Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. Witaj Sati:loveu:.Faktycznie jesteś drobniutka:shake:
  2. No to luka,wio z tym wątkiem do działu "już w nowym domu":multi:
  3. [quote name='Poker'] Jestem pewna,że nie przejadła ich.[/quote] Odezwę się,bo też wpłaciłam na Figę pare groszy.Nawet gdyby Agata przejadła pieniążki,to niech jej idzie na zdrowie,bo żeby pomagać tym wszystkim bidom zdrowie jest jej potrzebne;).Pozdrawiam i życzę wytrwałoścl:calus:.
  4. A może w nocy ktoś Cię wypatrzy sunieczko?
  5. Miłych snów dziewczyny:loveu:
  6. [quote name='Ziutka']Kinia...a czy Dosia ma adresówkę założoną ??? Hmm, nie radziłabym jej puszczać narazie luzem, to psiak ze schroniska i może uciec w każdej chwili np. zobaczy jakiegoś psa i za nim pobiegnie a Ona nie zna jeszcze dobrze tego terenu :shake:[/quote] Albo wystraszy się czegoś...
  7. Co u Józieńki słychać:loveu:?
  8. Wszystkiego dobrego Justynko:loveu:.Pozdrawiam Ciebie i Twoje panienki:loveu:
  9. Od wczorajszego popołudnia nie mogłam wejść na dogo,udało mi się dopiero jakieś 20 min.temu.Dziewczyny są niesamowicie grzeczne,nie załatwiają się w domu,narazie większość czasu przesypiają.No ale co się dziwić? Odsypiają pobyt u biedrzyckiej:angryy:.Chłopaki są grzeczni w domu(o dziwo zachowują się tak jakby suniek nie było),natomiast na dworzu czują ich zapachy i muszą oznaczyć każde miejsce,w którym sunie zrobiły siku.Narazie sunie są spokojniutkie,bo wymęczone i chore,ale zobaczymy,co bedzie jak ozdrowieją:evil_lol:.One wszystkie są młode,więc pewnie szaleństwom i zabawie nie będzie końca:diabloti:
  10. Kinga prosiła,żeby zawiadomić,że nie może wejść od wczoraj na dogo.Odezwie się jak tylko będzie mogła.
  11. Dzięki:loveu:,wszystko trzeba sprawdzić.W poniedziałek polecę do lekarza,Kinga pewnie tez poleci.
  12. Bez domku to nawet najdroższe leki niewiele pomogą:shake: :-(
  13. Qrde,nie mam Polsatu,bo mam Cyfrę+,a tam Polsatu niet:shake:.Skoczę do sąsiadki;)
  14. Kto ma ule-ten ma miód.Kto ma dzieci-ten ma...też zmartwienia Znam ten ból-mój młodszy też po chorobie pochodził kilka dni i znowu chory,a ja razem z nim
  15. Wcale nie spałam w nocy,bo nie mogłam usnąć.Może w dzień się troszkę kimnę Nie miała baba kłopotu-...:evil_lol:
  16. Ja też myślałam,że od listopada:p.No ale te dwie tak się przykleiły do dziewczyn,że nie mogły ich od siebie "oderwać",no i przywiozły je ze sobą.Sunieczki są baaardzo grzeczne,wszystkie naraz chcą być głaskane,nie załatwiają się w domu:loveu:.Są na dole,nie mogą stykać się narazie z moim towarzystwem,bo mają nużeńce,świerzby i cholera wie co jeszcze:angryy:.Felusia ma ropny wyciek z sutków,Tosia prawdopodobnie ropomacicze,a Perełka jest dotkliwie pogryziona przez duże psy,z którymi "mądrzy" ludzie ja zamknęli:angryy:.Wszystkie miały chyba szczeniaczki:angryy:,bo sutki wiszące i napuchnięte.Ale teraz będzie już coraz lepiej.Biedne sunie,biedne te wszystkie psiaki:-(:shake:
  17. Napisałam na wątku Filecika co zrobię.:angryy::angryy::angryy:
  18. [quote name='luka1']to głupie kocisko - mój też żre nici[/quote] Dajta im lepiej coś do jedzonka,bo na niciach długo nie pociągną:eviltong:
  19. [quote name='luka1']jaki "poczkamy". Dona mów za siebie, nic nie poczekamy. Dawać zdjecia :mad: Już się robi:loveu:.Oto Perełka-na fotelu,czarna stojąca to Tosia,a jasna to Fela:loveu: Więcej zdjęć na wątku"Wielka akcja Krężel...":eviltong:
  20. Perełka na "tymczasie" u Tosi na posłanku:evil_lol:[IMG]http://img411.imageshack.us/img411/6505/zdjcie0379ot9.jpg[/IMG] Perełka u siebie:loveu: [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/4179/zdjcie0369lp7.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu:[IMG]http://img504.imageshack.us/img504/732/zdjcie0368av8.jpg[/IMG] A Tosieńki:loveu: to jakby wcale nie było:shake: [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/3345/zdjcie0372in3.jpg[/IMG]
  21. Tam jest jeszcze "milion" psiaków,napewno ARKA znajdzie jakąś sunię. A teraz obiecane zdjęcia:loveu: Oto Perełka i Felcia:loveu: [IMG]http://img111.imageshack.us/img111/1323/zdjcie0367ey4.jpg[/IMG] [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/9989/zdjcie0366co0.jpg[/IMG] Oto wszystkie trzy panienki :Perełka na fotelu,Tosia i Fela:loveu:[IMG]http://img396.imageshack.us/img396/5234/zdjcie0373hr1.jpg[/IMG] :loveu:Perełka i Tosia:loveu: [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/1922/zdjcie0378pk9.jpg[/IMG]
  22. No!!! A ja o 5-tej już byłam z suniami na dworku:eviltong:
  23. Już dawno wstałam,bo piesy na dwór wyprowadzić rano trzeba było:p.Zaraz zdam relację i wkleję zdjęcia panienek.:loveu:
  24. Tośkę i Perełkę wkleję rano jak im porobię zdjęcia.To znaczy Perełki zdjęcie mam jedno,ale tyłem,a Tosia była tak wystraszona,że schowała się w kąciku i nie chciałam jej stresować.Rano obfocę dziewczyny,to je zobaczycie:loveu:.
  25. No więc zamiast jednej suni-Feli,mam jeszcze dwie-Tosię i Perełkę:p.Czyli nasze stadko składa się teraz z :Rambusia,Pryszczyka,Krakersa(gap)-u mnie na górze,3 sunie u teściów na dole i podwórkowy kot-Kicia i piesek-Puszek.Narazie towarzystwo śpi,ale zobaczymy co będzie jak się pobudzą:razz: To jest Fela,co szuka przyjaciela:loveu:
×
×
  • Create New...