[quote name='agaga21']areeek, wiem ze zamawiałes kubrak dla togo ale czy dla bossa też zamówiłeś?[/quote]
Odpowiem za Arka ;) nie, nie zamawiał. Właściwie Boss "dobrze" wygląda. Woleliśmy dla Toga, gdyż ten raz jest chudy a raz nie. Bardziej potrzebny będzie dla Togiego.