[quote name='Jagoda1']Bobik znalazł DOM!!!!:lol::lol::lol:[/quote]
O Boziu jak się cieszę !!!!!!!!!!!!!!!!! :multi: Ale prezent akurat dostał na święta ;)
[quote name='Asior']są dwie osoby zapiane na niego, więc długo juz chyba nie posiedzi w schronie ;)[/quote]
:multi: Trzymam moooocno kciuki!!! No akurat gdyby dostał domek to - prezent na Święta :lol: