Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. Ewelina, jedziesz na któryś? Wgl byłaś w Mariampolu na wystawie, co nie !? ;PP
  2. pamiętam pamiętam. xdd wgl dzisiaj naszla mnie watpliwość czy na pewno chcę ją porzucić .! ^^
  3. A jakiee? Weź sie podziel ;P I po raz kolejny gratulejszyn.. Która saszeta: [url]http://img19.allegroimg.pl/photos/oryginal/16/68/14/02/1668140215[/url] [url]http://img13.allegroimg.pl/photos/oryginal/16/73/90/24/1673902491[/url] [url]http://www.stagor.republika.pl//MOTTO%20003_resize.jpg[/url] [url]http://img16.allegroimg.pl/photos/oryginal/16/80/16/79/1680167998[/url] Najbardziej myslę nad 1 i 4.
  4. A ja mam pytanie, tak wracając do tematu obrożowego ; ) Nie ma ktoś na zbyciu obróżki do 1,5 cm (wiem, że trudnoo) takiej do 10-15 zł po prostu do wodowania? Tzn. może być rogz czy coś, tylko tanio. Bo chcę kupić jakąś obrożę, której nie będzie mi szkoda do wody, błota i piachu. A co sądzicie wgl o rogzie sgt camo na yorku? ;>
  5. Diana S to po prostu pokaż tą obrożę ;) Tak trudno zrobić zdjęcie chociażby telefonem i pokazać? Bo takie gadanie, to można każdemu wcisnąc, ja dostanę rogza od Martyny i powiem w jakim on strasznym stanie, uwalony gównem za przeproszeniem, ale zdjęć nie dam. I kto uwierzy?
  6. Martyna- masz zapchaną skrzynkę a chce podać adres do wysyłki :D My czekamy na activdogi i odblask czerwony z rogza ;]]
  7. ja na obóz zrobię chyba... nie wiem! ;D serowe, marchewkowe i jabłkowo-cynamonowe :)) ile u Was takie ciacha stoją?
  8. no no, a ja kliker musze kupić na innej stronie, a pilki na innej! ;//
  9. Ja nie wiem, może kupie animonde znowu, zobacze.. Ehh! Kurczaczki. Wgl wkurzyłam się, zgubiłam szarpak, piłki i klikeeer! Fak. Szarpaki musze kupić, zapłacę 15 zł. Piłki 25 bo na sznurku kupie. Kliker 15 ;// A potrzebuje kasy na obóz.
  10. na kocie radzę uważać, bo zawiera więcej białka a małego psa łatwo przebiałkowac (?). Hahaha, Animonda dla mnie jest tak zmielona, że nie sądzę, że pies by to chciał jeść ;P
  11. Marta jestem ;D Shiny Dog jeszcze droższy oO Puszka po 85g i kurde 8 zł kosztuje czy coś. Takie 2. To jeszcze drożej:PP
  12. MakeBelieve

    piłka

    Funny są superaszcze. Ja kupiłam mojej 2 sztuki to pokochała od razu. A teraz cholera je zgubiłyśmy chyba :(( Gdzie mogę je kupić? Oprócz światakarm. No i te najmniejsze.
  13. Kasiu a czym karmisz Melę? ; )) O jaa, kto chce dofinansowac mi obóz? :P ew. podpowiedzieć skąd wytrzasnąc w miesiąc 2 stówki ;/
  14. Kotka a kot to pewnie ta sama różnica co suczka a pies ;D Kotka ma ruję, więc warto wysterylizowac :)) Hahah, ale jak to, bierzesz ponton dla psa na obóz, ale nie dla swojego? A co, Ty będziesz tam nad ranem się ładować? xDD Przeraża mnie koszt żarcia dla Daisy oO Kupiłam 2 pięciopaki tych puszek Applaws z Animalii w tym jeden na obóz. A ona wpieprza puszki 150g na 2 razy czyli po 75 g na dzień chociaż powinna jeść z 50. Czyli to nam starczy na 10 dni ok. czyli muszę jeszcze dokupić coś, a taki pięciopak kosztuje 30 zł czyli na 1 dzien 3 zł.. I ja mam tym karmić psa ?oO Toż to miesięcznie 90 zł wychodzi, a royal nawet kg jest tańszy.. O matulu..
  15. Ola-a myślisz, ze moja gdzie? :) W domu ma taki rytuał, że zazwyczaj idzie wieczorem do klatki (chociaz ostatnio kładzie sie na dywanie i czeka aż ja sie położę i wtedy wskakuje ;//), ale po jakiejś godzinie wbija do mnie, narazie na kołdrę. A tak nad ranem, w nocy godz. 1-2 czuję jak drapie mnie, żebym wpuściła pod kołdrę.. I tak spimy słodko <3 No tyle, że moja to mikropies jest.
  16. tamten to kit, tak? no dobra, ale chodzilo mi o coś takiego :) Tylko znowu nie wiem jakie.. Tak do hm.. 300 zl? ;D Uzywka oczywiscie.
  17. A ja mam takie pytanie.. Bo mam mętlik w głowie. Chcę kupić tele Nikona (18-135 etc.) no i tam światło jest 4-5.6 zazwyczaj.. Brat fotograf podpowiada, że bez sensu, bo ciemne, słabe etc.. No ale ja mam cienki budżet i na jakieś lepsze tele będę miała kaskę za rok conajmniej.. A potrzebuję na obóz. Mógłby ktoś doradzić?
