-
Posts
5609 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by madcat1981
-
Miodzio teraz Ozzy już w nowym,cudnym domu!
madcat1981 replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
A ja rychło w czas tu weszłam - mam nadzieję, że jeszcze zdążyłam na trzymanie kciuków - no, chyba że już niepotrzebne?:razz::razz::razz: -
Pięĸny Kajtuś, wspaniały, kochany piesek - mam nadzieję, że juz niedługo będzies grzał doopkę na kanapie ale póki co cicho sza;) szukajmy, ogłaszajmy, nie zapeszajmy...
-
[MLB] Alfik - Mały, śliczny, dobrze wychowany kudłacz:)
madcat1981 replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Ale pięĸny, przypomniałm sobie jak mnie urzekł od pierwszego spojrzenia:loveu: -
bardzo stare Gabi! nasza babuleńka odeszła :-( [*]
madcat1981 replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Właśnie zrobiłam na konto ihabe przelew PLN 34,15 - to druga transza z mojego bazarku na Gabi. Proszę o potwierdzenie przy najbliższej okazji tej wpłaty, bym mogła z czystym sumieniem rozpocząć kolejny bazarek:razz::razz::razz: -
Kto pokocha nasza kochana Andzie? Tyle czasu bez domku ...
madcat1981 replied to DarkAngels's topic in Już w nowym domu
Ania_i_Kropka proszona o wyczyszczenie poczty pw;) -
Kto pokocha nasza kochana Andzie? Tyle czasu bez domku ...
madcat1981 replied to DarkAngels's topic in Już w nowym domu
Fajne dziołchy :):bigok: -
Hehehe a ja się kłaniam z Małeckiego, koło "Niezapominajki":p To my prawie sąsiadki, Zatorzanki :D A ile osob się wpisało na profilu Yogiego na naszej klasie...:-( Zaproszę ich do pomocy Andzi i Kamy... Kochani, jak ktoś moze to niech da tam link do wątku Andzi bo mi siadła nasza klasa!!! http://www.dogomania.pl/forum/f28/kto-pokocha-nasza-kochana-andzie-tyle-czasu-bez-domku-74040/index3.html#post12988245
-
Aniu, w której części Olszyna można Cię złapać? Nie mam samochodu, ale cos może bym wykombinowała by te rzeczy odebrać - a najlepiej byłoby w na początkiu października, jak juz będe na urlopie i po przeprowadzce:oops:. Poszukam w necie tej karmy. Z domków dla dziewczynbyłby szczęśliwy nie tylko Yogi, ale chyba całe dogo :D