Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. [quote name='Alicja']jaka niedobra ...suche daje do jedzenia ......... :lol::lol:[/QUOTE] ....i piłki zabiera :cool3:
  2. Bodzio nam młodnieje :)
  3. Z jego zachowania chyba wynika, że tam gdzie był przynajmniej nie był bity i straszony. Tylko karmić zapomnieli :(
  4. Jak tu miło wchodzić :) :) Śliczny przytulak :)
  5. Obiecałam ,,coś" dorzucić jednorazowo - posłałam 100zł do podziału wg uznania dla panienek :)
  6. [quote name='Kamila28']ale bida, matko święta...:([/QUOTE] Nawet Dropsik, którego zapomnieli karmić wyglądał o niebo lepiej :(
  7. Malutka, pędź do domu :loveu:
  8. Czytałam wczoraj wątek i się trzymałam - teraz jak poczytałam, że Misiek wyszedł ryczę jak bóbr :) :) Miśki do góry !!
  9. Przecież to skóra i kości :( Jak można doprowadzić psa do takiego stanu ? Czy ci ,, ludzie" poniosą jakieś konsekwencje?
  10. Prawdziwy szczęściarz :) :)
  11. Kolejny staruszek doczekał się domu :lol:
  12. Bazarek, gdzie mam wrażenie ogłoszenia są sprawnie zamieszczane - [url]http://www.dogomania.pl/threads/204616-Bazarek-OG%C5%81OSZENIOWY-dla-Kajtuna-od-20-do-50-og%C5%82-TANIO-do-5.04.-godz-23.00?p=16543707#post16543707[/url]. Jeżeli reflektujecie, to zapłacę 3 pakiety po 10zł. Ale jako że w przesyłaniu zdjęć i takich innych jestem kiepska, zamówcie same, a ja opłacę.
  13. Trzymam kciuki za wyjazd obu suniek. Po pierwszym postaram sie podesłać coś jednorazowo - proszę o nr konta.
  14. Śliczne zdjęcia :) A co to za piękny kawaler z białymi łapkami? Jest mi strasznie smutno - byłam już tak blisko i nie wyszło :-(
  15. Ze strony SOS BOKSEROM [url]http://www.sosbokserom.com.pl/index.php/component/psy/?task=pokaz&pies_id=713[/url]
  16. A ja wszystkim bliżej mieszkającym polecam pierogi Izy :eviltong: I przy okazji poznałam Fidelka - w nim się nie sposób nie zakochać, prawdziwy boksio :loveu: Pozwolę sobie na offa - może ktoś z okolic ( Dolny Śląsk) mógłby przygarnąć na jakiś czas na dt szczeniaka po bokserce( ojciec nie znany:evil_lol:)??
  17. A ja jeszcze raz zaprosze na bazarek w moim podpisie - dla Lili i Alibaby - jest już prawie po 70zł dla każdego piesa. Jak się postaramy, to będzie więcej :)
  18. Śliczna, uśmiechnięta psica :loveu: Jeszcze trochę, a Frania też taka będzie :lol:
  19. W niedzielę też się Amorku pokaż na pierwszej :) :)
  20. Aniś, robi się cieplej - uważaj na siebie, bo będą cię robić na pudelka:evil_lol:
  21. To przynajmniej podniosę !! Za kilka dni wpłacę swoją marcowo - kwietniową wpłatę.
  22. Rufusku, zaglądam do ciebie:) Gdzie ten twój domek? Trzymam kciuki za odnalezienie zaginionych psiaków.
  23. Mocne kciuki za przebieg rekonwalescencji:thumbs::thumbs::thumbs: :Rose: :buzi::Rose: - dla Wspaniałych Dużych :lol:
×
×
  • Create New...