-
Posts
9780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lionees
-
Witaj Sati:loveu:.Faktycznie jesteś drobniutka:shake:
-
Sochaczew - DOSIA z najpiękniejszymi oczami MA DOMEK
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
No to luka,wio z tym wątkiem do działu "już w nowym domu":multi: -
Figa i jej szóstka dzieci już w swoich domach. Wygraliśmy tę batalię.
Lionees replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker'] Jestem pewna,że nie przejadła ich.[/quote] Odezwę się,bo też wpłaciłam na Figę pare groszy.Nawet gdyby Agata przejadła pieniążki,to niech jej idzie na zdrowie,bo żeby pomagać tym wszystkim bidom zdrowie jest jej potrzebne;).Pozdrawiam i życzę wytrwałoścl:calus:. -
10 Lat W Schronisku!!! Ewa Szuka Domu!!!-LOS SIĘ DO NIEJ UŚMIECHNĄŁ:) :D
Lionees replied to zonia's topic in Już w nowym domu
A może w nocy ktoś Cię wypatrzy sunieczko? -
Sochaczew - DOSIA z najpiękniejszymi oczami MA DOMEK
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Miłych snów dziewczyny:loveu: -
Sochaczew - DOSIA z najpiękniejszymi oczami MA DOMEK
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Kinia...a czy Dosia ma adresówkę założoną ??? Hmm, nie radziłabym jej puszczać narazie luzem, to psiak ze schroniska i może uciec w każdej chwili np. zobaczy jakiegoś psa i za nim pobiegnie a Ona nie zna jeszcze dobrze tego terenu :shake:[/quote] Albo wystraszy się czegoś... -
Józia-5 mc,UPOŚLEDZONA sunia w HOTELU-zostaje w DT na zawsze !
Lionees replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Co u Józieńki słychać:loveu:? -
Wszystkiego dobrego Justynko:loveu:.Pozdrawiam Ciebie i Twoje panienki:loveu:
-
Od wczorajszego popołudnia nie mogłam wejść na dogo,udało mi się dopiero jakieś 20 min.temu.Dziewczyny są niesamowicie grzeczne,nie załatwiają się w domu,narazie większość czasu przesypiają.No ale co się dziwić? Odsypiają pobyt u biedrzyckiej:angryy:.Chłopaki są grzeczni w domu(o dziwo zachowują się tak jakby suniek nie było),natomiast na dworzu czują ich zapachy i muszą oznaczyć każde miejsce,w którym sunie zrobiły siku.Narazie sunie są spokojniutkie,bo wymęczone i chore,ale zobaczymy,co bedzie jak ozdrowieją:evil_lol:.One wszystkie są młode,więc pewnie szaleństwom i zabawie nie będzie końca:diabloti:
-
Sochaczew - DOSIA z najpiękniejszymi oczami MA DOMEK
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Kinga prosiła,żeby zawiadomić,że nie może wejść od wczoraj na dogo.Odezwie się jak tylko będzie mogła. -
Sochaczew - DOSIA z najpiękniejszymi oczami MA DOMEK
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Dzięki:loveu:,wszystko trzeba sprawdzić.W poniedziałek polecę do lekarza,Kinga pewnie tez poleci. -
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
Lionees replied to emilia2280's topic in Schroniska
Qrde,nie mam Polsatu,bo mam Cyfrę+,a tam Polsatu niet:shake:.Skoczę do sąsiadki;) -
Sochaczew - DOSIA z najpiękniejszymi oczami MA DOMEK
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Kto ma ule-ten ma miód.Kto ma dzieci-ten ma...też zmartwienia Znam ten ból-mój młodszy też po chorobie pochodził kilka dni i znowu chory,a ja razem z nim -
Ja też myślałam,że od listopada:p.No ale te dwie tak się przykleiły do dziewczyn,że nie mogły ich od siebie "oderwać",no i przywiozły je ze sobą.Sunieczki są baaardzo grzeczne,wszystkie naraz chcą być głaskane,nie załatwiają się w domu:loveu:.Są na dole,nie mogą stykać się narazie z moim towarzystwem,bo mają nużeńce,świerzby i cholera wie co jeszcze:angryy:.Felusia ma ropny wyciek z sutków,Tosia prawdopodobnie ropomacicze,a Perełka jest dotkliwie pogryziona przez duże psy,z którymi "mądrzy" ludzie ja zamknęli:angryy:.Wszystkie miały chyba szczeniaczki:angryy:,bo sutki wiszące i napuchnięte.Ale teraz będzie już coraz lepiej.Biedne sunie,biedne te wszystkie psiaki:-(:shake:
-
Józia-5 mc,UPOŚLEDZONA sunia w HOTELU-zostaje w DT na zawsze !
Lionees replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Napisałam na wątku Filecika co zrobię.:angryy::angryy::angryy: -
Sochaczew - DOSIA z najpiękniejszymi oczami MA DOMEK
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='luka1']to głupie kocisko - mój też żre nici[/quote] Dajta im lepiej coś do jedzonka,bo na niciach długo nie pociągną:eviltong: -
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
Lionees replied to emilia2280's topic in Schroniska
Perełka na "tymczasie" u Tosi na posłanku:evil_lol:[IMG]http://img411.imageshack.us/img411/6505/zdjcie0379ot9.jpg[/IMG] Perełka u siebie:loveu: [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/4179/zdjcie0369lp7.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu:[IMG]http://img504.imageshack.us/img504/732/zdjcie0368av8.jpg[/IMG] A Tosieńki:loveu: to jakby wcale nie było:shake: [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/3345/zdjcie0372in3.jpg[/IMG] -
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
Lionees replied to emilia2280's topic in Schroniska
Tam jest jeszcze "milion" psiaków,napewno ARKA znajdzie jakąś sunię. A teraz obiecane zdjęcia:loveu: Oto Perełka i Felcia:loveu: [IMG]http://img111.imageshack.us/img111/1323/zdjcie0367ey4.jpg[/IMG] [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/9989/zdjcie0366co0.jpg[/IMG] Oto wszystkie trzy panienki :Perełka na fotelu,Tosia i Fela:loveu:[IMG]http://img396.imageshack.us/img396/5234/zdjcie0373hr1.jpg[/IMG] :loveu:Perełka i Tosia:loveu: [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/1922/zdjcie0378pk9.jpg[/IMG] -
No więc zamiast jednej suni-Feli,mam jeszcze dwie-Tosię i Perełkę:p.Czyli nasze stadko składa się teraz z :Rambusia,Pryszczyka,Krakersa(gap)-u mnie na górze,3 sunie u teściów na dole i podwórkowy kot-Kicia i piesek-Puszek.Narazie towarzystwo śpi,ale zobaczymy co będzie jak się pobudzą:razz: To jest Fela,co szuka przyjaciela:loveu: