-
Posts
3271 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Wadercia
-
mi rowniez nie chce.. ciesze sie ze moj TZ chociazby ma podejscie jak ja do psiakow... i rozumie ze pomoc trzeba i juz.
-
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Wadercia replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
wysłałam dzisiaj 15 zł na psiaka :) -
ja tez jestem tego zdania.. i mam nadzieje, ze zycie misie tak ulozy ze bede mogla brac takich staruszkow do siebie...
-
Macie fanty na bazarek ? Pomóżcie Sarze spłacić dług...czekamy na Was!
Wadercia replied to Kenny's topic in Już w nowym domu
ciotki mam pytanie... mam takie dwa obrazy.. mozna by je sprzedac .... tylko nie wiem co z wysylka. bo sa one dosc duze szczegolnie ten z konikami... sadzicie ze warto wystawic na bazarku? [IMG]http://images37.fotosik.pl/903/917b60afa164a5dbgen.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/940/53e60915c79eaf74gen.jpg[/IMG] -
eh..:( ja wiem ze nawet odopowiedzialni ludzie boja sie starszych psow... moi rodzice obydwoje starsznie przezywaja smierc jakiegokolwiek zwierzaka.. przy swince morskiej byl placz przez 3 dni... I boja się takich strat... Malo osob dostrzega w tym radosc jaka moze dac psiakowi na te 2-5 lat.. a to przecież i tak duzo...
-
Macie fanty na bazarek ? Pomóżcie Sarze spłacić dług...czekamy na Was!
Wadercia replied to Kenny's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/210078-Pomo%C5%BC-nam-sp%C5%82aci%C4%87-d%C5%82ug-430-z%C5%82%21-Do-2-lipca.-R%C3%93%C5%BBNO%C5%9ACI%21-%29"]http://www.dogomania.pl/threads/210078-Pomo%C5%BC-nam-sp%C5%82aci%C4%87-d%C5%82ug-430-z%C5%82!-Do-2-lipca.-R%C3%93%C5%BBNO%C5%9ACI!-%29[/URL] Otwarte :) -
gdzie w nim pospolitość ? Toć to przystojny starszy pan :)
-
Macie fanty na bazarek ? Pomóżcie Sarze spłacić dług...czekamy na Was!
Wadercia replied to Kenny's topic in Już w nowym domu
wpisalam :) jeszcze dodam kilka swoich fantow i otwieram :) tak mysle zeby powysylac kilka PW zachecajacych do oddania jakis fantow przez cioteczki :) -
Macie fanty na bazarek ? Pomóżcie Sarze spłacić dług...czekamy na Was!
Wadercia replied to Kenny's topic in Już w nowym domu
ok :) czekam wiec :) -
Macie fanty na bazarek ? Pomóżcie Sarze spłacić dług...czekamy na Was!
Wadercia replied to Kenny's topic in Już w nowym domu
alez tutaj naspamuje :) Prosze o rade jakie ceny wpisac w tych pozycjack ktore juz dodalam :) -
Macie fanty na bazarek ? Pomóżcie Sarze spłacić dług...czekamy na Was!
Wadercia replied to Kenny's topic in Już w nowym domu
hm. tylko kto mi pomoze ustalic ceny w opcji KT ?:) -
Macie fanty na bazarek ? Pomóżcie Sarze spłacić dług...czekamy na Was!
Wadercia replied to Kenny's topic in Już w nowym domu
juz sie tworzzy bedzie [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210078-Nie-pisa%C4%87-dopoki-ten-napis-nie-zniknie-%29?p=17129439#post17129439"]tutaj[/URL] :) wszelkie uwagi mile widziane:) -
Macie fanty na bazarek ? Pomóżcie Sarze spłacić dług...czekamy na Was!
Wadercia replied to Kenny's topic in Już w nowym domu
no tak tak :) zostawie wiecej postow pustych :) -
Uta- jej dom tymczasowy zamienił się w stały:)
Wadercia replied to zuzolina's topic in Już w nowym domu
oj krzycz pojutrze jednego Twojego psiaka robie! ;p -
Uta- jej dom tymczasowy zamienił się w stały:)
Wadercia replied to zuzolina's topic in Już w nowym domu
hehe :) no to dobrze ze nie krzyczycie:) w mojej rodzinie z pewnoscia nikt nie chcialby rozmanazac mojego cielaka z nadwaga :D -
i co tam u psiakow? :)
-
Uta- jej dom tymczasowy zamienił się w stały:)
Wadercia replied to zuzolina's topic in Już w nowym domu
wiecie kobietki.. mozecie na mnie krzyczec.. wprawdzie moja suka tez nie jest po sterylizacji. Czemu? Nie wiem mama sie tyle razy zabierala do tego a jednak w lecznicach chca za nia te 250 zł.... Na raz to dla nas duza kwota. Ponad to ona ma cieczy raz gora w roku czasem nawet co poltora roku. Psow nie lubi i jest indywidualistka. Zawsze wychodzi z kims takze szczeniakow nie bedzie... Wiem ze to zle ze nie jest po zabiegu, jednak wkurzaja mnie ludzie ktorzy nie pilnuja psow a te sie wciaz rozmnazaja... i widza frajde w tym ze jest szczeniak a raczej 5 gorzej jak trzeba dom znalezc.. Eh.... -
Macie fanty na bazarek ? Pomóżcie Sarze spłacić dług...czekamy na Was!
Wadercia replied to Kenny's topic in Już w nowym domu
dobra dostalam dwa e-miale z rzeczami.. nie wiem czy ktos cos jeszcze dosle (w sensie jakies inne osoby)? ja znalazlam u siebie 5 fantow.. zawsze to cos :) Ponad to jutro konczy sie moj bazarek na inny dlug i to co nie zeszlo doloze tutaj, a noz moze komus cos w oko wpadnie :) w takim razie czekam jeszcze na jakas zyczkiwa dusze ktora poswieci jakies fanty i jutro biore sie za bazarek :) -
Uta- jej dom tymczasowy zamienił się w stały:)
Wadercia replied to zuzolina's topic in Już w nowym domu
ludzie są beznadziejni.. ;/ -
Macie fanty na bazarek ? Pomóżcie Sarze spłacić dług...czekamy na Was!
Wadercia replied to Kenny's topic in Już w nowym domu
no duzo duzo.. gdyby zywczliw aPani pozwolila przeciagnac dlug w czasie i pozwolila oddac w sierpniu to z pewnoscia pomoglabym bez problemu bazarkiem ogloszeniowym :) ale to pilna sprawa:( -
Macie fanty na bazarek ? Pomóżcie Sarze spłacić dług...czekamy na Was!
Wadercia replied to Kenny's topic in Już w nowym domu
ok nie ma problemu zostawie kilka rezerwowych postow, bo mozektos cos znajdzie:) -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Wadercia replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
hm.. w tym meisiacu nie moge, ale od lipca (po 10) moge wpisac sie do stalych deklaracji na staruszka :) Takze podeslij mi nr konta :) -
gratuluje. to naprawde duze osiagniecie. Moze dzieki temu uda sie chlopakowi znalezc dom. :)
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with: