[CENTER]Kochani, niniejszym w imieniu prezydenta Denisa Sassou-Nguesso odznaczam każdego z Was[/CENTER]
[FONT="Arial"][SIZE="3"][B][CENTER]Orderem Zasługi Kongo[/CENTER][/B][/SIZE][/FONT]
[CENTER][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-219.gif[/IMG][/CENTER]
[SIZE="1"]... Kongijczycy mają jeszcze Order Oddania, ale wiecie, chyba zostawimy go dla tego, komu Konga oddamy...[/SIZE]:cool3::cool3::cool3: