Jump to content
Dogomania

al'akir

Members
  • Posts

    2700
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by al'akir

  1. Cierpliwość, cierpliwość :evil_lol:- a nauczy się na pewno wszystkiego:loveu::multi: Bambo , mądry psiak :cool3:
  2. A ja mam właśnie 2 potencjalne domy dla pudlowatego , młodego do roku . Może harlekinka się załapie ;) Srebrną też wyślę . A co z psiakiem ? Bo jest jeszcze jeden dom , który chce psa . Tutaj o nim pisałam : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/177924-Pudelki-i-pudelkowate-w-potrzebie.-PROSIMY-O-OG%C5%81OSZENIA?p=15592126&viewfull=1#post15592126[/URL] [QUOTE][FONT=Arial][SIZE=2]Nasze oczekiwania:[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]-do 1roku[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]-pies (mile by było gdyby był wykastrowany)[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]-kolor odojętny[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]-kanapowiec, lubiący dzieci, przylepa[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]-mamy chomika i rybkę, pies wczoraj zdech (YORK)[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]-najlepiej wzrostem nieduży, malutki, bo będzie żył w niedużym mieszkaniu[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]-rasa obojętna, ma być najpiękniejszy, może być kudłaty[/SIZE][/FONT][/QUOTE]No rewelacji nie ma , ale może warto spróbować... Wysyłałam tam już 2 kudłate psy + 1 pudlowatego. Tylko, że tu dzieci są , a Tonic się boi jeszcze. Nie wiem nawet w jakim wieku są te dzieci.
  3. Właśnie to z tą sierścią i włosem , to takie mylne nazewnictwo . No potoczne , każdy pies ma włosy:) Ale o to mi chodziło - jak miękkie jak wata , to bardzo prawdopodobne , że to mix pudla . A teraz sobie wyobraź , jak to futro jest miękkie i miłe w dotyku po wyczesaniu pudliszona :loveu::loveu::loveu: A reszta to już genetyka , bo przecież nie wiemy jakich ma przodków i w którym pokoleniu był pudel. Nooooo mam paputka , to wiem :evil_lol:
  4. Ale dlaczego nie ? Jeżeli to mix pudla z innym psem gładkowłosym , to pyszczek może mieć po "tatusiu". [URL="http://img109.imageshack.us/i/dsc3236e.jpg/"][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/6223/dsc3236e.jpg[/IMG][/URL] [B]E-S[/B], lecą jej włosy???? Rośnie futro w nieskończoność ?????
  5. O, kurcze - kto tu znowu wrócił ;)
  6. [quote name='betty_labrador'] bo GREY szary rozmawia TYLKO na Skypie...(!) prosze zapamietac.[/QUOTE] To co ja zrobię z pudlem ... Super grzebieni nie mam ... To nawet podczas konferencji na skypie nic nie zdziałam ! Kurde, nie mam skype nawet ... Mam ventrilo ...
  7. [quote name='elinka']To może będzie lepiej jak tej Pani sama będziesz podsyłać psiaki? Swoją sunię zaraz Ci wyślę na PW.[/QUOTE] Ok wysłałam . Podesłałam jeszcze Opala z naszego wątku
  8. Ooo Grey jesteś tu znowu :multi:! A jak prosiłam o adres , żeby pudla odfilcować to zamilkłeś:shake:
  9. [quote name='AgaiTheta']Dziękuję Ci bardzo za ogłoszenia i przepraszam za brak informacji o nowym domu Pazia. W tek chwili nie mamy pudelkowych psiaków.[/QUOTE] Nie ma za co dziękować. Polecam się na przyszłość - jak będziecie mieć coś pudelkowatego ;)
  10. Pazio w nowym domu . Miałam o niego maile , wyślę tam Jazona...
  11. [quote name='AgaiTheta']Był, ale jakiś miesiąc temu znalazł dom. Dzisiaj pojawiły się jego nowe ogłoszenia i telefon się urywał. Proszę zdjąć chłopaka.[/QUOTE] Ja mu robiłam ogłoszenia , ale chyba przedwczoraj , nie wiedziałam że Pazio już w nowym domu. Zaraz usunę ogłoszenia.
  12. Dostałam jeszcze pw od magdoli o ten dom , co do mnie pisał . To może umówicie się i wyślę maila do Pani jednej z Was i wyślecie oba psiaki czy tam więcej ? Bo głupio tak rozdawać maila i potem kobieta będzie w szoku , że pisze do niej tyle osób i psiaki wysyła .
  13. U Was jest/był pudel Pazio w schronisku ? Już się w tym troszkę gubię ... A mam o niego zapytania...
  14. [quote name='memory']O tę apricotkę pytałam telefonicznie dzwoniąc do schroniska w Tczewie, w kilka dni po tym, gdy jej fotka ukazała się wątku. Dowiedziałam się wtedy tylko tyle, że jej wiek oceniono na około 8-9 lat. (Myślałam o niej, ale mój TŻ się nie zgodził)[/QUOTE] A teraz to pewnie już jej tam nie ma
