-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Powiem wam ,ze obserwuje u Marcela niestety oznaki starości ....Niby biega ,bryka ale to bidne już stareńkie.:roll: Ale najgłosniej w okolicy japę drze :evil_lol:A rowerzystów zjadłby z rowerem .Postaraam sie z ukrycia nagrac go w tej akcji .Bo jak widzi aparat lub kamerę to koniec ...zwiewa do siebie i nie wyjdzie za nic .Tak samo teraz jest jak mam mu zęby posmarowac i dziąsła.
-
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
funia replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
I ja podnosze by Wiolka mogła watek odnależć :razz: -
Super!Ona kochana była zawsze ;)
-
Tak .jest to postanowione . Dasza wyjedzie około srody ,czwartku w przyszłym tygodniu .Zabierze ja osoba ,która przewiezie sunie prosto do Wioli . Jeśli myslicie ,ze ja to robie sobie ot tak bo sobie wstałam lewą nogą i tak mi się zachciało to sie mylicie .Atmosfera współpracy jest niezdrowa i nie da sie tak ciagnąc tego .Z reszta dostałam już bodajże trzeci raz stwierdzenie ,,jak nie to zabierajcie psa ,, Dasza jest schorowana ,starą suczką dla której naszym zadaniem jest współpraca w dobrej atmosferze a ta może trwać do końca jej zycia ...Nie oszukujmy się ,róznie moze być z jej zdrowiem tfu ,tfu jak i z adopcją . Bez rachunków/faktur nie pociągniemy długo ....Stowarzyszenie musi je miec i błagam was nie chcę kolejny raz tłumaczyć zasad wypłacania pieniedzy z konta fundacji . Tego nie przeskoczymy bo po prostu się nie da. Pieniadze na transport zostana ,,pozyczone ,,z Daszy zasobów .Natychmiast po jej przyjeżdzie zrobimy bazarek ( juz przygotowałam duzo fantów)aby wyrównac Dani pieniązki tak bardzo jej potrzebne . Z tego co juz wiem za taką trase ponad 600km plus 300km nadrobione przez kierowcę zapłacimy niewiele .Dokładną kwote podam jak już Dania bedzie na miejscu . Jesli uważacie ,ze nie akceptujecie naszego wyboru ,oczywiście zrozumiemy to .Bedziemy starały się jakoś to wszystko poprowadzić . Moim celem nie było urażenie kogokolwiek .
-
Marta co to znaczy[B],, maleńkie na pniu mózgu ?,, Piraciku walcz !masz takich wspaniałych opiekunów pieseczku .[/B]
-
Havanko nie ma innej opcji....musisz być zdrowa :loveu:
-
Dobrze więc.....skoro kazda prosba o faktury kończy sie stwierdzeniem zeby zabierac psa ...To nie pozostaje nam nic innego . Proszę więc o cierpliwość .Załatwiamy transport ,który notabene nie jest ani łatwy ani tani więc moze to chwile potrwać . Ps .Jeszcze raz napisze ,ze faktury to nie mój wymysł tylko podstawa rachunkowości . Kwoty na pokrycie hotelowania wysyła Wiola&Miłosz do Stowarzyszenia więc myślałam ,ze takie zapłacone u weta będa bezproblemowe i pomogą na zaś pokrywać pieniadze wychodzące z konta .
-
Gissel,Michell..... ....Bierzcie faktury ...dZiewczyny nie wiem już jak prosić .... Nie potrzeba nam paragonów .Po prostu podawajcie wetowi dane stowarzyszenia i taką fakture wysyłacie do stowarzyszenia.Moja wetka nie ma z tym zadnego problemu , KAzda wypłata z konta musi mieć pokrycie w rachunkach ,fakturach itd . Nie musicie od razu tego wysyłac po prostu zbierac i wysłac kilka a na watku podac tylko kwotę . Stowarzyszenie Help Animals 85 9589 0003 0007 2023 2000 0010 Nip 9131603838 Adres: ul. Sienkiewicza 10A 55-320 Malczyce Marysiu prosze dopisz tylko nip . bo nie mam pod reką .
-
Dzisiaj drugi dzień akcja odświeżanie i dezynfekcja paszczy ,,,,Wczoraj było ciężko ...Zwiewa i nie da sobie tego Dentiseptu zaaplikowac ....Stresuje się biedak ,ale nie ma wyjścia trzeba bo bedzie mu lepiej po tym zabiegu . [B]Koszt dentiseptu to 36 zł .Za resztę kupiłam mu kurza łapkę . Dziękujemy Ranias za ten lek ,[/B]
-
dostałam info od Toli ,ze jest lepiej ufffffffffff.Ale nie znam szczegółow. Havaneczko kochana ,trzymaj sie tam bo nasze myśli i serduszka sa z Toba kochana :buzi:
-
Zadzwonię do Marysi zapytam o Havanke !
-
Ogromny,GUZ już po operacji ! Zbieramy na karmę i sterylizację!
funia replied to auraa's topic in Już w nowym domu
Jezu !poczytam potem ...