Nie moge od wczoraj myslec o czymkolwiek innym. :-(
To bardzo, bardzo niesprawiedliwe. :-(
Neris, współczuje z całego serca.
Pewnie poniesione zostały jakies spore koszty leczenia.Podajcie prosze, jakie, trzeba Neris je zwrócic.
Prosze o pomoc na leczenie dla Majora, bardzo chorego ONka pod opieką Animalii
http://www.dogomania.com/forum/topic/143761-major-owczarek-z-animalii-w-ci%C4%99zkim-stanie-w-klinice-pom%C3%B3%C5%BCcie/
Dobrze, ze udało sie ją odnależć.
Ale teraz rzeczywiscie najgorszy okres dla strachulców. Panstwo nie powinni spuszczac Azy z oka, ani wypuszczac z domu.
Bo za trzecim razem, moze sie juz nie udac...
Nowe fanty na Kiermaszu Owczarkowym !
Zapraszamy serdecznie
http://www.dogomania.com/forum/topic/144080-swiateczny-kiermasz-owczarkowy-dla-skarpetowych-pociech-do-612-godz2000/
Schronisko zostało zlikwidowane kilka lat temu. Kora została własnie stamtąd zabrana tuz przed likwidacja i wywozem psow do nowopowstałego schronu.
Jednak juz nie pamietam w jakiej miejscowosci...
Moja Janka ( z awataru) to tez wielunianka. Tylko , ze z "drugiej reki".