[quote name='Aneta_M']Hej, dawno ''się nie widziałyśmy'', ostatnio nie zaglądam na fora, ale Zybi mnie zmotywował i chcąc nie chcąc ostatnio tu jestem :P
Co do moich włosów, są zaje..fajne po farbowaniu, ale kolor niestety szybko się zmywa :P[/QUOTE]
No Ty zaniedbujesz tutaj nas :mad:
Na niebieskim siedzę często ale tylko by zobaczyć te bidy czekające na dom, nie udzielam się, dlatego Zybiego od razu skojarzyłam stamtąd.
Odważna widać jesteś. :)