-
Posts
3901 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MakeBelieve
-
Ale słodki pysio! tutaj jakby się uśmiechała <3 Może ktoś się orientuje, czy uczulenie na słońca można dostać z dnia na dzień? Bo mam taką straszną wysypkę na twarzy, że po kłótni z mamą i tak nie poszłam do szkoły, bo aż wstyd.
-
to może zamiast gadania pokażesz nam ją? <333 Jejkuu, a mnie tak na twarzy wysypało nie wiem od czego, jakaś masakra ;// I musze iśc do szkoły. Aż wstyd. A u mnie są szanse, że bedziemy się przeprowadzać do domu i będę mogła mieć tollera ;33
-
uczą się! hahahaha. ja mam do konca tyg. ostatnie zaliczenia ;d
-
Nie wydaje mi się, że na czwórce będzie upał ;D Ja wezmę własnie tak ze 2 pary trampek (mejbi 3), bo bez sensu brac skejty bo będzie za gorąco. Do tego japonki 2 pary (bo pod prysznic) i może własnie rzymianki wezmę.. Kurde ile butów! ;DD A do tego jeszcze reszta, masakiera powiem Wam :)) Wgl niew iem co dla psa wziąć do jedzenia, żeby jadła, bo zapewne nie będzie chciala jeść karmy skoro beda smaczki ;// Możej jakieś mokre żarcie wezmę. Kurcze ja już chce obóz! Faken szit ;D Sory no, ale to już tak niedługo! Wgl muszę jeszcze go zarezerwować! hahahahaha
-
Gratuluję! ;) Super, że nie bierzesz szczeniaków, ale psa który jednak ma mniejsze szanse na adopcje. Szacun naprawde! :) A ja własnie kupiłam conversy czarne krótkie za 57 zł ;ddd I powiedzcie mi, ile wziąć par butów zakrytych takich trampek etc na obóz? ; > 2 czy 3?
-
Ola, Ola pochwal się cóż za stworzenie ! ; )) Klaudia, musisz zmierzyć pysk Fanty, bo tak sugerować się tylko opisem to średnio..
-
Na pewno nie 25 mm ;) 30 albo 40, ale sama niew iem.. 30 lepiej chyba ^^ A ja w końcu znalazlam taśmę rasta 1,5cm do kupienia na metry, takze na dniach kupuję, wyślę do Marty i uszyje nam norweskie szelki ;)) Tylko nadal nie wiem czy ekoskórka czy polarek.. Eko jak mowicie super w wodzie się sprawdza, ale boję się o te odparzenia;/
-
Eta- ubiegłaś mnie! Miałam zamiar własnie pisać o fizjologach ;D Basza, zobacz tutaj: [url]http://ipo-sklep.pl/index.php?k11,sprzet-szkoleniowy-kagance[/url] Jednak z Chopo fizjologi sa lepsze niż z maszera. Zmierz pysk psa i dobierz do kagańca ;) Są nawet dla niufków: [url]http://ipo-sklep.pl/index.php?p1249,kaganiec-nowofundland-bernardyn-suka-kod-ch-569[/url] tutaj akurat rozmiar suka, ale popatrz, na 2 stronie są.
-
mów mi martuuu! nie lubię tak pisac po nickach w sumie w mniejszym gronie, tylko OZPowiczów ;D Olu?? ;> Te takie kabanosy Orlando, c'nie? ;)
-
słuchajta ludzie, jak dodajecie coś/kogoś do listy, to weźcie nei wiem, podpiszcie pod spodem zmianę czy coś ;) bo tak to musze się doszukiwac co się zmieniło. co do smaków, to: ja biorę tak ze 2 opak let's bitów z brita, robię ciastka wątróbkowe i jabłkowo-miodowe, nie wiem czy macedy słoik, bo może 20 pasków mięsnych ;]] I ew. opak. kabanosów miękkich z lidla ^^
-
Ja w sumie też ;d Nie licząc jeszcze.. 4 zaliczeń?;/ O zgrozo. Ciekawe w co sie w tym roku spakuję ;DD
-
Zobaczysz ;D Zresztą na takie obozy nie jeżdzą jacyś tacy.. glupi ludzie.. Chociaż.. Frotka? ;>>
-
Ot, rok czy dwa różnicy ^^ Ja tez w Twoim wieku pojechałam pierwszy raz na ozp i świetnie dogadywałam się z dziewczynami mającymi po 15,16 lat ;]] Liczy się to, ze jesteśmy psiarzami, a nie czy ktoś ma 13, czy 25 lat. Fajnie będzie :) Naprawde czwóreczka zaludniona. I będzie wesoło przynajmniej ^^
-
A ile masz lat? ;D Oj nie przeżywaj, obóz jest od 12 lat ;]]
-
Karola- jakie specjalne przeszkody? :DD
-
paula- slalomu nie radzę, bo moga być problemy z kregosłupem u szczeniaka ^^
-
hahaha,to zapraszam na czwóreczkę ^^ Mam yoreczke wazacą 2,5kg ćwiczącą od 2 lat w klubie agility ^^
-
Nie noo, Paula na ozp każdy jest mile widziany! :D:D:D Patrzcie jak juz mało do obozu! Już u mnie do 31 poprawy tylko... i niedługo wystawienie ocen a potem bajlando witajcie wakacje ^^
-
U nas były 3 puchary, reszta medale.. I powiem Wam, ze to zalezy od uczestników. Bo wlasnie czasami tworzy się chora rywalizacja, każdy tylko aby wygrać, aby wygrać etc.. I to bez sensu ;/ Frotka, Frotka! hahahahahahahhahaha
-
No tak, trza sie upodobnić do psa. I psa do siebie ;D Dla mnie to bez sensu, bo potem to sie wlicza do ogólnej punktacji.. Na turnusie p. Marka było to? ;D czekaj, ona Wiktoria była! Tak tak! A jak jej pies był? hahahaha. Kurde, nie pamiętam jak ta sznaucerka się wabiła. A skąd Ci sie ona przypomniała? Hahaha ;D 'Chodź na spacerek po pociągu! O, już za daleko, odpocznij!' ciach drzwiami po psie <3333
-
A Aloe Vera pieni się? Jak zapach potem na psie?:)
-
No kadra, to jednak np. szkoleniowiec tak na normalnie ;d Nie, że ot tak jesteś dorosła i jesteś kadra. Mysle, ze pytanie dot. zlotów to nie u nas, ale przecież OZP nie ma górnej granicy wiekowej! Jest jedynie dolna ;d Wszyscy psiarze są mile widziani u nas na obozie, naprawdę ;))
-
ja też chce, ahh! Ale narazie czeka na mnie jeszcze 16 zadań z chemii, połowa ćwiczeń z gegry do odrobienia ;D I to mam zrobić teoretycznie w godzinę, bo potem jade na urki do brata na obiad, a drugi brat będzie mi chemie tłumaczył na jutro mwahahahahahah! A 11 czerwca będzie u mnie bitwa taneczna YCD vs Taniec z gwiazdami! I będzie koncert Xfactora, <333
-
I w tym cały urok, hahaha ;D Ten obóz ma jakś moc przyciągania, naprawdę oO Zastanawiam się ile wziąc kieszonkowego... ;>>
-
I to baaardzo! Kurde, niby warunki złe i wgl a i tak chce się wracać ;**