Jump to content
Dogomania

Wadercia

Members
  • Posts

    3271
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Wadercia

  1. magdysko ciezko byloby mi zapytac darczyncow allegro gdzy nie zapisywalam sobie nigdzie ich nickow :(
  2. no kobieta z wiekiem robi sie coraz piękniejsza :)
  3. tak u mnei sa dostepne jeszcze 2 pakiety od dusje ;) Wiec nic nie jest pomylone. A korzystajac z wolnej chwili zrobilam pakiet Sabie ;)
  4. i oby nie bylo tu zadnych spiec....:) Tak to sa moje karne odsetki :)
  5. no wlasnie zauwazylam ze ladna suma sie uzbierala :) Ja tak za kare wyslalam o 5 zł wiecej za kazdy miesiac. :)
  6. Wyslalam wlasnie 10 zł za październik i 10 za listopad pewnie w poniedzialek dopiero bedzie :)
  7. pisalam do brazowa1 z problemem pond meisiac temu obiecywala ze sie zajmie sprawa ale do tej pory cisza wiec musze poprosic kogos innego moze ona za bardzo zajeta jest by na pw odpisac :(
  8. ale mi jest potrzebne miasto a nie wojewodztwo :(
  9. czy znajdzie się tutaj jakas ciocia z Gdanska ?
  10. Czesc Jasiek :) Co tam nowego u Ciebie ? :)
  11. jak najbardziej stale. ;) Z tym ze godzin przybylo gdy bardzo odpowiedzialna osoba przyszla pijana do pracy (pracujemy z klientami) ktos na nia napisal do prezesa skarge i wyleciala od tak. A jej zaminy oddano mi :( Masakra.... Ale jak tylko mi sie to unormuje (po 15 listopadzie) to bede robic w koncu ogloszonka :)
  12. mmd tak mam bazarek otworzony na szczeniaki od kasumi - jednak ten bazarek ciagnie sie od pazdziernika czy nawet wrzesnia kiedy to dostalam prace.... I ciagle go skonczyc nei moge :( Wiec nie przyjmuje zgloszen. Chociaz dlug juz zostal oplacony :) Ciotki musze sie pozalic... Tak mi szkoda ze mam malo czasu na dogomanie... Pracuje tyle ze juz mi uszy opadaja.. Pelen etat + 92 nadgodziny. To sie w glowie nie miesci.. To co ze wyplata wieksza jak nawet nie mam czasu isc i jej wydac (tu dobra perspektywa jest dogomania :D ) Jutro robie 6 dzien pod rzad po 13 h.. :( Po prostu zyc- nie umierac....
  13. ja chetnie pomoge w ogloszeniach gdy wyjde z mojego bazarku ogloszeniowego w koncu :(
  14. niestety Anetki osobiscie nie znam, ale chetnie wespre bazarek chociazby podrzucajac :D
  15. o witam anetek :) widze kolezanka z rodzinnego miasta mojego :) :loveu:
  16. a jakie witaminy sa potrzebne? Chcialam jutro przygotowac bazarek i nie wiedzialam na kogo, teraz juz wiem. Choc zabrali mi juz te dwa dni wolnego wiec w czasie sie to troszke przeniesie. Ale postaram sie tutaj zagoscic i pomoc oraz wesprzec chcoiazby duchowo. Czekam na dodatkowe informacje.
  17. Jasiu moj kochany! Prosze nie rob nam zadnych numerow! :)
  18. to juz dogadajcie się miedzy soba:) aja poprosze adres do wysylki na PW;)
  19. _paola_ ciesze sie bardzo ze chcesz tu ciotkom pomoc :)
  20. w prowadzeniu bazarkow ogloszeniowych najbardziej podobalo mi sie gdy dostalam informacje z ejakis psiak dzieki mnie ma domek! To najcudowniejsza wiadomosc ktora dzial ajak miod na moje serduszko. Ah... :)
  21. pierwsze dodwanie ogloszen jest najgorsze gdyz trzeba na wielu portalach sie rejestrowac. :) Ale zycze wytrwalosci bo takie ogloszenia naprawde czesto pomagaja psiakowi/kociakowi znalezc domek :)
  22. w tym tygodniu bede miala wyplate wiec moge wyslac kurierem paczke z rzeczami na bazarek dla znajdek, tylko kto ostatecznie podejmuej sie podjecia prowadzenia bazarku?:)
  23. nie ma za co. Mam ogromny sentyment do psiakow z Sandomierza. Dla mnie wszystkie sa tak cudownie rozkoszne :) Poza tym, uwielbiam Soeme... taka mała miłośc na odległość :cool3::loveu: Wiem jaka ciezka sytuacje maja tam w schornisku wiec czuje sie w obowiazku zrobic cokolwiek :mad:
  24. moje deklaracje splyna po wyplacie zaległa + na ten miesiac :)
  25. Szczeniaki nr 1 ! - [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1908229389[/URL] Ruda sunia - [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1908229783[/URL] Szczeniaki nr 2! - [URL]http://allegro.pl/cudowne-szczeniaki-szukaja-domow-i1908850184.html[/URL] Wszystkie maja podswietlenie :) Czekamy wobec tego na telefony! :)
×
×
  • Create New...