Jump to content
Dogomania

marta23t

Members
  • Posts

    2204
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marta23t

  1. dołączam się do apelu... tak sobie myślę dziewczyny, że musimy się spieszyć...wczoraj był wypuszczony i ...wrócił.. żeby teraz nie wypuścili go tak że nie trafi:-( bardzo się o niego martwię... tak myślę, może mu jakiś hotelik zorganizujemy...jeśli tymczas się nie znajdzie... orientujecie się jak to cenowo wygląda? tu u nas w okolicach Poznania?
  2. Funiu w górę kochanie, w górę!:-(
  3. a ja przez kraty głaskałam:loveu::p i to jak:cool3: [SIZE=1][COLOR=Red]czy Kobra ma wątek bo znaleźć nie mogę a to od wczoraj moja ulubienica[/COLOR]:evil_lol:[/SIZE]
  4. Blondasek widzisz misiaku interesują się Tobą..już niedługo znajdziesz domek...zobaczysz... a ja tak sobie myślę, może ogłoszonka u wetów wywiesić...ze zdjęciami w kolorze...w pracy mogę w kolorze do woli drukować:cool3:
  5. same dobre wieści... Ogryzku abyś już zawsze był szczęsliwy:loveu:
  6. huuuraaaaa:loveu: ciekawe jak tam w nowym domku:cool3:
  7. ok to czekam na informację pod telefonem bo z pracy uciekam i net wyłączam:cool3:
  8. wysłałam nr na pw:cool3: daj proszę znać;) i co z Gosią- czy jedzie?:loveu:
  9. Rene jedziecie jutro do schronu? :evil_lol: ale fajnie że małe domki mają...
  10. o już chyba po adopcji:loveu::cool3: tera czas na relację .....
  11. też bym się chętnie wybrała:cool3: a co na to reszta? a Ty snuszkak o której byś sie wybierała? bo ja do 16 praca i dojechać muszę...:oops:
  12. do góry mała do góry:loveu:
  13. do góry mały:loveu:
  14. o to już pierwsza trójca ma domki...:loveu:cudownie teraz czekamy na domek pozostałej trójki... zabraliście resztę psiutków czy tylko herbatnika?
  15. nie wcinasz się:loveu: zawsze do usług:lol: już nie mogę się doczekać kolejnego wyjazdu...tak myślę może środa...:cool3: jak miło że wszystkie szczeniorki idą na tymczas:multi: a co sie naszej herbacianej damie stało?:oops:
  16. Gosia no to super wieści. trzymam kciuki za resztę. a w środę albo piątek wiesz....:cool3:chętnie, chętnie:razz:
  17. o i nowa bida:-( domku, domku!
  18. Jacusia poznałam i...zareklamuję go: najcudowniejszy pies jakiego w życiu widziałam...ciepła kochana przytulanka! domku znajdź się!
  19. święte słowa..popieram... a skoro są świadkowie to może na policję:oops:
  20. może się uda z domkiem..trzymam kciuki...jak znalazł się dom co podejmie się leczenia może warto zaryzykować...oczywiście z kontrolą kogoś z dogo z okolic:loveu:
  21. trzymam kciuki za to piękności..... a Ci właściciele pseudo:mad:
  22. a 500 agnieszki32? nie doliczamy?
×
×
  • Create New...