Jump to content
Dogomania

Wadercia

Members
  • Posts

    3271
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Wadercia

  1. mi rowniez nie chce.. ciesze sie ze moj TZ chociazby ma podejscie jak ja do psiakow... i rozumie ze pomoc trzeba i juz.
  2. wysłałam dzisiaj 15 zł na psiaka :)
  3. ja tez jestem tego zdania.. i mam nadzieje, ze zycie misie tak ulozy ze bede mogla brac takich staruszkow do siebie...
  4. ciotki mam pytanie... mam takie dwa obrazy.. mozna by je sprzedac .... tylko nie wiem co z wysylka. bo sa one dosc duze szczegolnie ten z konikami... sadzicie ze warto wystawic na bazarku? [IMG]http://images37.fotosik.pl/903/917b60afa164a5dbgen.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/940/53e60915c79eaf74gen.jpg[/IMG]
  5. eh..:( ja wiem ze nawet odopowiedzialni ludzie boja sie starszych psow... moi rodzice obydwoje starsznie przezywaja smierc jakiegokolwiek zwierzaka.. przy swince morskiej byl placz przez 3 dni... I boja się takich strat... Malo osob dostrzega w tym radosc jaka moze dac psiakowi na te 2-5 lat.. a to przecież i tak duzo...
  6. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210078-Pomo%C5%BC-nam-sp%C5%82aci%C4%87-d%C5%82ug-430-z%C5%82%21-Do-2-lipca.-R%C3%93%C5%BBNO%C5%9ACI%21-%29"]http://www.dogomania.pl/threads/210078-Pomo%C5%BC-nam-sp%C5%82aci%C4%87-d%C5%82ug-430-z%C5%82!-Do-2-lipca.-R%C3%93%C5%BBNO%C5%9ACI!-%29[/URL] Otwarte :)
  7. gdzie w nim pospolitość ? Toć to przystojny starszy pan :)
  8. wpisalam :) jeszcze dodam kilka swoich fantow i otwieram :) tak mysle zeby powysylac kilka PW zachecajacych do oddania jakis fantow przez cioteczki :)
  9. alez tutaj naspamuje :) Prosze o rade jakie ceny wpisac w tych pozycjack ktore juz dodalam :)
  10. hm. tylko kto mi pomoze ustalic ceny w opcji KT ?:)
  11. juz sie tworzzy bedzie [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210078-Nie-pisa%C4%87-dopoki-ten-napis-nie-zniknie-%29?p=17129439#post17129439"]tutaj[/URL] :) wszelkie uwagi mile widziane:)
  12. no tak tak :) zostawie wiecej postow pustych :)
  13. oj krzycz pojutrze jednego Twojego psiaka robie! ;p
  14. hehe :) no to dobrze ze nie krzyczycie:) w mojej rodzinie z pewnoscia nikt nie chcialby rozmanazac mojego cielaka z nadwaga :D
  15. i co tam u psiakow? :)
  16. wiecie kobietki.. mozecie na mnie krzyczec.. wprawdzie moja suka tez nie jest po sterylizacji. Czemu? Nie wiem mama sie tyle razy zabierala do tego a jednak w lecznicach chca za nia te 250 zł.... Na raz to dla nas duza kwota. Ponad to ona ma cieczy raz gora w roku czasem nawet co poltora roku. Psow nie lubi i jest indywidualistka. Zawsze wychodzi z kims takze szczeniakow nie bedzie... Wiem ze to zle ze nie jest po zabiegu, jednak wkurzaja mnie ludzie ktorzy nie pilnuja psow a te sie wciaz rozmnazaja... i widza frajde w tym ze jest szczeniak a raczej 5 gorzej jak trzeba dom znalezc.. Eh....
  17. wybaczz e tak sie zeszlo:( i przepros ją ode mnie postarm się, aby byl to jak najbardziej szczęsliwy pakiet!:)
  18. Rudi to Rudolf? widzę malibo ze tu jestes to chcę Cię poinfomorwac ze jutro Rudolf bedzie mial ogloszonka :)
  19. dobra dostalam dwa e-miale z rzeczami.. nie wiem czy ktos cos jeszcze dosle (w sensie jakies inne osoby)? ja znalazlam u siebie 5 fantow.. zawsze to cos :) Ponad to jutro konczy sie moj bazarek na inny dlug i to co nie zeszlo doloze tutaj, a noz moze komus cos w oko wpadnie :) w takim razie czekam jeszcze na jakas zyczkiwa dusze ktora poswieci jakies fanty i jutro biore sie za bazarek :)
  20. ludzie są beznadziejni.. ;/
  21. no duzo duzo.. gdyby zywczliw aPani pozwolila przeciagnac dlug w czasie i pozwolila oddac w sierpniu to z pewnoscia pomoglabym bez problemu bazarkiem ogloszeniowym :) ale to pilna sprawa:(
  22. ok nie ma problemu zostawie kilka rezerwowych postow, bo mozektos cos znajdzie:)
  23. hm.. w tym meisiacu nie moge, ale od lipca (po 10) moge wpisac sie do stalych deklaracji na staruszka :) Takze podeslij mi nr konta :)
  24. gratuluje. to naprawde duze osiagniecie. Moze dzieki temu uda sie chlopakowi znalezc dom. :)
×
×
  • Create New...