[quote name='Arlula']Witam wszystkich,
Mam pytanie na ile wcześniej zamierzacie być przed wystawieniem waszych piesków, wystawiam swoja psinę pierwszy raz i mam koszmarnego stracha i tremę, więc proszę podpowiedźcie ile czasu zajmują wam przygotowania i na ile wczesniej warto być już na wystawie, bo w sumie do Bydgoszczy mam szmat drogi.[/quote]
Zależy jakiego pieska wystawiasz. Czy potrzebuje jeszcze "przed pieloęgnacji" wystawowe. Fajnie i dobrze by było, gdybyś przyjechała wcześniej, aby piesek oswoił się z tyloma zapachami, hałasem i całokształtenm wystawy. ;)
Dobrze też przyjechać wcześnie aby zająć sobie miejsce dobre około ringu i można obserwować jak wystawiają inni wystawcy swoje psy, aby mnieć jakieś wyobrażenie większe jak to wszystko wygląda. ;)