Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. `. A może ktoś by mógł zrobić dla niego allegro ?!
  2. `. :multi::multi::multi:
  3. `. O boże to na prawdę morderca :crazyeye: :razz:
  4. `. Na pierwszą Korek !!!!!!!
  5. `. OMG !!!!!!! Ale radocha !!! :multi::multi: Ale co z domkiem gdzie? Kto go wziął?
  6. `. Oj no to baaaaardzo 3mam za kciuki Bielinek !!
  7. `. Szczęścia psiak :multi::multi: !!! Masz jeszcze tyle życia przed sobą ;)
  8. `. Chcesz powiedzieć, że Korek jest w schronie ?!?!?!?! :-(:shake: Jezu co za ludzie !!!!!!!!! :angryy::angryy: Biedny psiak !!! :placz:
  9. `. Grandzik na górę HOP !!!
  10. Lusia jest bardzo chora i zostala rzeczywiscie uznana za nieadopcyjna rezydentke schroniska.
  11. `. Na dzień dobry hop Bielinek !!!
  12. `. Na dzień dobry HOP Farcik !!
  13. `. Właśnie jest teraz tak często, że ludzie nie chcę suń po sterylkach !! :angryy: Niuńka na pierwszą Hop !!!
  14. `. Tosia pokazuj się . Na pierwszą !!!!!!!!
  15. `. Na pierwszą Farcik !!!
  16. `. Ja już tak nie mogę z niecierpliwości na tą wiadomość wytrzymać !! :lol: hehe, Boże niech się uda !!!!!!!!!
  17. `. Taki psiak to barrrdzo zasłużył na dom ! No Gacuś ciagle modlimy się aby wyszło z domkiem dla Ciebie !~
×
×
  • Create New...