może trzeba podtrzymać kontakt z tymi drugimi ludzmi od Oleny też,może jeśli na 100% Prins będzie miał dom to może zdecydują się na innego Onka!!!
A na pierwszy rzut oka ta pani od Tifet wydaje się być w miarę dobra i chyba odpowiedzialana do zwierząt.
Szkoda marnować okazji ,więc chyba z oba domkami czas podtzymać kontakt.
Najlepszy dom ,to będzie taki w którym Prins będzie czuł się najlepiej!!!
A jeśli chodzi o panie opiekujące się Prinsem w przytulisku,to może trzeba by było im powiedzieć,że gdyby jeszcze któś na szybko chciał go wziąć,to że Prins jest narazie zarezerwowany,bo być może pojedzie do nowego domku!!Tak chyba będzie dobrze.