Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. `. No pokazujemy się wszystkim Perruś !
  2. `. Oskarek . Niestety strasznie schudł. czy musi przesiedzieć zimę w schronisku ? :placz: [CENTER][IMG]http://i38.tinypic.com/2hrk7th.jpg[/IMG] [/CENTER]
  3. Nasza kochana Baba-Sonia :cool3: [CENTER][IMG]http://i33.tinypic.com/ohnts4.jpg[/IMG] [LEFT] [/LEFT] [/CENTER]
  4. `. Na górę HOP Farcik !
  5. Na górę HOP ! A takie foteczki . [CENTER][IMG]http://i34.tinypic.com/igw45e.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/v4cbwp.jpg[/IMG] [/CENTER]
  6. `. Na górę HOP !
  7. `. A udałoby się zrobić może nowe foteczki ?
  8. `. Właśnie !!! Ja też tego nie rozumiem !!! Zapraszam na Olsztyńskie staffki jest ich pełno ! :-( [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/amstaffy-z-olsztynskiego-schroniska-czekaja-na-kochajace-domy-122024/[/url] :-( Na górę Niuńka !!!!
  9. `. Oj biedny ten Grandzik na serio tak wspaniały psiak :-(:-( Może nie będzie już w zimę w schronie ?! trzymam moooooocno kciuki !!!!!!!!
  10. `. Honda pokazujemy się wszystkim !! Hop na pierwszą !!
  11. `. No właśnie wiem... Nie wiem czemu nie działa ! :/
  12. `. Kasia uda się zrobić nowe foteczki :razz: ?
  13. `. A czy Fusek jest na niebieskim forum dla astów ?
  14. `. Pokazujemy się ! :loveu:
  15. `. Gdybym potrafiła to zrobić to bym zrobiła !
  16. `. No już 5 rok będzie leciał mojej suni ;) Ale ja nie mogę patrzeć na Fuska jak się tak męczy ... :-(:-(:-( Może to głupio zabrzmi, ale normalnie kocham tego psiaka ! Tak mi go szkoda ! :-( Proszę jak się komuś uda błagam zzróbcie mu jeszcze jakieś ogłoszenia...
  17. `. Na dzień dobry HOP !!
  18. `. Na dzień dobry HOP na pierwszą !
×
×
  • Create New...