  18. mogą ;D I nie tylko na wolnych! Moja np. ciągle spala na łózku, zazwyczaj moim :))
  19. Ej a ja mam takie pytanie.. Niech na PW odezwą sie do mnie osoby z którymi pisalam przez priva, hmm? :) Bo pousuwalam wiadomosci..
  20. ale zalezy jaka linia ;D Cibau jak patrze to ujdzie, bo na 1 msc mieso;)
  21. ok, zaraz zapisuje. Wiesz co, żeby nie nabijac postow i nie było bałaganu, to jak chcesz coś dopisac, to uzywaj opcji Edytuj post pod swoją wypowiedzią, takiej z ołówkiem. Bo jak jedna pod drugą to nieczytelne troche.. Ja jade na ozp4 i chyba 5 ;)
  22. 10 lipiec czyli ozp2? ; > zaraz Cię na liste wpiszę :PP Turnus to własnie jakby obóz, tyle, że w czasie poszczególnym.. Hmm ; )) Czy duzo.. Z dogo jako tako, ale na zywo to mniej o wiele :)) A i ile masz lat? [color=red][b](nowe osoby - na czerwono)[/b][/color] [color=blue][b]LISTA UCZESTNIKÓW Z DOGO[/b][/color] OZP1 ( 28.06- 9.07 ) Klaudia. 14 lat, z suczką mieszaniec owczarka Kasia&Mela 14 lat, z suczką golden retriever Aga 16 lat, z suczką w typie goldena Magda z suczką on'ka Nina z suczką on'ka Kamila od goldena Max1412 (Paulina) 16 lat, z psem posokowcem bawarskim OZP2 ( 10.07- 21.07 ) Kasia&Mela 14 lat, z suczką golden retriever Klaudia. 14 lat, z suczką mieszaniec owczarka basza95 15 lat, z suczką nowofundland Marika14 14 lat, z psem husky Eta_carinae 14 lat, z suczką on'ka agairiki 13 lat, z psem westie Gabi 15 lat, z suczką labradora [color=red][b]Żelka111 14 lat, z 9msc suczką labradora[/b][/color] OZP3 ( 22.07- 2.08 ) Klaudia. 14 lat, z suczką mieszaniec owczarka Tuni, 16 lat z psem basenji. Joy106, 15 lat z psem bassetem houndem Aga, 15 lat z psem sznaucerem miniaturowym Shetanka, 16 lat z psem kundlem [b]P (Kato)[/b] Dancingqueen, 13 lat z suczką cocker spaniel angielski [b]P (Kato)[/b] Chein, 13 lat z psem w typie teriera tybetanskiego OZP4 ( 3.08- 14.08 ) MakeBelieve 15 lat, z yorkiem suczką Klaudia. 14 lat, z suczką mieszaniec owczarka [b]P (Wawa)[/b] Estowa 17 lat, z suczką berneńczyk i pieskiem sheltie szczeniak [b]P (Kato)[/b] Merenwen 17 lat, z kundlicą Gaba 14 lat, z piesiek sheltie amstaffikowa z psem w typie amstaffika [b]P (Wawa)[/b] Aleksandrossa, 15 lat, z psem w typie spaniela [b]P(Wrocław)[/b] karola&gacek, 17 lat, pies, pinczer mini Emisiowa, 13 lat, z suczką golden retriever Marta, 12 lat, z psem w typie spaniela Ola, 15 lat, z suczką spanielką paulina&lucy, 13 lat, z suczką w typie westa Ola164 17 lat, z suczką mieszaniec Guptasek 16 lat, z pieskiem west Mati 16 lat, z suką Labrador OZP5 ( 15.08- 26.08 ) Klaudia. 14 lat, z suczką mieszaniec owczarka Kadra: OZP1- P. Karolina, P. Gosia OZP2- P. Karolina, P. Gosia OZP3- P. Karolina, P. Gosia OZP4- p. Marek, Ciocia Aga OZP5- p. Marek, Ciocia Aga [b]P ( Wawa)[/b] - jedzie pociągiem z Warszawy itp. Co do pokoju. To w 90% okazuje sie na miejscu kto jest z kim w domku :) Ale jeśli chcesz czuć się pewniej to możesz popytać osoby z OZP2 kto szuka osoby do pokoju;)
  23. Hej Weronika ; )) A na jaki turnus jedziesz i z jakim psem? :)) Nie martw się, dużo osób jedzie nei znając nikogo i zyją ;D W sumie ja też pierwszy raz tak przyjechałam.
  24. lowli lowli lowliii! <33 ach ten zaduch. Który to domek? :) OZP 4 czy 5?.. Bo nie wiem.
  25. o kurczaczki, akurat sei zabiore zaraz za czytanie! superowooo! ja na obóz biore.. 100 zł conajmniej. bo poprosze mame ze nie chce tu u siebie kupowac tylko tam zarelko kupie. jedynie co kupie w Bialym to... Klaudia wyżerka bd na całegoo! te mleko takie slodzone, jak krówki roztopioneee! <33 lowli.
×
×
  • Create New...