Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. Mam nadzieję, że to nic poważnego :sad: Bo ona na pewno bardzo przeżyła rozstanie... oby to się na jej wątłym zdrówku nie odbiło :sad::( Moze lekarz da jej jakieś środki delikatne uspokające?
  2. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/175121-Lalki-Barbie-i-nie-tylko-do-17-grudnia-godzina-20-00"]TUTAJ BAZAREK OCELOT!!!!![/URL] Masz dzieciaku :p Zjadło jedno słówko w linku - threads/
  3. Ale w adresie jest, ze to m.in. lalki barbie wiec może ktoś z poziomu wyszukiwarki dotrze :glaszcze:
  4. A, jakoś się nie dogadałyśmy :oops: Tak, niech ta stówka będzie juz na poczet zabiegu kastracji. Dołożę jeszcze za tydzień parę złotych z bazarków i może się uda zebrac nie nadwyrężając za bardzo skarpety niszczyciela :p Chętnie zdjęcia obejrzę :D
  5. Wczoraj przelałam do Morii 300 zł opłaty za hotelikowanie i 50 zł na zakup zabawek. Stan na 06.12.09 to 158,50 zł.
  6. Ojej jaki on pięĸny :loveu:
  7. Super, dzięĸuję zuzlikowa w ramach promocji wrzucę te linki do 1 postu :)
  8. Oj nie, niestety, nie :oops: wpadłam tylko na wątek :sad:
  9. Odwiedzę tyskie kociaki... :)
  10. Taruniu, opiekuj się kociaczkami tam z góry...
  11. [CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/threads/174926-Super-bazarek-na-kastracjAE-Kamienia-Niemiecka-kawa-prawdz-chiA-ska-herbata-do-14-12"][SIZE=5][B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=Red]Serdecznie[/COLOR] [COLOR=Magenta]zapraszam[/COLOR] [COLOR=DarkOrchid]na super[/COLOR] [COLOR=Purple]bazarek[/COLOR] [COLOR=Indigo]na[/COLOR] [COLOR=Navy]kastrację[/COLOR] [COLOR=DarkSlateBlue]Kamienia [/COLOR][COLOR=Blue]!!![/COLOR][/FONT][/B][/SIZE][/URL][/CENTER]
  12. Czyli przez Polske już niedługo będzie konwój groszówek przejeżdżał :D Z obstawą :)
  13. To za dużo nieszczęść na jednego człowieka... za dużo...:shake:
  14. ...A wszystkie zwierzęta, które były chore, są znów zdrowe, tak jak pamiętamy je z najlepszych czasów. Są szczęśliwe i nie trapią się niczym, z jednym wyjątkiem: każde tęskni za jedną specjalną osobą, którą musiało gdzieś tam zostawić... Justynko, my wszyscy tutaj płaczemy z Tobą.
  15. Będę dziś z wami myślami Justynko. Wspieram cię mocno. Tak jak pisałam. I zapalę świeczuszkę. Taruniu, bądź dzielna i nie zapoinaj o nas gdziekolwiek będziesz. :placz:
  16. A te łapy dłuuuuugie to chyba od picia mleka i codziennej dostawy wapnia :p
  17. ŚLicznotka:):):) MIło widzieć takie szczęśliwe psisko :D
  18. LadySwallow odnowiła i wyróżniła allegro Marcelkowi. Link w pierwszym poście.
  19. Mam nadzieję, że karma smakuje i dobrze służy?
  20. Wpłynęło 30 zł od Beci2222 - pięĸniście dziękujemy :-)
  21. Moje kciuki są już włączone :)
×
×
  • Create New...