Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. `. Nowe foteczki z dzisiejszego spaceru ;) [CENTER][IMG]http://i34.tinypic.com/2vkhlzm.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/2dilpah.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/27wsimv.jpg[/IMG] [/CENTER]
  2. `. Hmm a mogłabyś ogłosić go gdzie się tylko da. Gdzie Ci się tylko uda ?! Bylibyśmy Tobie bardzo wdzięczni. Jutro będę miała nowe foteczki ;)
  3. `. Pokazujemy się ! HOP na pierwszą !
  4. `. Na pierwszą Sajfer !! Jezu jak można było doprowadzić takiego psiaka do takiego stanu :angryy::-( Pokazuj się psiak !
  5. `. Jutro zrobimy z Arkiem foteczki ;) [B]dczn[/B] zrobiłabyś dla Toga ogłoszenia ?!
  6. `. A taka foteczka niuni :loveu: [CENTER][IMG]http://i37.tinypic.com/15qrl95.jpg[/IMG] [/CENTER]
  7. `. Na dzień dobry HOP w górę !
  8. `. Dobra sorki za tą akcję. Gdybym potrafiła zrobić ogłoszenia od razu bym to zrobiła.
  9. `. Tyle, że jak już wchodzę na dogo to chociaż na moment, by zobaczyć, czy jakiś psiak znalazł dom czy cuś. I podnieść niektóre psiaki. A i podnoszenie też pomaga, więc się nie pruj :)
  10. `. No nie ma to jak zobaczyć widok szczęśliwego psiaka ;) :loveu: Miejmy nadzieję, że szybko będzie zdrów jak rybka ;)
  11. `. Nikt do Ciebie nawet nie zajrzy :-(
  12. `. No na górę Urwis !
  13. `. Na górę HOP Misio !
  14. `. Na górę Psiaki !!!!!!
  15. `. Grand na górę HOP na dobranoc !
  16. `. Na dobranoc HOP na górę !!
  17. `. A czy udałoby się może nowe foteczki z domku jego nowego jak się tam ma ? :cool3:
  18. `. Znaczy w sumie Tequila czasem potrafi się dogadać z psiakami, ale nigdy nie wiadomo kiedy ... Bo ostatnio była na spacerze z Oskarem to było dobrze, ale później już było inaczej ...
  19. `. Na pierwszą HOP Negrusia !
  20. `. Biedna Andzia :placz::placz::placz: Na pierwszą HOP !
  21. `. Niestety więcej fotek nie mam, ponieważ ostatnio na spacerze rozwalił mi się telefon i nie mogłam zrobić zdjęć :-?
×
×
  • Create New...