Jump to content
Dogomania

Paatrycja

Members
  • Posts

    430
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Paatrycja

  1. No to jak tam przygotowania? Już kilka dni zostało. Do zobaczenia. ;)
  2. [quote name='ariss']My postaramy się obfocić wszystkie panie:p:razz::razz::razz: czyli na mnie przeznaczyli całe 5minut:evil_lol:[/QUOTE] OO! Proszę kogo widzę, jak miło. ;) 5 minut chyba wystarczy... :cool3: Ja też postaram robić się zdjęcia to najwyżej się wymienimy potem, hm? ;)
  3. Także mamy numerek. 13:55, sobota, ring 9. Mógłby ktoś wskoczyć i zrobić zdjęcia stawce sznaucerów średnich czarnych, są tylko 4 suczki.. ;)
  4. [quote name='Arlula']Witam wszystkich, Mam pytanie na ile wcześniej zamierzacie być przed wystawieniem waszych piesków, wystawiam swoja psinę pierwszy raz i mam koszmarnego stracha i tremę, więc proszę podpowiedźcie ile czasu zajmują wam przygotowania i na ile wczesniej warto być już na wystawie, bo w sumie do Bydgoszczy mam szmat drogi.[/quote] Zależy jakiego pieska wystawiasz. Czy potrzebuje jeszcze "przed pieloęgnacji" wystawowe. Fajnie i dobrze by było, gdybyś przyjechała wcześniej, aby piesek oswoił się z tyloma zapachami, hałasem i całokształtenm wystawy. ;) Dobrze też przyjechać wcześnie aby zająć sobie miejsce dobre około ringu i można obserwować jak wystawiają inni wystawcy swoje psy, aby mnieć jakieś wyobrażenie większe jak to wszystko wygląda. ;)
  5. U mnie w rasie ogólnie razem 4 psy, z czego same suczki. W klasie oprócz nas są jeszcze dwie panie konkurentki. ;) Jeśli ktoś miałby czas przejść się na ring sznaucerów średnich czarnych, niestety nie mogę odtworzyć aktualnie pliku.. więc nie mogę podać dokładnie godziny. Dziękuję! ;)
  6. Uważam, że dżinsy i koszula niebieska mogą być do berneńka, ale mimo wszystko i tak sympatią nie pawam do dżinsów na wystawach. :lol:
  7. W poniedziałek pewnie większość przyjdzie, a jeżeli nie to jakoś w tygodniu..
  8. No właśnie.. mogliby się pośpieszyć ciut.. :roll:
  9. Jak twój post znalazł się nad moim? :eviltong:
  10. Martyna, mówię o Lhas. ;)
  11. No to już niedługo kochani. To kto w które dni będzie? :razz: Ja w sobotę ze sznaucerką średnią czarną i w niedzielę z huskim. ;)
  12. Martynko, będziesz ze swoją pięknością!?
  13. Napiszę do ciebie na priv, żeby nie zaśmiecać tematu. ;)
  14. Uważam, że dla chcącego nic trudnego. Nie pamiętam także, aby ktokolwiek pokazał się na JH z ON'kiem. :cool3: Ćwicz, ćwicz i do roboty! ;)
  15. Ja już dziękuję, pieska znalazłam. ;)
  16. A ja "szukam" pieska na niedzielę na Bydgoszcz. ;)
  17. Wysłałam już wiadomość na priv. ;)
  18. To swoją drogą ale raczej chodzi o to, że właściciel z sznaucerki, z którym będę jechać raczej nie będzie chciał zostać dwa dni.. :roll:
  19. [quote name='J.G']Paatrycja:crazyeye: Może byś się łaskawie zdecydowała jakie psy chcesz mieć w przyszłości i dopiero wtedy pisz coś na ten temat,a nie na każdym forum piszesz co innego zastanów się odrobinę co i gdzie piszesz!!![/quote] A to niby dlaczego? Whippety zawsze na pierwszy miejscy ale Podenco to także skryte marzenie, myślę że nie tylko moje.. :roll:
  20. Mi chyba w niedzielę nie uda się być na wystawie, a wielka szkoda bo sami znajomi będą z którymi naprawdę chciałabym się spotkać.. :placz: ..więc jeśli ktoś potrzebował by pomoc w wystawieniu psiaka w sobotę, chętnie służę pomocą. ;) Proszę tylko napisać na priv.
  21. Ja bym chciała i zostać jeszcze w niedzielę, ale wątpie, że cokolwiek wypali..
  22. I co tak mało osób będzie w sobotę?
  23. Zawsze trzeba być optymistą! ;)
  24. Będę w sobotę z czarną sznaucerką średnią. :evil_lol: Już mam zabukowany bilet do Polski. :multi:
  25. Jeśli ktoś porzebował by handlera, na sobotę proszę pisać. ;)
×
×
  • Create New...