcia na początku można wstawić, czemu nie :) -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
On tylko tak ,, pyszczy" że nie cierpi kotów . Ze wszystkimi rozmawia mniej więcej w takim tonie, nieraz boki zrywam jak słyszę z kuchni jego dyskusję z Szeryfem. Szeryf tak jakoś do 3 roku życia układał się mężowi na karku - z jednej strony głowy zwisał ogon, z drugiej głowa i tak spał a w między czasie mąż się kręcił po kuchni, coś tam robił, gotował. -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Dziękuję ,że jesteście. Smutne, że nasze futrzaki odchodzą, ale tak niestety jest :( Łatwiej pogodzić się z odejściem staruszka, takiego jak Guć, niż młodego , przed którym było jeszcze całe życie :( Gucio trafił do nas jakieś 5 lat temu. Zabraliśmy z ulicy szkielecik umierający z głodu. Pierwsza opcja zakładała, że przeleczymy i puszczamy, potem okazało się, że Guć ma już około 11 lat, więc został. Przeszedł dwa zabiegi związane z usunięciem gnijących, połamanych zębów i zamknięciem przetoki między podniebieniem i zatoką szczękową - Gucio nie mógł jeść, bo wszystko dostawało się do zatoki i nosa, dusił się i mimo że głodny nie jadł :( Nawet mój mąż, który co rusz powtarza, że nienawidzi kotów , na jego widok zmiękł. Co do wrogiego stosunku mojego tz do kotów ;) - wczoraj w nocy kładł się spać, a w łóżku oczywiście była Kota - i cóż słyszę? - ,, Kota, ja cię przepraszam, ale to jest moja połowa łóżka, musisz się przesunąć " -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Asiu, razem sobie pewnie już tam biegają :( -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Wczoraj w nocy nasz Guciek niestety odszedł :( - biegaj szczęśliwy za Tęczowym Mostem Guciaty [url=http://naforum.zapodaj.net/e191febfce92.jpg.html][/url] -
Asiu, mocno przytulam. Nie obwiniaj się. Gdybyś go nie przygarnęła przed dwoma laty, kto wie, czy dane było by mu do teraz cieszyć się życiem. Wypadki się zdarzają i nikt z nas nie jest w stanie przewidzieć, że stanie się coś złego :( Misiu biegaj szczęśliwy za TM.