Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. Timulkowcy;) Jak tylko znajdę dziś chwilę wolną zrobię podsumowanie finansów Timka, bo miesiąc ma się ku końcowi i znów potrzebujemy zbiórki na hotelik...
  2. I ja:razz: bo może ogłoszonka niepotrzebne? :razz:
  3. Czekamnainfo czy to on/ona - bo bez tego trudno ogłosić :/
  4. Mada zapomniała o Timusiu:mad::mad::mad::placz:
  5. [quote name='Kociabanda2']J i zastanawiam się co do @$@#^!!! znaczy SM w rubryce "skąd:" ?? Myślałam,że to znaczy, że przywiozła Straż Miejska - czyli jakby nie do ustalenia skąd.
  6. To Fago też ma komórkę i maila?:-o:evil_lol: Się porobiło...:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. O ja pierdziu :D A ja mam tylko 2,5 kilo:crazyeye::lol:
  8. [quote name='Olena84']ktos zrobił taki sam błąd w innym ogłoszeniu, wiec nie tylko ze mnie sie pośmieją:evil_lol:.[/quote] Nie mów, ja????? [SIZE=1]Ale przecież ja jestem idealna i nigdy się nie mylę :D[/SIZE]
  9. Bardzo mi się podoba jak piszesz, opisujesz "zwykłe" sprawy w taki sposób, że samemu ma się ochotę na spacer:)
  10. Myślisz, że Timo odbierze/odpisze ? :niedowia: hihihi
  11. :loveu::loveu::loveu: :loveu::loveu::loveu:
  12. Przyjęte do realizacji;) Odezwę się z tym wszystkim na pw.
  13. Ja ze swojej strony deklaruje ogłosic do końca tygodnia na: [COLOR=#0000ff][COLOR=#000000]alegratka.pl [/COLOR][/COLOR] adopcjapsa.pl kupsprzedaj.pl [COLOR=#0000ff][COLOR=#000000]przygarnijzwierzaka.pl[/COLOR][/COLOR][COLOR=#0000ff][COLOR=#000000] spacerek.net[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#0000ff][COLOR=#000000]przygarnij.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#0000ff][COLOR=#000000]nasipupile.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#0000ff][COLOR=#000000]zoonet.pl[/COLOR][/COLOR] tusprzedaj Na cafeanimal już jest i nawet kilka osób zostawiło po sobie ślad, choć domek się jeszcze nie znalazł:/ A może osobisty profil Lorci na naszej-klasie?:cool3::cool3::cool3:
  14. Chusty operacyjne, ubrania lekarskie - ze zlikwidowanego szpitala wojskowego. Gdyby trzeba było pomoge w przesyłce i dodatkowych informacjach, bo nie ma tam możliwości wysłania. O ile cos się wam przyda, oczywiście...zapraszam Agencja Mienia Wojskowego - Rzeczy Ruchome
  15. [COLOR=#0000ff][COLOR=#000000]Ponieważ wariuja mi linki, na razie podaję, gdzie Timo ma ode mnie ogłoszenia. W razie potrzeby linki podrzucę np. e-mailem. Cos mnie te dogo dzisiaj wk..wia:diabloti: [/COLOR][/COLOR][COLOR=#0000ff][COLOR=#000000]wyróżniona alegratka.pl:[/COLOR][/COLOR] adopcjapsa.pl wyróżnione kupsprzedaj.pl [COLOR=#0000ff][COLOR=#000000]przygarnijzwierzaka.pl[/COLOR][/COLOR][COLOR=#0000ff][COLOR=#000000] spacerek.net[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#0000ff][COLOR=#000000]przygarnij.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#0000ff][COLOR=#000000]nasipupile.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#0000ff][COLOR=#000000] nowość;) Timo ma podświetlenie i promowaną galerię [/COLOR][/COLOR][URL="http://www.tusprzedaj.pl/temp-31/szukamy-domu-dla-wspanialego-psa-timo-.html"]http://[B]www.tusprzedaj.pl[/B]/temp-31/szukamy-domu-dla-wspanialego-psa-timo-.html[/URL] [COLOR=#0000ff][COLOR=#000000] zoonet.pl[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#000000]cafeanimal.pl[/COLOR][COLOR=#000000] [/COLOR]
  16. Melduję się do pomocy w ogłaszaniu. Wykupiłam jakieś miejsca na portalach, no i co maja się zmarnować?!:evil_lol:
  17. :[quote name='bumerang']Timus dodany;[URL="http://www.e-zwierzak.pl/oddam/"]Oddam : Adopcja zwierząt, oddam, sprzedam, kupię, znalezione, hodowla - E-zwierzak.pl[/URL][/quote] Dzięĸujemy:)
  18. k, [quote name='bumel']ja miałam na myśli Twój organ wewnętrzny i tego sie trzymajmy:lol:!!![/quote] Tak, oficjalnie potwierdzam, [COLOR=Red][B]serce[/B][/COLOR] mam wielkie, dla każdego wystarczy;)
