Patr[B]y[/B]cja Buczyńska. :evil_lol:
Wszystkim Gratuluję!
W niedzielę stawka była bardzo, bardzo silna.
W sobotę nie poszło mi najlepiej, ba! w ogóle mi nie poszło ale nic, niedziela do mnie się uśmiechnęła. ;)
Jeśli ktoś będzie w posiadaniu jakiś zdjęć to będzie super, ja mam gdzieś w obiektywie kilka osób, napewno siebie i Florkę. :cool3: