`. Fotki z dzisiejszego spacerku. Promik niestety schudł przez te mrozy :-( Coraz bardziej jest ufny, skacze z radości jak wie, że idzie na spacer. Jest cudnym psem.
[CENTER][IMG]http://i37.tinypic.com/2n0q8f5.jpg[/IMG]
[IMG]http://i35.tinypic.com/2rhpkeh.jpg[/IMG]
[IMG]http://i34.tinypic.com/x5czrc.jpg[/IMG]
[IMG]http://i35.tinypic.com/335cjsy.jpg[/IMG]
[IMG]http://i33.tinypic.com/n62jax.jpg[/IMG]
Do nogi Promik ;)
[IMG]http://i34.tinypic.com/154kg78.jpg[/IMG]
[/CENTER]