  15. [quote name='Energy']Kto wstawił te psiaki??? [url]http://img716.imageshack.us/img716/8132/1072big.jpg[/url] [url]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/DSC00233.jpg[/url] Jeśli jeszcze szukają domu to być może tracą okazję na niego .SBD zaproponowała domek dla kilkuletniego jasnego kudłacza, a my nic o nich nie wiemy!!! Ten psiak już nie szuka domu, ogłoszenie nieaktualne [url]http://www.chorzow.schronisko.com/images/oddam/2010/kwiecien/5/pudelek_oddam.jpg[/url][/QUOTE] pierwszy : [url]http://www.dogomania.pl/threads/177924-Pudelki-i-pudelkowate-w-potrzebie.-PROSIMY-O-OG%C5%81OSZENIA?p=15299661&viewfull=1#post15299661[/url] A tą apricotkę , chyba Pinesk@ wstawiła.
  16. [quote name='Borys143']Jestem zainteresowana pudelkiem białym Lubiś nr 50 . W jakim schronisku jest, z kim mam się skontaktować? W jakim wieku jest piesek? Bardzo proszę o odpowiedź na e mail : [email][email protected][/email][/QUOTE] Lubiś ma już dom. Psiaki w tamtym poście są już w nowym domu.
  17. Mam taki dom , szukający psiaka : Dom do sprawdzenie... Może ktoś ma kandydata i chciałby kontakt? My nie mamy tak młodego pudla...
  18. Jak tam z zachowaniem psiaków ? Mam kilka domów chętnym na pudliszona , mogę je "podrzucić" tam . Ale czy już? Jeżeli tak , to potrzebuję opisy!
  19. [quote name='Energy']Już wiem GPooLCLD znalazłam, Toyek jest wstawiony przez Brazowa1 i jest ciężki do adopcji:shake: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/177924-Pudelki-i-pudelkowate-w-potrzebie.-PROSIMY-O-OG%C5%81OSZENIA/page283"]http://www.dogomania.pl/threads/177924-Pudelki-i-pudelkowate-w-potrzebie.-PROSIMY-O-OGŁOSZENIA/page283[/URL] i następna strona też. Edit: Nie ogłaszamy Toyka, musi iść najpierw do dt, które go przygotuje do ew. adopcji...[/QUOTE] czyli nic z tego nie będzie... A jeszcze taki pies poszukiwany , z ogłoszenia Angel'a... [QUOTE][FONT=Arial][SIZE=2]Nasze oczekiwania:[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]-do 1roku[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]-pies (mile by było gdyby był wykastrowany)[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]-kolor odojętny[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]-kanapowiec, lubiący dzieci, przylepa[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]-mamy chomika i rybkę, pies wczoraj zdech (YORK)[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]-najlepiej wzrostem nieduży, malutki, bo będzie żył w niedużym mieszkaniu[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]-rasa obojętna, ma być najpiękniejszy, może być kudłaty[/SIZE][/FONT] [/QUOTE]
  20. Jest dom wstępnie zainteresowany adopcją Pudlisia. Pani ma kilka pytań. Reakcja na kota ? Czy jest nauczony czystości ? Czy jest przyzwyczajony do miejskiego życia ?
  21. 25 , to ja wiem. [url]http://www.dogomania.pl/threads/190251-Nikt-na-nim-nie-zarobi-wi%C4%99c-trzeba-go-zabi%C4%87-15letni-Pudli%C5%9B-w-DT-u-Arktyki-%29[/url] Tak jak już pisałam , prosiłam się na wątku kilka razy o dane kontaktowe do ogłoszeń.
  22. Właśnie odpisałam na dużo, dużo maili w sprawie pudli ... No i oczywiście są pytanie do psiaków "na czerwono" na mojej liście... 1. Psiak nr 16 : [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images43.fotosik.pl/330/074eae47141ec34cmed.jpg[/IMG][/URL] Pyt: W jakim jest wieku i jakiej wielkości ? 2. Pudliś nr 25 [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images41.fotosik.pl/325/3df66af4337344a6.jpg[/IMG][/URL] Pyt: Reakcja na kota ? Czy nauczony czystości ? Czy przyzwyczajony do miejskiego życia ? 3. Liczne maile w sprawie Angel'a - ale tego można było się spodziewać . Pytam czy są zainteresowani innym pudlem.
  23. [quote name='Equus']No to jestem. Zaraz spytam czy z tą karmą to aktualne ale boję się że nie, bo ktoś z wątku Konstancińskiego wziął już ode mnie namiar na koleżankę w sprawie tego jedzonka. Co do Acany to mogę dać około kg na spróbowanie (grassland). Mogę też dać kompleks witamin Zn-A-B6 (to na skórę i sierść). A co do tego, że suńka nie stawia nogi to może być właśnie związane z uszkodzeniem opisanym jako "złamanie miednicy"[/QUOTE] Witaj Equus "ponownie" na dogo i dzięki , że zaglądasz ;)
  24. [quote name='Energy']Mam:multi: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/177924-Pudelki-i-pudelkowate-w-potrzebie.-PROSIMY-O-OG%C5%81OSZENIA?p=15440069#post15440069"]http://www.dogomania.pl/threads/177924-Pudelki-i-pudelkowate-w-potrzebie.-PROSIMY-O-OGŁOSZENIA?p=15440069#post15440069[/URL][/QUOTE] No widzisz !!:multi: Brawo :multi::multi::multi: Ja już napisałam do Equus:cool3:
  25. [quote name='Energy']Kurcze właśnie GPooLCLD mi przypomniała, że Equus miała dla nas karmę, ale ja z racji wieku:diabloti:mam sklerozę. GPooLCLD na pewno ma lepszą pamięć, zaraz znajdziemy to na wątku, chyba:cool3:[/QUOTE] hehe , Ty znowu z tym wiekiem . Nie chce mi się tego szukać napiszę do Equus.
×
×
  • Create New...