Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. Norman jakiś ty piekny się zrobił:loveu:.Ale ta twoja sytuacja życiowa i zdrowotna caly czas mnie martwiła ,jestem z toba piesku sercem.
  2. Aha ,Magda by Nadzorowała opiekę nad nim bo to od niej wyszła cała pomoc dla niego.Gdy był jeszcze z nimi ,zaglądała tam kilka razy w tygodniu
  3. Rozmawiałyśmy z rodziną Normana u której mieszkał przed zabraniem do Murki.Wczoraj w rozmowie z Magdą pani Normana prawie płakała i chciała żeby wrócił znowu do nich ,nie wiem Zurdo co ty o tym myślisz ale może to jedyne wyjście:roll: Jedyne co trzeba ,gdyby tam miał wrócić to pomoc finansową bo niestety właśnie brak tego doprowadził Normana do tego stanu. Czekam na odpowiedz ,bo oni są gotowi go zabrać nawet zaraz. Ludzie Ci mają bardzo trudną sytuacją finansową i dwoje dzieci ,w tym jedno chore.Mają jeden pokój z kuchnią, czy Norman musi mieszkać w domu, czy porządna buda wchodzi w grę:oops:
  4. [quote name='Soema']Czekam na info na wątku Gwiazdeczki i na odpowiedź Jogi :) Funia na wątku tej 12-letniej psiny pisałaś, że jakieś szczeniaki znalazły dom. Któreś z tych?[/quote] Te które sprzedali w schronie ,to dzieci tej białej z wątku ''chce umrzeć'',został 1 w piatek jak byłam.
  5. Helga ,przelałam pieniądze dla Ady na tydzień.
  6. ADA,jest po sterylce ,Tylko mnie się wydawało ze w ogłoszeniu allegro o tym nie napisane jest .:oops: Ale może zbyt szybko czytałam i przeoczyłam.
  7. No Fakt ,nie wiedziałam tego pierwsze słyszę:shake:
  8. Moim zdaniem , skóra Luny wygląda trochę lepiej.Na początku było bardzo zaognione teraz jakby mniej.
  9. [quote name='matrioszka2']Jak "towarzystwo" wolontariuszek za bramę nie chce wpuścić to raczej trudno będzie.Ja jestem za "partyzantką".Jak się już uda wejść.[/quote] Nie rozumię :oops:,przecież wchodzimy .Smiało można jej smarować ,jak pogadam z wetem schroniskowym to myślę ,że zrobi jej wymaz bez problemu .Trzeba będzie tylko za to zapłacić .Powiem,że osoba z przyszłego domu chce miec wyniki zeskrobin na piśmie i tyle . Jeśli się okaże ,ze jednak jest coś więcej to będzie to dla niego gleba i więcej zaocznie bez badań nie wyda diagnozy . I nie będzie taki pewny na przyszłość:roll: No to co ,mam dzwonić do niego żeby to pobrał do badania??? Czy najpierw dowiedzieć się ile to ma kosztować? Nie będzie musiała w tą i z powrotem jeżdzić i wracać do schronu. ,
  10. Jest sporo mniejsza od Alty ,przede wszystkim jest niższa i delikatniejszej budowy
  11. [quote name='stonka1125']a funi tyłek skopie,a stęskniona ciotka z jarocina sie nie liczy?????????????[/quote] No liczy się liczy:oops:,a jakże !!!
  12. Wiem ,wiem ale boję się bo jakoś nie ma specjalnie odzewu i tyle nowych nieszczęść ,ze już tego się nie ogarnia a to nie napawa optymizmem i :shake:nadzieją
  13. Lady ,dzięki za Allegro Ady --musimy jej szybko znależć dobry dom. Koperek ,dzięki za ogłoszenia ,z wami pewniej
  14. dzięki wszystkim ,za ogłoszenia .Miejmy nadzieję ,że Ada też znajdzie dom.Nie wiem czy żle przeczytałam czy tam jest w allegro u Ady,ze jest po sterylizacji:oops:
  15. Jogi jak tam lot Ci sie udał,;).
  16. Ewa ja zawsze ,się tak szczerze uśmieje jak czytam twoje posty.:evil_lol: Należy Ci się Szacun za to;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/chce-umrzec-132092/[/URL] Ewa zajrzyj proszę na ten wątek ,może coś Ci wpadnie do głowy:roll:
  17. Ewa ,kiedy bedziesz u mamy to przyjadę .Pośmiejemy się .Polka tam u was ma Wersal aby nowy dom choć w połowie taki był .:razz:
  18. Dobra to czekam na kontakt wieczorem .Moim zdaniem te małe trzeba brać ,te większe są owszem zabiedzone ,ale raczej będą żyć .Z maleńkimi trudno powiedzieć:shake: Mówię o tych co razem we trójkę leżą na zdjęciach
  19. [quote name='jogi']mój małż niestety nie podziela mojej pasji:mad: chociaż nie przeszkadza, co doceniam;)[/quote] O następna w klubie,myślałam ze ja tylko mam takiego dzika w domu.... [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/chce-umrzec-132092/[/url]
  20. [quote name='funia']Zarejestrowany: Oct 2006 Postów[/quote] chciałam skopiować banerek czy inne licho i tylko to mi się udało :oops::oops: Metodą prób i błędów ,ale nie chciało się to skasować i wyszły jakieś głupoty:oops:
  21. jOGI ODEZWIJ SIĘ BO TRZEBA COŚ USTALIĆ:razz:
  22. No nie ,ale z niego fajniś teraz.:crazyeye:
  23. Rozumię ,nie można zrobić więcej niż się jest w stanie .Lepiej uratować dwa niz wcale ,prawda?
  24. Oj ,cholera jakieś takie rozmazane to zdjecie ale na dzisiaj będzie .:oops:
×
×
  • Create New...