  19. Tyle tej psiej biedy, że już mi sie miesza :stupid: przepraszam...
  20. [quote name='bumel']Madcat1981 - super:multi:, jesteś wielka![/quote] Ćććśśśś, ja mam tylko jedną część ciała za wielką:evil_lol::oops: Spodobało mi się te ogłaszanie:cool3: Zachęcam:cool3::cool3::cool3:
  21. Trzymaj się Dingo, szczęśliwej podróży do upragnionego celu! [CENTER][IMG]http://gerwazy.lo3.wroc.pl/%7Egbyrka/gif/ruch/n71.gif[/IMG] [/CENTER] [SIZE=1]p.s. Jeżeli Dingo już nie będzie potrzebował pieniążków, to ja dekalrowane 10 z przekażę na Kastora, dobrze?[/SIZE]
  22. [COLOR=#0000ff][COLOR=#000000]wyróżniona[B] alegratka.pl:[/B] [/COLOR][/COLOR][URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1832548_cierpial_potwornie_szukamy_domu_dla.html"]CIERPIAŁ potwornie! Szukamy domu dla wspaniałego psa![/URL] [B]adopcjapsa.pl[/B] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,3316,L2Fkb3BjamEtcHNhLXBpZXMtc3p1a2EtZG9tdSxzenVrYWosb3BvbHNraWUsYmxpv2VqIG5pZW9rcmW2bG9uYSA7KSwscDAuaHRtbA==.html"]TIMO trafił do schroniska, jak większość / bliżej nieokreślona ;) / Adopcja psa. Ogłoszenia: psy do adopcji, szukam psa, oddam psa[/URL] wyróżnione [B]kupsprzedaj.pl[/B] [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=2910171&cid=1558"]Zaloguj - Bezpłatne Ogłoszenia KupSprzedaj[/URL] [COLOR=#0000ff][COLOR=#000000] aaaby.pl[/COLOR][/COLOR] - już nie działa:oops: [B][COLOR=#0000ff][COLOR=#000000]przygarnijzwierzaka.pl[/COLOR][/COLOR][/B] ...resztę kopiuję do kolejnych postów niżej, bo dogo mi się buntuje;)
  23. Podoba mi się ten opis "starszego pana" Timo:evil_lol: Jego skarpeta powiększyła się dziś o 30 zł dzięki acha44, dziękujemy! [CENTER] [IMG]http://www.e-gify.strefa.pl/gify/zwierzeta/psy/psy96.gif[/IMG][IMG]http://www.e-gify.strefa.pl/gify/zwierzeta/psy/psy96.gif[/IMG][IMG]http://www.e-gify.strefa.pl/gify/zwierzeta/psy/psy96.gif[/IMG][IMG]http://www.e-gify.strefa.pl/gify/zwierzeta/psy/psy96.gif[/IMG][IMG]http://www.e-gify.strefa.pl/gify/zwierzeta/psy/psy96.gif[/IMG] [/CENTER]
×
×
  • Create New...