[quote name='andzia69']mam prośbę - jeśli dojda/pójdą do adopcji jakieś asty to uaktualniajcie 1 post - bo mnie wygodniej aktualizowac mój wątek jeśli zajrzę na 1 stronkę wątku i widzę, jaki poszedł, a co przybyło - oki;) szkoda, tylko, ze nie mogę zakonczyc juz mojego watku:placz::placz:[/quote]
`. Dobrze, ale i tak na razie się nic właściwie nie zmienia ... Nadal na dom czekają: TOGO, SCOOBI, RAMON, RAMBO, TEQUILKA, BOSS ... :-(