Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Dziewczyny [url=http://emotikona.pl/emotikony/][/url] dziękujemy Radosnych świąt
  2. Z zaproszenia naszego Gonzika :) Cudnie, że coś się kroi dla psiaków :) Stałej już nie mogę, ale doraźnie na koszty weta będę dokładać - tylko jako że mało bywam, dobrze było by mi co jakiś czas przypomnieć ;) Fajne te maluchy :)
  3. Mocne kciuki za wszystkie chorujące kocidła, kciuki za domki dla zdrowych :) Radosnych świąt
  4. Wesołych, słonecznych wbrew prognozom ;) świąt
  5. Do góry, zgadza się :) Na konto zajrzę jutro, dziękuję :)
  6. Mam na koncie pieniądze z bazarku Tobciu i 30zł od Dorci - dziękuję :)
  7. Tobciu , w imieniu Bartka [url=http://emotikona.pl/emotikony/][/url]
  8. Ariete Bartuś ( i ja :) ) ślicznie dziękujemy .
  9. Świetny pomysł :) Będzie super impreza, szkoda że tak daleko :) Chłopczyka już kliknęłam, nad dziewczynką usilnie myślę .
  10. Mocne kciuki za Kaori :) wracaj do zdrowia psino.
  11. Zapraszam na dwa bazarki - łączna wysyłka. Pierwszy dla Bartka i Kory - różności, sporo ciuszków od złotówki. 30% ewentualnego dochodu na psiaka wskazanego przez osobę, która dokona największych zakupów. http://www.dogomania.com/forum/topic/145830-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-od-z%C5%82ot%C3%B3wki-dla-kory-bartusia-i-jeszcze-kogo%C5%9B/ I bazarek dla Tiffani - http://www.dogomania.com/forum/topic/146075-malutki-bazarek-ksi%C4%85%C5%BCkowy-w-opcji-kt-dla-tiffani-do-2003-godz-2100/ Malutki , książkowy : między innymi Neil Gaiman, autor Amerykańskich bogów
  12. Jakie dobre wiadomości :) Dużo szczęścia w nowym domku czarnulko :) Moja stała zostaje, czy to na dług Moiry, czy na Chani, jak uważacie.
  13. Miałam już dawno poczytać, ale coś mi czasu nie starcza :( Póki co, zapraszam na bazarek, z którego 35 % ewentualnego dochodu będzie dla Kory. 30% dla psiaka wskazanego przez osobę, która dokona zakupów na najwyższą kwotę. Zapraszam :) - http://www.dogomania.com/forum/topic/145830-wrobocie/
  14. Zapraszam na bazarek, z którego 35 % przeznaczam dla Bartka a 30 % na psiaka wskazanego przez osobę, która dokona największych zakupów - http://www.dogomania.com/forum/topic/145830-wrobocie/
  15. Uzupełniłam stan konta . Czy ktoś ma jakiś kontakt z Ariette? - kolejny raz usiłuję napisać do niej, że Karlos odszedł, ale ma cały czas pełną skrzynkę. ( póki co wpisałam całość dla Bartka - za marzec i kwiecień).
  16. Trochę byłam poza domem, ale już jestem. Jutro pouzupełaniam stan konta. Bartuś jak na siebie całkiem dziarski :)
  17. Myszko, obok stoi drapak z budką z której też nie korzystają :(
  18. Nadrabiam zaległości bo nie było mnie kilka dni. Wróciłam do domu a pudła zamiast na śmietniku dalej w mieszkaniu -Sonka, wolałaś je przerobić zamiast wynieść ?? ;) A zdjęcia na początku można wstawić, czemu nie :)
  19. Też o tym pomyślałam. Bartuś bierze doraźnie, jak łapiny bardziej dokuczają ale może warto pomyśleć o czymś na stałe?
  20. On tylko tak ,, pyszczy" że nie cierpi kotów . Ze wszystkimi rozmawia mniej więcej w takim tonie, nieraz boki zrywam jak słyszę z kuchni jego dyskusję z Szeryfem. Szeryf tak jakoś do 3 roku życia układał się mężowi na karku - z jednej strony głowy zwisał ogon, z drugiej głowa i tak spał a w między czasie mąż się kręcił po kuchni, coś tam robił, gotował.
  21. Dziękuję ,że jesteście. Smutne, że nasze futrzaki odchodzą, ale tak niestety jest :( Łatwiej pogodzić się z odejściem staruszka, takiego jak Guć, niż młodego , przed którym było jeszcze całe życie :( Gucio trafił do nas jakieś 5 lat temu. Zabraliśmy z ulicy szkielecik umierający z głodu. Pierwsza opcja zakładała, że przeleczymy i puszczamy, potem okazało się, że Guć ma już około 11 lat, więc został. Przeszedł dwa zabiegi związane z usunięciem gnijących, połamanych zębów i zamknięciem przetoki między podniebieniem i zatoką szczękową - Gucio nie mógł jeść, bo wszystko dostawało się do zatoki i nosa, dusił się i mimo że głodny nie jadł :( Nawet mój mąż, który co rusz powtarza, że nienawidzi kotów , na jego widok zmiękł. Co do wrogiego stosunku mojego tz do kotów ;) - wczoraj w nocy kładł się spać, a w łóżku oczywiście była Kota - i cóż słyszę? - ,, Kota, ja cię przepraszam, ale to jest moja połowa łóżka, musisz się przesunąć "
  22. Asiu, razem sobie pewnie już tam biegają :(
  23. Wczoraj w nocy nasz Guciek niestety odszedł :( - biegaj szczęśliwy za Tęczowym Mostem Guciaty [url=http://naforum.zapodaj.net/e191febfce92.jpg.html][/url]
  24. Asiu, mocno przytulam. Nie obwiniaj się. Gdybyś go nie przygarnęła przed dwoma laty, kto wie, czy dane było by mu do teraz cieszyć się życiem. Wypadki się zdarzają i nikt z nas nie jest w stanie przewidzieć, że stanie się coś złego :( Misiu biegaj szczęśliwy za TM.
  25. To czekamy na link do bazarku i dziękujemy :)
×
×
  • Create New...