[quote name='Zahra as-Sahra']Nie, jeszcze nie pojechał, planujemy w przyszłym tygodniu. Bela, czy mogłabyś zrobić taki bazarek jak proponowałaś, z wyborem imienia?[/QUOTE]
Zrobie, tylko poszukam jakiejs sciagi, bo widziałam takie bazarki:lol: Ale to juz jutro, albo pojutrze.
Wasz Misiek bedzie miał kumpla, bo jutro jedzie do Wiosny nasz Oneczek z problemami.:lol: