Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. Paula, ja moge nawet brudną i w piachu do siebie! Taki miiiisio! A małego też ukradne, Wy sie bijcie którego weźmiecie pojedynczo, a ja w tym czasie podwędzę sobie dwa <33
  2. puchu- ale mi chodzi, że zielona tasma, a taka piekna seledynowa jest dopiero od 2 cm :( obiecane foty: [img]http://img39.imageshack.us/img39/7085/dsc4140q.jpg[/img] [img]http://img811.imageshack.us/img811/9316/dsc4149y.jpg[/img] [img]http://img811.imageshack.us/img811/2862/dsc4164b.jpg[/img] [img]http://img839.imageshack.us/img839/423/dsc4158.jpg[/img] [img]http://img809.imageshack.us/img809/3801/dsc4161.jpg[/img] na ostatnim widać jak dużo są za duże.. jejkuu, nie cierpie swojego aparatu -.- wyświetlacz tak mały, że myślałam, że zdjęcia są jasne, fak..
  3. a do nas przyszedl komplet activdogowy.. jest piękny, ale nie wiem, widocznie źle wymierzyłam tą klatkę i tak strasnzie odstaje ten pasek na piersi ;// jest możliwość zwrócenia do Activa i prośba o przerobienie? Zaraz zdjęcia wstawię od razu jak yorczek wygląda ;D Powiem Wam, że bałam się o te 2,2cm. Ale jest ideoloo! Jednak następne szelki zamawiam z polarkiem, chcialabym coś zielonego, ale nie ma gdzie zamowić chyba;/
  4. Nie ma? Czyli, że w nocy tylko krzaczki? A buuu! Paula, ja coś wymyśle, lajcik ;P Ponakręcamy go na pracę z Tobą, pouczymy jakichś podstaw etc ^^ Nam też się to zresztą przyda
  5. Hej! Planujemy z mamą, siostrą i naszą yorczycą wybyć na parę dni na Mazury po moim obozie.. Zna ktoś może sprawdzony ośrodek/kwaterę, gdzie jest niedrogo i przyjmują najlepiej bez dopłaty z małym psem? Warunki też nie mogą być jakieś takie... jak na obozie przetrwania;D
  6. taak, o dojdzie do mnei kasa te rogzy co sprzedaje, to od razu Tobie wysle ;)
  7. wrrr a moje activy tydzień już prawie idą..;// wgl sprzedałam częśc rogzów i jestem 7 dyszek do przodu, co kupić dla suczy niebieskiego? ; DD ew. może jeszcze coś zielonego..? ; >>
  8. 8? oO ja słyszałam, że 14 ;DD hahaha
  9. Rysiu, większość już z forum zarezerwowała;PP Eta- my mamy kiltixa, po fiprexie pipecie moja dziwnie się zachowywała, frontline w zasadzie to samo jesli chodzi o skład, poczytaj watki o preparatach na kleszcze, ektopar ponoc jest dobry
  10. no właśnie nie wiem..
  11. a ja usmiechnę się do Was o rade.. potrzebuje tele do nikona, jednak budzet mam do 800 zł mniej więcej.. jaki obiektyw wziąć?
  12. [B][COLOR=#ff0000](nowe osoby - na czerwono) [/COLOR][COLOR=blue]LISTA UCZESTNIKÓW Z DOGO[/COLOR][/B] OZP1 ( 28.06- 9.07 ) Klaudia. 14 lat, z suczką mieszaniec owczarka Kasia&Mela 14 lat, z suczką golden retriever Aga 16 lat, z suczką w typie goldena Magda z suczką on'ka Nina z suczką on'ka Kamila od goldena Max1412 (Paulina) 16 lat, z psem posokowcem bawarskim OZP2 ( 10.07- 21.07 ) Kasia&Mela 14 lat, z suczką golden retriever Klaudia. 14 lat, z suczką mieszaniec owczarka basza95 15 lat, z suczką nowofundland Marika14 14 lat, z psem husky Eta_carinae 14 lat, z suczką on'ka agairiki 13 lat, z psem westie Gabi 15 lat, z suczką labradora [COLOR=black]Żelka111 14 lat, z 9msc suczką labradora [COLOR=black]Rudawa 16 lat, z suczką corgi[/COLOR] [/COLOR][COLOR=black]:** (Natalia) 15 lat, z suczką mieszaniec wyżła z płochaczem [/COLOR] OZP3 ( 22.07- 2.08 ) Klaudia. 14 lat, z suczką mieszaniec owczarka Tuni, 16 lat z psem basenji. Joy106, 15 lat z psem bassetem houndem Aga, 15 lat z psem sznaucerem miniaturowym Shetanka, 16 lat z psem kundlem OZP4 ( 3.08- 14.08 ) MakeBelieve 15 lat, z yorkiem suczką Klaudia. 14 lat, z suczką mieszaniec owczarka [B]P (Wawa)[/B] Estowa 17 lat, z suczką berneńczyk i pieskiem sheltie szczeniak [B]P (Kato)[/B] Merenwen 17 lat, z kundlicą Gaba 14 lat, z piesiek sheltie amstaffikowa z psem w typie amstaffika [B]P (Wawa)[/B] Aleksandrossa, 15 lat, z psem w typie spaniela [B]P(Wrocław)[/B] karola&gacek, 17 lat, pies, pinczer mini Emisiowa, 13 lat, z suczką golden retriever Marta, 12 lat, z psem w typie spaniela Ola, 15 lat, z suczką spanielką paulina&lucy, 13 lat, z suczką w typie westa [B]P (Kato) [/B]Ola164 17 lat, z suczką mieszaniec Guptasek 16 lat, z pieskiem west Mati 16 lat, z suką Labrador OZP5 ( 15.08- 26.08 ) Klaudia. 14 lat, z suczką mieszaniec owczarka Ppx 18 lat (?), z suczką w typie maltańczyka Kadra: OZP1- P. Karolina, P. Gosia OZP2- P. Karolina, P. Gosia OZP3- P. Karolina, P. Gosia OZP4- p. Marek, Ciocia Aga OZP5- p. Marek, Ciocia Aga [B]P ( Wawa)[/B] - jedzie pociągiem z Warszawy itp. jednak nie jade na ozp5. wolę tą kasę wydac na nowe buty, badania dla psa, lepszą karte pamięci i obiektyw ;dD i plecak do aparatu EDIT: Ludzie, nie pisał ktoś, że ma gitare? ja mam, ale dzisiaj grałam i mi struna pękła ;/ a 3 raz kasy na struny nie bede wydawac..
  13. Rysiuuu a o której zamierzasz przyjechać? ;DD
  14. Rysiu, ale ogar ogaar! <33 To Ty nie wiedziałaś, że ja jadę na czwóreczkę? ;PP Mi właściwie z psich rzeczy brakuje żarcia dla psa, ale to zamówie z przeklętego krakvetu puszki z Rinti po 400g, które będziemy męczyć po 5 dni, ale cóż ;DD Więc biorę 5 puszek i może jeszcze paczkę smaków.. Nie wiem, zobaczymy. I muszę gdzieś wygrzebać wiertarkę w domu, przewiercić piłki Daisowej i przewlec sznurek. I super ; ) A dla mnie potrzeba tylko.. balsamu do ciała, peelingu, antyperspirantu, nie wiem czy nie zaszaleć i kupić w Carrefourze takie sandały jakby za parę zł, ale przynajmniej mi ich szkoda nie będzie, z jedzeniem nie szaleję, wolę na miejscu kupić, jedynie kupuję mleko słodzone, mama mi je ugotuje i będzie mniaam! O i ze 2 offy od komarów ;//
  15. aaaa, to gites majonez.. ja biorę: [url]http://animalia.pl/produkt,20969,135,Vitakraft_Beef_Stick_Holiday_Dream_Quadro-Bits_z_warzywami_40g.html[/url] takie i jeszcze z jagnięciną [url]http://animalia.pl/produkt,22195,159,Z_laboratorium_dr_Seidla_Przysmaki_dla_psów_świeży_oddech_90g.html[/url] [url]http://animalia.pl/produkt,15888,Brit_Care_Fine_Natural_Snack_dla_psa.html[/url] coś takiego jak to, tyle, że z innej firmy i jedne kurczak z rybą, drugie kaczka [url]http://www.e-commerce.pl/zdjecia/Karmy-i-odzywki/Orlando-Przysmak-dla-psa-z-wolowina-48330-big.jpg[/url] coś takiego (10 pałeczek chyba) [url]http://www.zooplus.pl/shop/psy/gryzaki_dla_psa/kaski_nagradzajace/48278[/url] coś jak to, tyle, że z Flamingo i 150g i do tego jeszcze ok. blacha ciastek serowych, jabłkowo-cynamonowych, pasztetowych i chyba gerberkowych.. I to na 2 turnusy dla yorka 2,5 kg, z tym, że my tego tez używamy do klikania w międzyczasie, czasami do agi, posłuszeństwa całego, aportu etc. ;))]] zależy dla kogo linka potrzebna :P Jak ktoś chce, to dać pare zł i mogę upiec ciastek też dla kogoś ;DD Od razu jak sobie będę robiła.. O i biorę malutkie opakowanie, 50g płucek suszonych. A te macedy mojej straasznie szybko się nudzą, one podobne do tych co biore Flamingo, ale były tanie na Litwie to wzięłam.
  16. Marta Marta, co Marta? !? :lol: Sandra, to mało bierzesz.. haha ;D ale to moje takie dziwne, bo mój pies potrzebuje cholernie dużej motywcji ;// Jaką listę robic?:PP [color=purple][b]LISTA RZECZY DLA PSA[/b][/color] * obroże (conajmniej 2) * smycze (conajmniej 2 ) * kaganiec (jeśli takowy jest na psa ) * zapas karmy (np. dla psa 2-3 kg biorę 5-6 puszek karmy po 200g) * legowisko (kocyk, klatka, ew. łóżko obozowe :evil_lol:) * zabawki * gryzaki, żeby się nie nudził * 2 miski na wodę i jedzenie * książeczka zdrowia z aktualnymi szczepieniami i zaświadczeniem zdrowia * szczotki, grzebienie etc. według własnych potrzeb * ręcznik/szmatka, żeby wytrzeć psa np. po kąpieli * szampon (ja biorę, bo jak pies będzie śmierdział czy znowu się obsika to warto mieć) * smaaaki! xDD Dopisywać jak coś jeszcze. No i ja nie wiem, co mialam tu wyliczyć, ile biorę dla Daisy? Skoro sama tego jeszcze neiw iem :lol: Marta luuubić robić listyy :loveu::loveu:
  17. Kurcze, :** wszystko jest na stronie! Podawalam strone czy dwie wstecz link do dojazdu, tam jest wszystko napisane -.- Po prostu jesli wiadomo, ze ktoś wsiada na danej stacji to pilot (opiekun tych uczestnikow co jadą zorganizowanym) wysiada i bierze tą osobe do pociągu
  18. No bo ja nie chce, zeby mój pies się znudził ;) Są psy, które i na karmę pracują i są mega szczęśliwe, ale moja zbyt szybko się nudzi i muszę brać naprawdę 'smaczne' smaki ;DD Wgllll mam ZAJEBISTEGO psa! Ćwiczyłysmy teraz aport, słuchajcie, ona mi bezbłędnie piłki do ręki przynosi, szarpak tak samo! Jejkuuu, w domu ideolo, jeszcze na dworze wyuczyć i pies do obozu przygotowany! Sory, ale musialam się pochwalić, bo ponad 2 lata męczyłyśmy ten aport, a dopiero teraz pies zrozumiał jakie to super przynosić pańci piłeczkę i dostawać drugą! Ula, ale że co Klaudia? to chyba oczywiste, ma dużego psa, jedzie na 2 miesiące więc to normalne, że wzięła od cholery dużo smaków :PP
  19. O! Hahaha ;D Niech mi ktoś pomoże ile wziąć smaków dla Daisy na 2 turnusy... 2 opak. mięsa suszonego po 100 g niecałe, ciacha odświeżające 90g: [url]http://animalia.pl/produkt,22195,135,Z_laboratorium_dr_Seidla_Przysmaki_dla_psów.html[/url] , takie cuś: [url]http://animalia.pl/produkt,20969,135,Vitakraft_Beef_Stick_Holiday_Dream_Quadro-Bits.html[/url] , do tego conajmniej blacha ciastek jabłkowych,serowych i pasztetowych.. 10 kabanosów z Lidla psich, coś jesze kupić ? nie chcę polegać na samych parówkach ;D I pamiętać, że mój pies jest małyy. Znowu mam problem;/
  20. Gdzie jest 11? ; >> Dobra, Wy bierzecie 11, ja z Klaudią 17, Paula z Gabą 18 ;D Jeszcze jakieś życzenia?:PP
  21. Hej, czy dostanę jakieś puszki mokre dla psów 200g? muszę takie, żeby mi pokrywki pasowały (7,5cm), ale to nie może być pasztet.. jest coś takiego?
  22. Haha, imię pasujące do niej ;D Superaśna, czarna z białym krawacikiem ;D
  23. [url]https://lh4.googleusercontent.com/-A4uvcxIOElA/Tg3AoqMcjxI/AAAAAAAAAaM/xHBT5ReSwJ0/s512/DSCF9329a.jpg[/url] śliczny/a! super zdjęcia! Jedyne co mi przeszkadza to np. obcięte uszko. [url]https://lh4.googleusercontent.com/-EXGO4_jyirI/Tg3KQeJde_I/AAAAAAAAAbg/JHFEdtPikD4/s512/DSCF9493a.jpg[/url] prawie dalmat! [url]https://lh5.googleusercontent.com/-suNOcFAb6mc/Tg3vVEW_7EI/AAAAAAAAAdM/VfXBqBbNY9I/s512/DSCF9359a.jpg[/url] o fak oO <33
  24. aluzja? hahaha to serio o tej wstawałas? mwahaha, nie pamiętam juuz nawet! Justa- nazbierać nazbierałam, 1500 mam ze świąt etc, 100 ze skarbonki, 100 od brata który jest mi winien kasę, 40 zł za ulotki, 40 zł za pilnowanie psów, Klaudia mi wisi 40 zł i w skarbonce może jeszcze uzbiera się z 3 dyszki.. A jeszcze muszę sprzedać parę rzeczy więc dojdzie ;P O i obiektyw sprzedaję, to będę miała stówkę albo dwie. <33 a dzisiaj OZP1wicze mają.. masaż psów! Rysiu, my to bardzo lubimy, c'nie? <33
  25. Oł je oł je oł je oł je oł je! Jade na ozp 4 i 5! O taaaak! <33 Aaaa! 3-26 sierpień witaj RYNIE! :**
×
×
  • Create New...