-
Posts
9780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lionees
-
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Lionees replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Podnosze wątek,bo pieniążki pilnie potrzebne!!!!!!!!!!!!!!! -
On teraz dostaje puszki royal renal i wcina ze smakiem.To tak ładnie pachnie,że sama bym zjadła:evil_lol:.W sobote bedzie miał suche dla nerkowców i zobaczymy jak to będzie.mam nadzieje,ze polubi,bo te puszki sa od groma drogie.jedna puszeczka 430 gram kosztuje 11zł,a on zjada trzy czwarte puszki dziennie,takze strasznie drogo to kosztuje
-
Mietusek nie śpi z innymi psiakami,wybrał sobie pokój młodszego syna i tam sobie spi na posłanku.Indywidualista z niego jest:) No niestety,ludzie są jacy są,ale te 60zł to i tak nie jest dużo,bo jakby wieźc Mietuska tylko po kosztach paliwa,to i tak wyszłoby sporo drożej.Dobrze,ze Mietusiński juz jest u mnie i nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.Trza zapłacic i już,Miętusek ma na szczęście troszke zapasu w pieniązkach
-
Sochaczew - Dżery- jest DT -nie ma kasy. Prosze o szansę dla niego
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Dzery znowu się wygryzł,ale w innym miejscu,tamte łyse placki juz ładnie zarastają.Kurcze,co mu jest?Dzisiaj lecę do wetki -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Lionees replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Nic nie piszę,bo jestem zarobiona po uszy,ale obserwuję wątek.Dzięki dziewczyny,dzięki Gisic,dobra robota:)Jesteście Kochane i niemożliwe:) Kurcze mam 6 niekastrowanych psów,także priorytetem byłoby wysterylizowanie suni,bo nie upilnuje jej gdyby zdarzyła się cieczka,także około 250zł potrzebne jest na już:roll: -
Jest problem z Fifiaczkiem.U Elmirki miał mega rozwolnienie,dostał leki zatrzymujące i było w miare ok przez jakiś czas,póki leki działały.Niestety mimo cudów niewidów jakie mu gotuję i eksperymentuję z jedzeniem niestety kupa jest brzydka.Dzisiaj dałam mu puszkę royal renal i było znacznie lepiej.Wygląda na to,że psiak jakby nie trawił pokarmu,bo wszystko przez niego przelatywało,może dla tego mimo ogromu jedzenia jakie pochłaniał jest chudziutki.W sobote bede miała dla innego psa suche dla nerkowców,to zobacze jak Fifek reaguje na suche.jeżeli kupki będą w miare fajne,to będziemy musiał drogie kobitki sie jakoś sprężyc i kupić mu tą specjalistyczna karmę,bo niestety zwykłe gotowane jedzenie i zwykłe suche mu nie służy.Nie mam pojęcia jak on przez tyle lat przetrwał w schronisku na różnorakim żarciu:roll:. Boszsze...jaka burza i deszczysko przywaliło u nas przed chwilą:-o.Grad,sodoma i gomora i koniec świata:shake:
-
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Lionees replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Monika z Katowic']A imiona? Ja dla staruszka proponuję imę [COLOR=blue][B]NIUNIEK[/B][/COLOR]. Bo z Niego taki niunieczek kochany...[/QUOTE] Moniś mam juz psa Niuńka i sunie Niunie:-D -
Mietusek jest bardzo kontaktowym psiakiem:)Wczoraj pokłócił się z Opalikiem,naszczekali na siebie,ale juz jest ok.Nie daj panie boże,żeby jakiś pies był przy jego misce,jak on je.Normalnie rzuciłby sie i zagryzł:evil_lol:Jest przytulaśny,zaczepia do głasków,chce byc blisko człowieka:loveu:Taka mała pocieszka:loveu:.Jest szczekliwy,jak usłyszy psa,to mu wtóruje,a że głosik maaaa:cool3:,to go słychać na pół wsi:diabloti:.mam jakies wrazenie,ze on widzi cos na to oczko,bo stanął przy lustrze i zaczął szczekać tak jakby na swoje odbicie,no bo na co?Muszę go poobserwować jak to z tym oczkiem jest.Chodzi u mnie między spacerkami w pieluszkach,bo bardzo często posikuje ze względu,ze bierze furosemid.Nagram mu filmik,to same zobaczycie jaki z niego aparacik:evil_lol: W nocy pięknie spał na posłanku,rano obudził się rześki jak morska bryza:)
-
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Lionees replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Gisic,przestań sie obwiniac!!! Sunia i tak ma lepiej na ulicy niz w tym schronisku:angryy:.Uratowałaś jej zycie,nawet jak jest teraz na ulicy.Szkoda tego starowinki:-(.Boszsze...a wszystko w nocy wyglądało tak dobrze... i niestety słowa Yaagi sie sprawdziły..."były pieniądze,był transport,był dom,tylko psa zabrakło":-( -
Jestem:) Na razie nie ma za bardzo o czym pisać,bo mały spał prawie cały dzień i jeszcze śpi.jak się obudzi to idziemy na dworek,kolacyjka i może wtedy troszkę się nam rozrusza:) Póki co fotki zrobione zaraz po przyjeździe:loveu: Mietuska na dniach wykąpie,bo siersc jest nie za ładna i ma duzy łupież. Jest fajniutki i tłuściutki,taka kluseczka puchata.Śliczności po prostu:loveu: