`. Nowe foteczki z dzisiejszego spaceru ;)
[CENTER][IMG]http://i34.tinypic.com/2vkhlzm.jpg[/IMG]
[IMG]http://i34.tinypic.com/2dilpah.jpg[/IMG]
[IMG]http://i38.tinypic.com/27wsimv.jpg[/IMG]
[/CENTER]
`. Tyle, że jak już wchodzę na dogo to chociaż na moment, by zobaczyć, czy jakiś psiak znalazł dom czy cuś. I podnieść niektóre psiaki. A i podnoszenie też pomaga, więc się nie pruj :)
`. Znaczy w sumie Tequila czasem potrafi się dogadać z psiakami, ale nigdy nie wiadomo kiedy ... Bo ostatnio była na spacerze z Oskarem to było dobrze, ale później już było inaczej ...